Zde je Winners for 2018 Nejlepší Bitcoin Hardware Peněženka | Czech.Lamareschale.org

Zde je Winners for 2018 Nejlepší Bitcoin Hardware Peněženka

Zde je Winners for 2018 Nejlepší Bitcoin Hardware Peněženka

Pro ty z vás, kteří ještě nemají dávat pozor Bitcoin tabuli úterní epizodu Bitcoin walletsI doporučuji vám tak učinit před přečtením dále. Pro ty z vás, kteří mají v současnosti již pravděpodobně víte, že nejbezpečnější způsob, jak si můžete uložit své Bitcoins je pomocí hardwarových peněženek.

Hardwarové peněženky používat 2FA tím, že zajistí, že aby bylo možné získat peněženku prokážete svoji totožnost něčeho, co máte (fyzické peněženky) a něčeho, co znáte (PIN kód pro peněženku). Pokud jste vážně o Bitcoin, musíte získat hardwarový peněženku, já osobně mám 3 různých reklam.

Dnes bych chtěl využít této příležitosti do seznamu, který myslím, že jsou nejlepší Bitcoin hardwarové peněženky na trhu k roku 2017. Mějte na paměti, že první 3 Bitcoin hardware peněženky Uvedu jsou skvělé produkty. Rozdíl mezi 1., 2. A 3. Místě je poněkud menší jak uvidíte brzy.

# 1 - Ledger Nano S Bitcoin hardware peněženka

Zkontroloval jsem si Ledger Nano hlen dávno a byl naprosto ohromen. Společnost, která bývala druhý běžec nahoru v Bitcoin hardware peněženky závodu se zdálo, že to je uzavřeno hlavní soupeř TREZOR.

Nano Shas elegantní design, intuitivní uživatelské rozhraní, široká podpora altcoins (ethereum, litecoin, dogecoin, Zcash, Dash, Stratis) a co je nejdůležitější atraktivní cenu. V současné době se Nano S prodává za € 58, která se pohybuje kolem $ 63 což je nejdostupnější hardwaru peněženku z top 3 stejně.

Firma (LedgerWallet) byl asi dost dlouho na to, aby získali uctivé pověst a ve vší upřímnosti nemohl jsem najít nic špatného říci o jejich produktu. I přesto, že tento produkt testovaný osobně v tuto chvíli jsem ještě vlastně pomocí TREZOR. Hlavním důvodem pro to je, protože když jsem začal s Bitcoin hlavní knihy Nano S ještě nebyl kolem :)

Zde se dozvíte více o Ledger Nano S

# 2 - TREZOR Bitcoin hardware peněženka

Můj osobní hardware peněženka je TREZOR. Jedná se o nejstarší hardware peněženka na trhu a pravděpodobně nejvíce seriózní jeden stejně. TREZOR má pěkný design, velmi snadno pochopitelné uživatelské rozhraní a podporuje Zcash, pomlčka a ethereum kromě Bitcoin (ETH je podporován prostřednictvím externího peněženku s názvem MyEtherWallet).

Cena na TREZOR je o něco vyšší, a je v současné době $ 99. Nemohu říci, že ospravedlňuje vyšší cenu než Nano S a proto je na 2. Místě v mém názoru. Nicméně, jak jsem již zmínil, je to skvělý peněženka a můžete také číst mé úplné přezkoumání tom zde.

A konečně, hlavní výhoda TREZOR má oproti svým konkurentům je pověst firmy. Jeden ze zakladatelů společnosti je Marek „umělá“ Palatinus, který také vytvořil první důlní bazén pro Bitcoin (založen v roce 2010).

Zde se dozvíte více o TREZOR

# 3 - KeepKey Bitcoin hardware peněženka

Přichází na 3. Místě máme Keepkey, je Bitcoin hardwarovou peněženka s krásným ačkoli poněkud velké design. Keepkey má podobné vlastnosti jako TREZOR a Ledger Nano S, nicméně existuje několik důvodů, které dělají to trochu méně atraktivní podle mého názoru.

Za prvé, peněženka je příliš velká pro nošení v kapse pohodlně. Velikost Keepkey peněženky je téměř dvakrát z TREZOR nebo Ledger Nano S (jak je patrné na obrázku výše). Za druhé, společnost nestaví dostatek reputaci v komunitě.

Mezi další věci, které mi váhají o koupi produktu jsou:

  • Napsal jsem jejich podporu několikrát, ale ještě nedostal odpověď
  • Jejich certifikát podpora strana SSL zdá neplatný (viz zde)
  • Některé špatné recenze od posledních několika měsíci na Amazonseem zpochybnit spolehlivost produktů

Na druhou stranu, Keepkey podporuje širokou škálu altcoins včetně Bitcoin, litecoin, dogecoin, Namecoin, testnet, ethereum a Dash. Keepkey v současnosti tržby za $ 99 podobný TREZOR.

Zde se dozvíte více o Keepkey

Dodatečné Bitcoin hardwarové peněženky na trhu

V průběhu posledních 2 let jsem se také prozkoumat některé další Bitcoin hardwarové peněženky, které nesplnily její očekávání Top 3 seznam, takže bych jim chtěl zmínit zde.

CoolWalletis kreditní karty hledá hardware peněženka, které můžete nosit ve svém pocket.My revizi Coolwalletwas pozitivní, avšak peněženka nezískalo dostatek marketshare, aby mě to považují za stabilní produkt.

BitLoxis jiné hardwarové peněženky I přezkoumány, ale to bylo v počátečních fázích, a nemohl jsem se dostat to, aby fungoval správně. Nemám vzít další pohled na produkt, od té doby (to byl zpátky na začátku roku 2016), a produkt může staly uživatelsky přívětivější.

Závěr - Pokud jste vážně o crypto, dostat hardwarovou peněženku

To už ani nemůže být jednodušší, než tento titulek. Ano, hardware peněženky stojí peníze a nikdo jako utrácet peníze za věci, které můžete získat zdarma. Ale jistota dostanete pomocí hardwarového peněženku je mnohem cennější než $ 50- $: 100, kterou zaplatíte za nákup skutečný přístroj.

Neříkej, že „se to nestane pro mě“, protože jakmile kryptoměna stává hlavním proudem (a zdá se, jako bychom tam stále dost rychle) tam bude mnohem více případů hackerství nebo krádeže. Ujistěte se, že jste připraveni...

Související zprávy


Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

Bitcoin Casinos recenze - 5 nejlepších stránek pro hazardní hry Bitcoin

Post Tacocoin

Coinbase zneužívá své účastnické programy?

Post Tacocoin

Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji

Post Tacocoin

Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další

Post Tacocoin

Xapo recenze: 3 věci, které potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Průvodce pro začátečníky k nejlepším službám VPN v roce 2016

Post Tacocoin

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Post Tacocoin

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Post Tacocoin

Ledger Wallet přezkoumána 80 uživateli Reddit (bez propagačního kódu)

Post Tacocoin

Nejlepší Dash důlní hardware - Antminer D3 recenze

Post Tacocoin

Moje investice do BTCJamu právě proběhla