Ledger Wallet přezkoumána 80 uživateli Reddit (bez propagačního kódu) | Czech.Lamareschale.org

Ledger Wallet přezkoumána 80 uživateli Reddit (bez propagačního kódu)

Ledger Wallet přezkoumána 80 uživateli Reddit (bez propagačního kódu)

Asi před 2 měsíci jsem dělal srovnání mezi TREZOR a Ledger Wallet. Po použití mé ledgerfor chvíli jsem myslel, že bych hledat další online recenze od Bitcoiners který také vlastní zařízení. Prošel jsem několik míst Reddit a BitcoinTalk nití, tady je to, co jsem našel.

load...

Uživatelé Reddit Zdá se, že dát hodně lásky k Ledger

Který uvedl, že generální ředitel Ledger okomentoval porovnání poštou s uvedením:

Náš další produkt dodá NFC / BLE (Bluetooth) kompatibility, a mají vložený obrazovky / klávesnice, s kreditní kartou velikosti form factor. Budeme pak dosáhnout maximální bezpečnosti s naprostou všudypřítomnost použití (první prototypy budou představeny na MWC Barcelona letos v březnu).

load...

Pak jsem našel příspěvek o přezkoumání Bitcoin Magazine of Finance. Kniha byla v podstatě rozdělena, ale jeden uživatel upoutala mou pozornost, protože to je v podstatě jediný, kdo vlastní oba TREZOR a Ledger ve stejnou dobu. On říká:

Použil jsem podhoubí. Vlastním tři Trezors a tři HW1 a dvě kniha peněženku nano. Po mnoha pokusech pro mou osobní potřebu jsem se rozhodl jít na Greenbits s knihou nebo HW1. V IMHO, že jsou z hlediska nákladů efektivnější praktickým řešením právě teď, protože musím trávit své bitcoins s mým telefonem všude jsem (pochopitelně obvykle držím knihu v bezpečí). Raději toto řešení pro papírové peněženky / podhoubí, protože nechci řešit různé velikosti papíru peněženek a vypořádat se změnami.

load...

Bitcoin Magazine článek je také velmi pozitivní o svých zkušenostech s Ledger.

Nedostatek druhou obrazovku pro Ledger je stále problém.

Nejobsáhlejší vlákno o dvou hardwarových peněženky bylo jen jednoduchou otázku - TREZOR vs Ledger, které dáváte přednost?

Znovu debatovat vzbudit o tom, že TREZOR má obrazovku, zatímco Ledger lze spárovat s smartphonein aby poskytoval 2 ověřování faktor (k dispozici pouze pro Android v současné době). To ještě není vás propustit ze inicializaci Ledger na bezpečném počítači 100% (pokud vím). Post mohl pokračovat dál a dál a dostane se velmi „techy“ v určitém okamžiku. Obecný pocit, že dosud neexistuje jasný vítěz.

Existují určité obavy, že jsou vzneseny ohledně bezpečnosti Ledger může nabídnout, aniž by druhé obrazovce jako TREZOR ale podle mého názoru je to relevantní pouze v extrémních případech. Zde je krátké video od Ledger o tom, jak nainstalovat zařízení.

Shrnutí a promo kód

Mohu říci z vlastní zkušenosti, že Ledgeris skvělý produkt. Je to cenově dostupný, dobře navržené a zdá se, že většina on-line komunity souhlasí s tím, že i když to není tak bezpečné jako TREZOR je to dost bezpečné pro jejich potřeby. Doufejme, že nová účetní knihy bude skutečně mají zabudovanou obrazovku, která na ně bude ještě lepší produkt.

Kontaktoval jsem Ledger o získání nějaké promo kódů pro naše čtenáře, ale v okamžiku, kdy se nedodává vůbec, jestli se něco změní budu mít jistotu, aby vám aktualizovat. Ujistěte se, že k odběru 99Bitcoins takže vám neunikne žádná aktualizace.

Vlastníte Ledger peněženka? Pokud ano, tak bych rád slyšel svůj názor na to, jak dobře v sekci komentáře níže.

Související zprávy


Post Tacocoin

Bitcoin kohoutek WordPress Plugin od 99Bitcoins

Post Tacocoin

Coinbase proti kruhu - vyzkoušil oba s 500 dolary Zde je to, co jsem našel

Post Tacocoin

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

Post Tacocoin

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Post Tacocoin

Dejte Bitcoin na Vánoce - Bitcoin Gift Ideas

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Post Tacocoin

Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit?

Post Tacocoin

Změna proti ShapeShift - Instant Cryptocurrency výměny

Post Tacocoin

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet recenze - je to opravdu cool peněženka

Post Tacocoin

BTCJam přezkoumána - Moje osobní zkušenost a Reddit uživatelské recenze