KeepKey proti TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet recenze | Czech.Lamareschale.org

KeepKey proti TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet recenze

KeepKey proti TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet recenze

V posledním roce nebo tak nějak jsem se dostal k přezkoumání dva Bitcoin hardwarové peněženky - TREZORand Ledger. Také jsem jim odpovídal zamířit do Heada porovnání rozdílů, ale dnes nový konkurent vstoupil do arény.

load...

KeepKeyis nejnovější šifrovací hardware peněženku. A já říkám, Crypto hardware peněženku a ne Bitcoin hardware peněženku, protože prý KeepKey podporuje Bitcoin, testnet, litecoin, Namecoin, dogecoin a Dash (i když v okamžiku, kdy rozhraní Chrome podporuje pouze Bitcoin).

Můžete sledovat plnou videa intro pro Keepkey zde.

Rozbalení krásný design

První věc, které si všimnete, když vám vaše KeepKey je jak vzrušující celý rozbalování proces. Můžete říct, že hodně myšlenek byla uvedena do balicího a produktového designu. Box je dodáván s KeepKey těsnění, které ukazuje, že nikdo ji otevřel před vámi, což znamená, že zařízení je bezpečné.

load...

Porovnáme-li to TREZORor Ledger'spackaging automaticky pocit, že jste v jiné lize tak říkajíc. Obsah krabice obsahuje KeepKey hardwaru peněženku, USB kabel pro připojení KeepKey peněženku do počítače kartu psát pro obnovení trestu na něj a pěkným koženým pouzdrem, aby tu kartu.

Začít je jednoduché a snadné

Stejně jako ostatní hardware peněženky to nebere moc, aby mohli začít s KeepKey, budete muset stáhnout dvě chromované aplikace (jeden pro generování peněženku a jeden pro připojení k KeepKey přes Chrome) a máte dobré jít.

load...

Může to znít hloupě, ale KeepKey jeho elegantní design a chladné digitální animace činí zkušenosti s používáním to cítit mnohem lépe než jiné hardwarové peněženky. Zařízení samo o sobě také cítí mnohem odolnější.

I přesto, že nebudete moci chodit s ním pohodlně v kapse, jako TREZOR nebo Ledger, je třeba mít na paměti, že se jedná o hardware peněženka, která se používá pro ukládání velkých objemů Bitcoin - tak proč by se chcete chodit se to v první řadě.

Přístroj používá stejný 2. Ochranu obrazovky, který používá TREZOR který dělá to bezpečnější na stisk tlačítek špionáže. Uživatelské rozhraní peněženky Chrome je jednoduché a intuitivní.

Zde je video průvodce o tom, jak nastavit Keepkey.

KeepKey obsahuje všechny „standardní“ Bitcoin hardwarových peněženky funkcí, jako je aktualizace firmwaru, žádné požadavky na kompatibilitu OS, podepisování zpráv, oživení zařízení a další. FAQ pageof peněženku do značné míry pokrývá všechny funkce a také v současné době uvádí, že KeepKey je kompatibilní s TREZOR v1.3.3.

Ale každý produkt má své stinné stránky

KeepKey zdá jako docela solidní produkt, ale jako non-technické uživatele, nebudu to ještě jen s použitím. Důvodem je, že KeepKey jako společnost není vydělal dost „reputační body“ podle mého názoru. V okamžiku, kdy jsem osobně používám TREZORas svůj hardware peněženku, a to hlavně proto, že se dostali dost pozitivní zpětná vazba tvoří komunitu Bitcoin. Také vím, že lidi, kteří provozují firmu a jim věřit.

Jako někdo, kdo je netechnický a nemůže sáhnout hluboko do natvrdlý kostrbatý je to pro mě důležité vidět, že nejchytřejší lidé v místnosti schválit produkt.

Samozřejmě KeepKey je open source a každý, kdo si přeje, aby si přečíst kód, ale já opravdu nevím, jak číst otevřeným zdrojovým kódem, a pochybuji, že mnoho lidí vlastně šel přes něj. Takže v okamžiku, kdy jsem se bude čekat, jak komunita reaguje na společnost před přenosem mé Bitcoins na KeepKey peněženky.

V neposlední řadě, KeepKey je cena bývala více než 2x TREZOR v ceně a více než 7x Ledger v ceně. Když to právě vyšel byl ceněný u $ 239 ale v poslední době se cena nyní klesla na $ 99. Takže teď Keepkey je opravdu velmi dobrá alternativa k TREZOR nebo Ledger.

KeepKey lze zakoupit prostřednictvím websitewith společnosti Bitcoin / Paypal nebo přes Amazon.

Závěr - skvělý produkt za skvělou cenu

Kluci na KeepKey odvedl skvělou práci při vytváření krásně navržený, uživatelsky přívětivé Bitcoin hardwaru peněženku. Pokud vám nevadí, že velikost výrobku, to je v pohodě výrobek vlastnit. Osobně budu chvíli počkat, až začnu přenášet své Bitcoins na KeepKey, ale to nemá nic společného s samotného výrobku, je to spíš pověst věc.

Pokud již vlastníte KeepKey nebo jakékoliv jiné hardwarové peněženku, tak bych rád slyšel vaše zkušenosti s ním, nebo odpovědět na jakékoli otázky, které jste v komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange recenze

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App recenze (Hacks, Cheaty a Mod apk)

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 recenze - Jistě, stojí za to peníze

Post Tacocoin

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Post Tacocoin

Xcoins recenze - je to Legit způsob nákupu Bitcoins?

Post Tacocoin

Recenze: Paxful proti místním Bitcoins

Post Tacocoin

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku

Post Tacocoin

Průvodce pro začátečníky k nejlepším službám VPN v roce 2016

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetní karty porovnány a přezkoumány (2018)

Post Tacocoin

HitBTC přezkoumána: Je to další velká burza?

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor recenzován - je to bezpečné?