Jaxx peněženka recenze - Allround Bitcoin peněženka | Czech.Lamareschale.org

Jaxx peněženka recenze - Allround Bitcoin peněženka

Jaxx peněženka recenze - Allround Bitcoin peněženka

IMPORTNAT: 10. Června 2017 byl zaznamenán bezpečnostní chyba týkající Jaxx. Časový Jaxx bylo oznámeno o tom však dosud realizovala opravu. Navrhuji vyhnout Jaxxuntil zabývá se jí.

load...

Nedávno jsem přezkoumala nejlepších ethereum peněženky aroundand přišla naproti přes Jaxx- nezávislý Bitcoin peněženku, která je k dispozici pro většinu zařízení (Windows, Apple a Linux desktop, Android a iOS mobilním telefonu nebo tabletu a Google Chrome a Firefox rozšíření.)

Dnes bych rád, aby se hlubší pohled na Jaxx a uvidíte, jak je v porovnání s ostatními úspěšnými stolních peněženky. Pro tuto recenzi jsem si stáhli verzi pro počítače Mac OS a verze iOS.

load...

Spoiler alert - Byl jsem docela ohromen.

Design je skvělý, uživatelské rozhraní je úžasný

První věc, kterou jsem si všiml, o Jaxx je design. Peněženka využívá krásné, minimalistické černé obrazovky, které přinášejí jednoduchost pro uživatele. Nicméně to není to, co mám, abych prodával na peněženku. Co bylo opravdu úžasné, je podle mého názoru bylo jednoduché rozhraní.

Dokonce i když jste úplný nováček, budete pravděpodobně podaří využít Jaxx bez velkých potíží. Nastavení je velmi jednoduchá a pokračující využívání je omezeno na základy, jako je „odeslat“ / „příjem“ a změnou typu měny.

load...

S Bitcoin a cryptocurrencies je takový technický předmět opravdu potřebujeme tento typ produktů, které nejsou vyděsit uživatele pryč.

Nicméně skutečnost, že rozhraní je minimální, neznamená, že Jaxx nedodává uživateli s pokročilými funkcemi. Po kliknutí na tlačítko „Menu“ (vpravo nahoře), dostanete všelijaké pokročilých funkcí, včetně:

  • Přidání / odebrání různé podpora měna
  • S použitím různých směnných kurzů
  • Nastavení velikosti transakčních poplatků pro rychlejší / pomalejší potvrzení (viz obrázek níže)
  • Zobrazení soukromého klíče peněženky
  • Záložní peněženka
  • Import prostředků z papírového peněženky
  • Nastavení zabezpečení PIN

Tyto možnosti pravděpodobně pokrývají většinu, ne-li všechny funkce I obvykle hledat v peněžence. Také, každý rys je dodáván s malou špičkou nástroje, který vysvětluje, více o tom, takže nemusíte jít hledat na webu pro vysvětlení.

Podpora Altcoin k dispozici pro většinu hlavních mince

Jaxx není jen Bitcoin peněženku, ale také podporuje mnoho dalších významných altcoins včetně: ethereum (ETH a ETC), pomlčka, Augur (REP), litecoin (LTC), Zcash (ZEC) a RSK.

Přidání nebo odebrání měny trvá jen dvě kliknutí - Přejděte na „Menu“ -> „peněženky“ a vybrat si, které měny chcete mít na svém Jaxx peněžence.

Integrace shapeshift je hra měnič

Jeden z více důležitých funkcí Jaxx je, že to není k dispozici v dalších peněženek je vestavěný integraci s shapeshift. ShapeShiftis výměnný servis pro převod mezi blockchain žetony a mince. Shapeshift byla integrována přímo do Jaxx důvodu umožnění konverze in-app mezi všemi měnami Jaxx podporuje. Tady je jedna minuta vysvětlení o tom, jak funguje shapeshift:

To znamená, že si můžete vyměňovat Bitcoin na ETH, například přímo z aplikace. Aby bylo možné učinit stačí kliknout na ikonu lišky v rámci aplikace (viz níže), a rozhodnout, co a kolik chcete vyměnit.

Některé další myšlenky o Jaxx

Jedním z stinné stránky Jaxx je, že to není open source. Nicméně, vývojáři udělal zdrojový kód volně k dispozici pro každého, kdo hledá, aby ji přečíst na domovské stránce služby Peněženka. Podpora pro peněženku se provádí pomocí systému prodeje jízdenek a tam je robustní FAQ pagein aby se vyřešily problémy na vlastní pěst.

Také jsem se snažil hledat recenze on-line, pokud jde o Jaxx. Já jsem našel několik peoplewho měl issueswith peněženku v minulosti. Nicméně jsem nemohl najít nic negativního za poslední 3 měsíce. Také jsem našel některé docela pozitivní reviewsabout peněžence, takže myslím, že je to osobní záležitost.

Byste měli používat Jaxx?

Jsem již dříve recenzovaného Exodus, velký stolní peněženku podle mého názoru, a musím říct, že jsem si, že Exodus našla svůj zápas. Jaxx je úžasný kus software, a na rozdíl od Exodus je k dispozici ve všech oblastech pro mobilní telefony a počítače podobně.

Z uvedeného vyplývá, že společnost je ještě mladá (jen rok a půl starý myslím). Přidejte k tomu, že Jaxx je horký peněženku a dospěl k závěru, že to není moudré, aby velké množství mincí na něm. To není nutně něco společného s Jaxx, je to jen základní bezpečnostní opatření - nikdy držet velké množství mincí na horké peněženku. Pro velké množství vždy používat hardwarové peněženku (tj TREZOR, Ledger), ale i pro menší „každý den“ činí Jaxxis vynikající výběr v mé knize.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Přehled GreenAddress.it

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin peněženky pro iOS (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit?

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

Která je nejlepší peněženka Bitcoin pro stolní počítače?

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetní karty porovnány a přezkoumány (2018)

Post Tacocoin

Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další

Post Tacocoin

Bitcoin Casinos recenze - 5 nejlepších stránek pro hazardní hry Bitcoin

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Peněženka pro rok 2014 - Blockchain proti MyCelium proti Coinabse

Post Tacocoin

Co je Zenový protokol? Listopadová ICO analýza

Post Tacocoin

Moje nová nejlepší Bitcoin a altcoin Peněženka - Exodus Peněženka recenze

Post Tacocoin

Recenze Bitcoin Trader - Je možné 20% měsíční návratnost investic?