Přehled GreenAddress.it | Czech.Lamareschale.org

Přehled GreenAddress.it

Přehled GreenAddress.it

Když jsem začal s Bitcoin, tam byl velmi malý výběr v peněžence oddělení, ale v těchto dnech je jich tolik, že může být docela matoucí. Normálně bych prostě doporučit peněženku pro začátečníky, ale tyto peněženky jsou aktualizovány poměrně často, že takové doporučení jen dočasně relevantní. Tak tady se snad jako první v sérii software peněženka názory, dává vám představu o tom, co nabízejí různé Bitcoin peněženky a pomůže vám vybrat ten pro vás.

load...

Tato hodnocení nezahrnují „skóre“, ale spíše doporučení. Každý peněženka přezkoumána v této sérii bude přezkoumáno, protože je to dobré pro něco nebo někoho, ne proto, že jsou „nejlepší“ nebo „nejhorší“, nebo něco mezi tím.

Zveřejnění: Jsem obeznámen se zakladatelem GreenAddress.it a mají ho hostil zatímco navštěvuje BitcoinTLV konferenci v roce 2014. To mi umožnilo dostat se blíže podívat na GA.it z hlediska zřizovatele.

load...

Plošina - Web, Desktop, Android, iOS

GreenAddress.it (nebo GA.it v krátkosti) je jedním z těch peněženek, která je více než jen aplikace. Při otevření GA.it peněženku, stejně jako u mnoha jiných peněženek, jste vlastně vytvořit semena, které lze znovu použít, a importovat do jakékoliv aplikace GA.it (například v telefonu, prohlížeče, hardware peněženky, atd.) K dispozici je verze prohlížeče (bez instalace nutná, k dispozici pro všechny platformy) se všemi funkcemi, pokud nejste příliš velké starosti o bezpečnost. Však při otevření peněženku ve svém prohlížeči, že vás upozorní na osvědčených postupech v oblasti zabezpečení (jako dobří peněženky měli), a doporučí stažení lokálně instalované aplikace na Android, iOS nebo pomocí počítače a Chrome Sandboxed rozšíření (podporuje Windows, Mac a Linux). Desktop verze vyžaduje, aby byly nainstalovány Chrome, ačkoli nevyžaduje vlastně používat Chrome.

load...

TL; DR

# 8211; GA.it pokrývá všechny hlavní platformy s místně nainstalovaných aplikací a nabízí také webové verze. To je kompatibilita mezi platformami v mé knize.

Soukromé Keys - 2 ze 2, trustless

GreenAddress je navržen s cílem nabídnout řešení pro 0-potvrzení transakcí pomocí „zelené“ adresy pro odeslání. To znamená, že jakákoli služba nebo obchodník, který věří GreenAddress mohou být jisti, že transakce zaslané prostřednictvím GA.it nebude double vyčerpaného (a proto vás zbaví čekání na potvrzení). Dělají to tím, že jejich peněženky pouze 2 ze 2 multisig, držíte jedno tlačítko a GreenAddress.it držení jinou klávesu. GA.it nelze provádět transakce, které nesouhlasí, protože budete držet jinou klávesu.

Pokaždé, když budete volat nebo přijímat transakce bude GA.it posílat nTimeLock-ed podepsané operace umožňující získat zpět své peníze, i když GA.it náhle zmizí za použití open source nástroj nazývaný Gentle. To dělá peněženku trustless (díky, tvárnost) takže pokud GreenAddress.it někdy to zmizí to bude vyžadovat trochu angažmá.

GA.it vám umožní vytvořit 2 ze 3 multisig účty, které vám umožní udržet 2 klíčů. To znamená, že GA.it nemůže zajistit bezpečnost transakcí 0 s potvrzením, ale také vám umožní mít plnou kontrolu bez nTimeLock-ed transakcí a jejich nástrojů (s využitím elektron) a dělá peněženku plně trustless. GA.it poskytuje krok za krokem vede přesně, jak obnovit svou peněženku pro každou metodu.

TL; DR

# 8211; Držíte soukromý klíč a GA.it má soukromý klíč, je však trustless. Také možné držet 2 z 3 soukromé klíče.

User Experience a funkce

GA.it je plně vybavený vším, co byste očekávali od peněženky. Základní funkce patří:

  • Mnemonic semeno (snadno zapsat pro zálohování)
  • Bezpečnostní PIN
  • Dvoufaktorová autentizace (pomocí e-mailu, Authenticator, SMS nebo telefon)
  • Automatický překlad do místní měny a desetinné denominace (BTC, MBTC, bity, atd)
  • Oddělené účetnictví (což vám umožní použít samostatné „účty“ v téže peněžence)
  • Čárové kódy pro odesílání / přijímání, stejně jako import / export

Další funkce (mnohé z nich jsou díky 2 z 2 multisig modelu):

  • Nastavit výdajové limity: umožňuje strávit až do určitého limitu před vyžádáním dvoufaktorovou autentizaci
  • Připojení k sociálním účty: umožňuje ostatním, aby vám poslal peníze, aniž by museli sdílet Bitcoin adresy, stejně jako aktivace „sledovat jen“ režimu pomocí těchto účtů
  • Platba URL: to vám umožní vytvořit odkaz, který může generovat Bitcoin adresu z vaší peněženky; To je velmi užitečné pro příjem tipy platby, aniž byste museli ručně sdílet Bitcoin adresy
  • Potvrzení Instant transakce (k dispozici pouze pro podpůrné služby a obchodníky)

Pokud jde o UX, musím přiznat, že GA.it je ve srovnání s jinými peněženky na tomto poli trochu slabá. Někdy je to pocit, jako kdyby nabízejí příliš mnoho funkcí. Peněženka nemá silný pocit estetiky a pohodlí. Tyto peněženky pro všechny platformy jsou vlastně stejný základ, i když se pohybují z jedné platformy na příští že se cítí jako ve stejném přesném peněženky. Jedinou výjimkou je „lite“ verze pro Android příhodně pojmenované GreenBits, které ve skutečnosti vypadá jako správný mobilní peněženky. Postrádá všechny funkce (který může ještě být snadno přístupné s „plnou‘ verzi), ale ve skutečnosti je mnohem pohodlnější pro mobilní použití a cítí se dobře.

Mám ale jeden malý remcání s UX a že když nemáte dostatek peněz na poplatcích peněženka nepomůže - to prostě říká, že „není dostatek prostředků“. Většina peněženky se zeptá, zda chcete poslat trochu méně, aby se prostor pro poplatek à la podhoubí a dokonce BC.info. Může to být malá věc, ale jsem najít tyto druhy UX věci je důležitá - tolik kolikrát jsem chtěl poslat zbytek změny v mém GA.it peněžence a musel jsem se odhadnout, kolik odejít za poplatek.

TL; DR

# 8211; Jedním z nejvíce plně vybavených peněženky tam, pokud se podíváte kolem sebe, budete pravděpodobně najít více, než jste si mysleli, hledáte v peněžence máte. Cítím se jako na plný úvazek programátor vestavěnou aplikaci pouze na částečný úvazek designéra.

Souhrn

Myslím, že to peněženka nabízí dobré vlastnosti, dobré zabezpečení a poněkud slabý uživatelské zkušenosti. Pokud hledáte, kde udržet převážnou část své „horké“ mince (ty, které nejsou v chladírnách) bych obecně doporučujeme GA.it. Pokud jste paranoidní typ a hledáte úplné a naprosté trustlessness vy můžete použít 2 ze 3 účty a ještě získat většinu funkcí však můžete zvážit další peněženky (pravděpodobně se silným zabezpečení multisig). I obvykle nemají Vám tato peněženka pro začátečníky, protože konstrukční provedení a množství času a úsilí to vyžaduje otevřít peněženku (30 sekund namísto 5 sekund za jiných jednoduchých peněženky), a také proto, že začátečníci nepotřebují nebo chcete všechny tyto vlastnosti. Nicméně kombinace vlastností a mobilní verze peněženky, aby to peněženka jeden z mých osobních favoritů.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta

Post Tacocoin

Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další

Post Tacocoin

Virwox recenze: Je to Legit nebo podvod?

Post Tacocoin

Od TREZORu po LastPASS: Nejlepší správce hesel 2017

Post Tacocoin

Bitová výměna a peněženka Luno (dříve BitX) byly přezkoumány

Post Tacocoin

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů?

Post Tacocoin

Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit?

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor recenzován - je to bezpečné?

Post Tacocoin

Bitcoin kohoutek WordPress Plugin od 99Bitcoins

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí