Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze | Czech.Lamareschale.org

Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze

Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze

Možná, že jedním z nejstarších hráčů na Bitcoin peněžence marketis Electrum. Vytvořený v listopadu 2011 Thomasem Voegtlin to bylo změněno různými vývojáři (kód je open source). Elektron je peněženka na bázi klient - což znamená, že je software stáhnout a spustit z počítače. Je k dispozici pouze pro stolní počítače v okamžiku, a můžete si jej stáhnout zde.

load...

Elektron je hrdá na následující výhody:

Rychle

# 8211; Klient nestahuje blockchain, že požaduje, aby informace ze serveru. Žádné zpoždění, vždy up-to-date.

Bezpečný

# 8211; Soukromých klíčů jsou šifrovány a nikdy neopustí počítač. Vaše peněženka může být získána z tajné fráze. Můžete si také udržet své soukromé klíče v režimu offline, a přejít do režimu online pomocí sledovacího jen peněženku.

load...

Soukromý

# 8211; Soukromých klíčů nejsou sdíleny se serverem. Nemusíte věřit server s vašimi penězi. Soukromých klíčů jsou šifrovány a nikdy neopustí počítač. Server neukládá uživatelské účty. Nejste vázáni na konkrétní server a server nepotřebuje tě poznat.

Také další velká výhoda Electrum je, že může být použit s TREZORor Ledger, takže můžete posílat Bitcoins ze svého úložného zařízení studené stejně.

Mnoho Redditors také zvážit Electrumto být nejlepší peněženka vynese na stolním počítači. Ale dnes chci se podívat na Electrum z bodu nováček je úhel pohledu, protože vždycky se mi zdálo, že peněženka je příliš složitý. Mějte na paměti, že jsem nikdy použitý elektron předtím tento post a budu se učit, jak ji používat, jak jsem jít.

load...

Trochu strašidelné úvodní obrazovce

Na první pohled, když se dostanete na elektron domovské místo vypadá velmi čisté a srozumitelné. Nicméně jsem stále trochu odrazuje od obrazovky, jako je uvedeno níže jako nováček:

Jen se zdá být příliš technické (IMO). Nicméně se jedná o obrovský skok od toho, jak na domovské stránce slouží k vyhledání.

Jednou jsem na tlačítko „stáhnout“ Mám možnost volby mezi „snadnou instalaci“ a dalších pokročilejších instalací (např instalace Python a zařízení pro vývojáře). To je opravdu dobré, protože jsem přesně, kam jít vědět.

Proces instalace je velmi jednoduchá a přímočará. Má také možnost pracovat s hardwarovými peněženky jsem již bylo uvedeno výše. Nastavení peněženky trvat trochu déle než minutu.

Jednoduché a do té míry (možná až příliš jednoduché?)

Uživatelské rozhraní skutečné peněženky je poměrně přímočará. Máte různé karty v horní části, která vám umožní vybrat si mezi „odeslat“, „příjem“ a další možnosti související peněženka.

Na spodní straně máte nastavení systému, jako je například změna hesla, stav připojení k síti a také režim „lite“, kde si můžete jen rychle poslat Bitcoins lidem.

Celkově vzato je to docela jednoduché. Mou jedinou starostí je, že pro začátečníky to peněženka může ještě být matoucí, neboť se zaměřuje na funkčnost a nikoli uživatelské zkušenosti. Což znamená, pokud vím, nic o Bitcoin a stáhnout tento peněženku nebudu vědět, co některé z věcí zde znamená.

Přidání krátké kontextovou nápovědu k peněžence může pomoci vyklidit různých polí nebo dokonce začátečníky návod k Bitcoin. Elektrum přece má velmi rozsáhlé documentationabout peněžence a také aktivní BitcoinTalk kategorie, kde můžete získat odpovědi na své otázky. Nicméně, tak jako mnoho jiných peněženek tam jsou zaměřena pouze na funkčnost, a ne na to, co je známo jako zákazníka onboarding“.

Zákazník onboarding je proces zvyšuje pravděpodobnost, že noví uživatelé se stal úspěšným při přijetí produktu. Tam je velká websitethat ukazuje různé příklady takových procesů ve známých firem. Ale myslím, že je to cena, kterou obvykle zaplatit za vytvoření neziskové kus software. Lidí se soustředí pouze na použitelnost, a bohužel to je to, co brání peněženku do konce.

Chcete-li součet věci do pořádku - Electrum je skvělý rychlý, bezpečný a stabilní peněženku, ale to nebude vyhovovat začátečníkům. Peněženka se zdá, že za sebou dlouhou cestu, protože poprvé začal ven a také získal masivní důvěru v Reddit komunity Bitcoin. Takže pokud víte, trochu o Bitcoin je to určitě dobrá volba.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin peněženky od roku 2017 pro zařízení Android Mobile Review

Post Tacocoin

Bitová výměna a peněženka Luno (dříve BitX) byly přezkoumány

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Post Tacocoin

Ledger Wallet přezkoumána 80 uživateli Reddit (bez propagačního kódu)

Post Tacocoin

Xapo recenze: 3 věci, které potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Post Tacocoin

Bitcoin Casinos recenze - 5 nejlepších stránek pro hazardní hry Bitcoin

Post Tacocoin

Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů?

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Escrow služby

Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenze

Post Tacocoin

Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji