Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies | Czech.Lamareschale.org

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Coinomiis si kryptoměna peněženku s výměnou funkcí k dispozici na Android a brzy na iOS. Nejen, že je Coinomi bezpečná, ale je zaměřen na ochranu soukromí, a umožňuje téměř okamžitou výměnu mezi několika různými cryptocoins. Vzhledem k tomu, instalace je snadná a nastavení peněženku trvá jen několik minut, nabízí milovníkům Crypto skvělý způsob pro ukládání a výměnu kryptoměna.

load...

S Coinomi mohou uživatelé držet a vyměňovat Bitcoin, altcoins a žetony, aniž by museli vypořádat s nepříjemnými předpisy KYC, protože tam není žádný registrační proces. S podporou 278 altcoinsand plány na další rozvoj, Coinomi je jedním z nejúčinnějších multi-mince peněženky na trhu. I když existují i ​​jiné multi-mince peněženky, Coinomi poskytuje největší pohodlí, bezpečnost a funkce, to vše za skvělou cenu zdarma.

load...

Coinomi není open source

Většina lidí, kteří mají zájem o kryptoměna dát přednost open source software, jak by měly. Coinomi byl součástí open source software hnutí, což umožňuje komukoliv zkontrolovat jejich kód. S peer review, jakéhokoliv skrytého kódu, škodlivými modulů, nebo využije by být snadno identifikovatelné. To zajišťuje, že uživatelé nejsou předmětem žádného skrytý malware, který tajně prospěch Coinomi nebo třetích stran.

Zdá se však, že asi před rokem Coinomi přesunul svůj projekt jako uzavřený zdroj. To však neznamená, že jejich kód není dobré nebo škodlivý, ale to přece neznamená, že nemusíte dostat stejné množství ochrany nebo transparentnosti, jako vy s otevřeným zdrojovým kódem.

load...

Coinomi bezkonkurenční soukromí

Největším důvodem uživatelská základna Coinomi pokračuje v expanzi je kvůli zvýšené soukromí, které nabízejí jejich služby. Vzhledem k tomu, většina lidí, kteří vlastní kryptoměna hledají soukromí v první řadě, je třeba vědět, že Coinomi neshromažďuje žádné osobní údaje, a to skrývá IP adresy svým uživatelům, aby se zabránilo zvědavýma očima ze shromažďování údajů o utrácení nebo transakcí.

Jednoduše řečeno, Coinomi neposkytuje informace o svých uživatelů k vládami nebo třetími stranami, důležitým faktorem pro téměř každého, kdo se podílejí na kryptoměna sféře.

Číslo jedna strach každému, kdo má kryptoměna peněženky je, zda ostatní mohou snadno získat přístup. S Coinomi, jedinci, kteří mají neoprávněného přístupu k telefonu, ještě nemohl přístup k finančním prostředkům v ní obsažené, protože potřebují heslo pro provádění výměny nebo výběry.

Kromě toho mohou uživatelé jsou opatřeny heslem fráze obnovy, které mohou použít znovu otevřít své peněženky na jiném zařízení, pokud k nim dojde ke ztrátě jejich telefon. V každém případě, nejsou tam žádné slabá místa vstupu, pokud útočník nemá heslo nebo frázi obnovení hesla.

Soukromé klíče jsou uloženy na svém mobilním telefonu

Další častá otázka má co do činění s privátními klíči, přesněji řečeno, kde jsou soukromé klíče uloženy? Podle časté dotazy na webových stránkách Coinomi, soukromé klíče zůstat v zařízení uživatele, protože to je aplikace pro telefon bázi, a ne na serverech Coinomi, takže hackování Coinomi přímo je marná snaha, která by neměla činit mnoho.

Coinomi je to, co je známé jako HD peněženku. To znamená, že když jste původně nastavit dostanete osivo obnovy, který bude sloužit jako záložní. Ujistěte se, že si ho poznamenejte na bezpečné, soukromé místo.

Co se stane, když ztratím telefon - jsou moje mince pryč?

Telefony mají tendenci skončit zničeny, ztracené nebo odcizené. Je-li telefon ukraden, bude zloděj nebude moci přesunout finanční prostředky z několika Coinomi peněženky nebo měnami, pokud nemají heslo. V každé situaci, uživatelé Coinomi mohou jednoduše přidat svou peněženku do jiného telefonu pomocí osiva pro obnovu.

Coinomi umožňuje téměř okamžité výměny

Coinomi se spojil přímo s ShapeShiftso výměně Cryptos rychle a za běhu je jednoduchá. Po pravdě řečeno, každý, kdo nechce jednat s tradičními výměnami a bezpečnostní rizika spojená s nimi by měl zvážit použití shapeshift. S shapeshift, výměna mincí je opravdu tak jednoduché, jak ťuk, ťuk, uzavřená (můžete si přečíst naši shapeshift recenzi zde). Navíc Coinomi neúčtuje žádné další poplatky, což je jeden z nejjednodušších a nejrychlejší způsob výměny Cryptos.

Co mince a žetony mohou být vyměněny Through The Coinomi App?

Jak již bylo řečeno, 278 cryptocurrencies jsou v současné době exchangedon Coinomi. Kromě Bitcoin (SEGWIT, USAF a BIP148 jsou podporovány), altcoins a etherem tokenscan také vyměnit. Stručně řečeno, téměř všechny mince nebo žetony mohou být přidány do Coinomi tak dávat pozor na nové přírůstky na pravidelném základě.

Coinomi je uživatelsky přívětivý

Jako krypto stane více hlavním proudem, uživatelská přívětivost je nutností jakékoliv aplikace, kteří chtějí vyniknout v průmyslu. Coinomi má krásný rozhraní, které téměř každý bude schopen pochopit. Existuje jen málo možností, stejně jako výměnné mincí a přidat další minci do peněženky. Stačí kliknout, klepněte na tlačítko, a vstoupit. Na tom místě, uživatelé s libovolnou úrovní krypto zkušeností by měly mít možnost vyměňovat si dovnitř a ven z mincí bez jakéhokoliv úsilí. Stručně řečeno, příkazový řádek mistrovství není vyžadováno za účelem využití Coinomi.

Stažení Coinomi App

Coinomiis k dispozici na Android telefon uživatele. Apple uživatelé měli zůstaňte naladěni, protože verze iOS bude brzy.

Instalace Coinomi je snadné:

  • Kliknutím na Vytvořit novou peněženka.

  • Uživatelé budou nyní prezentovány s zotavení frázi. Zkopírujte si tuto frázi na kus papíru, nebo ještě lépe, více kusů papíru a uložte je všechny v bezpečných místech. Nesdílejí toto obnovení frázi s někým, protože to je hlavní klíč k zadání Coinomi peněženku z libovolného zařízení Android. S tímto frázi, bude někdo mít přístup k jejich peněženky, i když ztratí svůj telefon.

  • Po uložení frázi obnovení hesla budou uživatelé vyzváni k potvrzení.
  • Pak budou uživatelé vyzváni k zadání hesla. Jako u každého hesla, být jisti, používat širokou škálu čísel, písmen a symbolů, čím déle, tím lépe. Zatímco mnozí odborníci doporučují hesla minimálně 8 znaků, dokonce delší hesla jsou mnohem bezpečnější.
  • Dále budou uživatelé vyzváni k výběru cryptocurrenciesthey by rád zobrazeny v jejich peněžence.

  •  Za to, že uživatelé musí souhlasit s upozornění
  • A je to!

V tomto bodě, mohou uživatelé volně obchodovat mince a mají neomezený přístup k jejich peněženky. Celý proces trvá doslova 3 minuty.

Co ostatní říkají o Coinomi?

Podle příspěvky na Reddit, zástupci Coinomi jsou velmi citlivé a tvrdí, že mají „stovky tisíc spokojených uživatelů“ a že „byly kolem roku 2014 a žádný z jejich peněženek telefonů na bázi byly napadeny nebo jinak ohrožena.“ Podle pro uživatele, to se zdá být případ, protože tam není mnoho říkat nic negativního o jejich služby.

V současné době, Coinomi nepřijímá fiat měn, debetní nebo kreditní karty. Jinými slovy, nemají chovat jako Coinbase, který umožňuje uživatelům vstoupit do kryptoměna prostor s fiat. Nicméně, všechny podporované cryptocurrencies lze odeslaných a přijatých, což zjednodušuje často složitý proces držení a obchodování s kryptoměna.

Důležité bezpečnostní obavy mít na paměti,

Stejně jako u téměř jakékoliv aplikaci, hlavní body selhání všech přebývají kolem lidské chyby. Vzhledem k tomu, že aplikace Coinomi je postaven na bezpečnost, bude případné obavy o bezpečnost spočívat přímo na uživatele:

  •  Nikdy rozdávat heslo nebo osiva pro obnovu nikomu.
  • Vždy aktualizovat na nejnovější verzi systému Android při použití Coinomi s cílem nabídnout co nejvyšší úroveň bezpečnosti.
  • Ukládat obnovy frázi na bezpečném místě, aby bylo možné získat přístup k peněženku bez ohledu na to, co se děje.

Závěr - velký mobilní peněženky volba

Uživatel vstřícnost Coinomi peněženku, v kombinaci s bezkonkurenční bezpečnosti je jedním kouskem skládačky, pokud jde o veřejné přijetí Bitcoin a altcoins. Vzhledem k tomu, noví uživatelé často nejsou pohodlné obchodování na burzách typických s čísly poskakovat na jak žádat a prodávat stranu, obchodování přes shapeshift zjednodušuje proces ohromně. Kdokoliv, dokonce i zkušení uživatelé by pravděpodobně vidět výhodu pomocí Coinomi peněženku.

Jediné obavy Coinomi je skutečnost, že již není open source. Nicméně, existuje mnoho vynikajících peněženky, které tam nejsou open source stejně (např Exodusand Jaxx).

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Coinbase zneužívá své účastnické programy?

Post Tacocoin

Coinbase proti kruhu - vyzkoušil oba s 500 dolary Zde je to, co jsem našel

Post Tacocoin

KeepKey proti TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet recenze

Post Tacocoin

Recenze Bitcoin Trader - Je možné 20% měsíční návratnost investic?

Post Tacocoin

CryptoSteel recenze (Spálil to, běžel přes ni a rozbil to na zem)

Post Tacocoin

Prosinec ICO analýza - recenze NAGA

Post Tacocoin

Bitstamp recenze: Je to nejlevnější Exchange pro nákup Bitcoin?

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

Antminer S9 recenze - 6 věcí, které potřebujete vědět Před zakoupením

Post Tacocoin

Recenze: Coinmama - Je to 100% legit?

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin peněženky od roku 2017 pro zařízení Android Mobile Review

Post Tacocoin

2017 Nejlepší Bitcoin Desktop Wallets - 4 recenzované peněženky (Mac, Windows, Linux)