Bitcoin Trezor recenzován - je to bezpečné? | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Trezor recenzován - je to bezpečné?

Bitcoin Trezor recenzován - je to bezpečné?

Více Bitcoin security = méně flexibility

Když se podíváte na různé možnosti zabezpečení Bitcoin tím bezpečnější metody je - na menší flexibilitu máte strávit mincí. Například uložení mincí na zabezpečené papírové peněženky, který je považován za poměrně bezpečný umožňuje pouze na vkladu mincí. Pokud chcete, aby jejich stažení budete muset najít klienta Bitcoin a exportovat soukromé klíče.

load...

Co je TREZOR a proč se liší?

Nastavení TREZOR je poměrně jednoduchý. Vám připojit zařízení k počítači, nainstalujte „most“, která umožňuje TREZOR komunikovat s počítačem a postupujte podle pokynů.

Volba kódu PIN

PIN kód bude použit k identifikaci, že jste skutečným vlastníkem TREZOR pokaždé, když jej zapojit do počítače. Proces instalace je, že se používá kombinace sekáček z obou TREZOR zařízením a počítačem, aby se ujistil, že to bude zatraceně těžké vám ukrást PIN. To vás vyzve k klepněte na příslušná čísla na obrazovce počítače, jako je tento: Zatím je viditelný pouze na TREZOR zobrazení skutečných čísel: Tímto způsobem, i když je někdo sleduje vaše stisky kláves, které nebude moci zjistit, jaké jsou vaše PIN. Když jste nastavování TREZOR poprvé, budete muset zadat svůj nový PIN dvakrát. Všimněte si, že čísla uvedená na TREZOR změnu mezi položkami.

load...

Zaznamenání TREZOR semeno - tvůj pán soukromý klíč

Dále budete vyzváni zapsat símě tvé obnovení. Vaše potomstvo je seznam tajné sady slov, které budete používat k obnovení své peníze v případě, že ztratíte TREZOR. Přístroj vám ukáže seznam 12 slov (můžete si vybrat více pro zvýšení bezpečnosti), které budete muset zapsat. Tento seznam by měl být uchovávány na bezpečném místě, protože může být použit k obnovení své soukromé klíče.

Máte dobré jít!

Po dokončení nastavení budete muset připojit TREZOR k libovolnému počítači a přístupem MyTREZOR.com - Toto je klient pro Bitcoin TREZOR. Odtud budete moci posílat Bitcoins na toho, kdo se vám líbí. Může TREZOR být počítačový pirát? Jedním z velkých věcí, o TREZOR je, že neexistuje žádná „uživatelské jméno“ a „heslo“ pro váš účet. Vaše pověření jsou vaše TREZOR zařízení. Takže pokud někdo nedostane fyzický přístup k mým zařízením neexistuje způsob, jak se může přihlásit ke svému účtu. Ale pokud někdo může získat přístup k mým zařízením? Jak se o své zla udělal?!? Dále jen „Evil Maid“ útok je jméno dané k útoku, který je tvořen fyzicky (nikoli vzdáleně) v počítači, který je ponechána bez dozoru. Útočník má schopnost fyzicky přístup k počítači vícekrát bez majitele znalostí - jen obrázek, který měl v domácnosti, která byla zlé :)

load...

Pro extrémní ochranu - nastavit přístupové heslo

V případě „Evil Maid“ vaše potomstvo a soukromé klíče jsou v nebezpečí. TREZOR vyřešil tím, že vám umožní přidat další ochranu přístupové heslo. To znamená, že budete pamatovat větu, která bude použita k přístupu k vašim Bitcoins. Přístupové heslo by nemělo být napsáno kdekoli a měl by být uložen do paměti.

Jak se o vydírání?

Když všechno selže, fyzická síla může být poslední věc, která bude použita, aby získali přístup ke svému TREZOR, také známý jako „5 dolaru klíče útok“, jak je vysvětleno na následujícím obrázku: V tomto scénáři můžete používají různé hesel - každý z nich vede k jinému množství mincí. Takže budete „rozdat“ vějička přístupové heslo, což vede k malým množstvím mincí při zachování většinu svých mincí bezpečné.

Takže je TREZOR 100% plný důkaz, bezpečné?!?

Ne. Nic není, ale je to tak blízko, jak to jen jde. Dokonce i poslední nalezené v disků USB bezpečnostní chyba se nevztahuje na TREZOR. Jedna věc, která TREZOR nemůže chránit před útoky typu phishing se. To znamená, že někdo může pokusit zmást tím, že budete posílat Bitcoins z TREZOR na nesprávnou adresu. Nicméně, toto není závada zařízení - je to spíš lidské selhání. Musíte se ujistit, že osoba, se kterou vysílá své Bitcoins, je, kdo říkají, že jsou (tady je moje vlastní zkušenost s phishing). Podrobné informace o možných hrozbách TREZOR a způsob, jakým jsou řešeny se týkají bezpečnostních hrozeb TREZOR je sectioninside jejich dotazy.

Mezi další myšlenky o TREZOR

Moje zkušenost s TREZOR nesmírně příjemné. Nastavení bylo snadné, zařízení je intuitivní a bezpečnostní opatření se zdají být hodně silný. Také jsem byl velmi zapůsobilo s týmem společnosti, jak se zdá být velmi zkušení odborníci v oblasti bezpečnosti Bitcoin. Každý, kdo to myslí vážně bezpečnost svých Bitcoins by měly získat TREZOR. Mou jedinou starostí s TREZOR je ohledně svého klienta Bitcoin. Myslím, řekněme, že firma ukončí podnikání - jak budu i nadále moci posílat své Bitcoins případě, že klient je nefunkční? No zřejmě několik peněženky tam už začal pracovat na kompatibilitě TREZOR. Například Electrum má TREZOR pluginwhich vám umožní vychutnat TREZOR je lepší zabezpečení s flexibilitou electrum je.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

GDAX recenze - Pokročilá výměna Coinbase, jak je to dobré?

Post Tacocoin

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku

Post Tacocoin

CryptoSteel recenze (Spálil to, běžel přes ni a rozbil to na zem)

Post Tacocoin

Bitová výměna a peněženka Luno (dříve BitX) byly přezkoumány

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 recenze - Jistě, stojí za to peníze

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet recenze - je to opravdu cool peněženka

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí

Post Tacocoin

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?

Post Tacocoin

Recenze: Coinmama - Je to 100% legit?

Post Tacocoin

Coinbase proti Btc-e proti BitStampu - kde byste měli koupit Bitcoins?

Post Tacocoin

Recenze: Paxful proti místním Bitcoins

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies