Bitcoin CoolWallet recenze - je to opravdu cool peněženka | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin CoolWallet recenze - je to opravdu cool peněženka

Bitcoin CoolWallet recenze - je to opravdu cool peněženka

Jako Bitcoin se stává více a více hlavního proudu, takže se Bitcoin hardwarové peněženky. Hardwarové peněženky jsou formou studeného skladu, které vám umožní ukládat velké množství mincí na zařízení se sníží strach z nich dostat odcizení.

Způsob, jakým hardware peněženky zabezpečit Bitcoins je tím, že jim mají být převedeny pouze tehdy, pokud máte dostat své ruce na skutečné peněženky a vím, specifický kód PIN. A protože nejsou připojeni k Internetu 99,9% času, to je nemožné pro hackery, aby si šanci na jejich praskání.

Takže, z pochopitelných důvodů, hardware peněženky se staly velmi populární mezi lidmi, kteří chtějí, aby jejich bezpečnost Bitcoin na další úroveň. První hardware peněženku TREZOR, poté, co přišel LedgerWallet, a nedávno jsme také přezkoumáno KeepKey.

Ale dnes chci zkontrolovat jiný druh hardwaru peněženky - CoolWallet. CoolWallet je hardwarové peněženka, která vypadá v podstatě stejně jako každodenní kreditní karty. Karta je ve skutečnosti velmi tenký elektronické zařízení, které vytváří a ukládá soukromé klíče na něj. Lze připojit k libovolnému zařízení, které používá technologii NFC či Bluetooth. Takže na rozdíl od TREZOR nebo LedgerWallet, CoolWallet lze připojit k mobilnímu telefonu a dalších zařízení „USBless“.

CoolWallet začínal jako Indiegogo campaignback v roce 2014. V současné době je již ve výrobě na další zásilky dávku, protože první, kdo již vyprodána. Zde je Indiegogo videa produktu:

CoolWallet je jednoduché a elegantní řešení

Vlastně jsem dostal komplementární CoolWallet zařízení vyzkoušet. Jedná se o jednu z prvních verzí někdy dělal, tak to má některé závady, že budu řešit později. Ale od prvního pohledu, CoolWallet je opravdu cool. Když otevřete schránku (což je dobře navržen), dostanete CoolWallet (který vypadá jako kreditní karta), nabíječku a některé další „pomůcky“ (konektor USB, místo aby zapsat své semeno, atd.)

Karta sama o sobě cítí jako běžné kreditní karty. Je vodotěsný a má displej (24,6 mm x 21.9mm), která působí jako vrstva ochrany zobrazující hesla a semena, a žádá o povolení vyslat prostředků. To je důležitá vlastnost, protože to znamená, že nikdo nemůže vidět citlivých informací zobrazených na CoolWallet pokud nejsou stojí za vámi, nebo natáčení obrazovky nějakým způsobem.

Ohraničený kruh vidíte vedle můj palec je ve skutečnosti ovládací tlačítko, které umožňuje ovládat kartu. Můj jediný komentář na toto tlačítko je to, že jsem nechápal, že to bylo vlastně „klikací“ od dostat jít, a musel se obrátit CoolWallet jeho podporu o tom.

Baterie karty trvá dva roky, a pokud chcete dobít kartu, vše, co potřebujete udělat, je umístit ji na horní části nabíječky. Existuje spousta dalších skvělých vlastností CoolWallet, stejně jako skutečnost, že se může ohnout až o 15 stupňů, je tepelně odolná až do 60 stupňů Celsia, atd Většinu těchto dalších funkcí lze nalézt na FAQ stránku firmy.

Takže, pokud jde o design, CoolWallet dostane 10 bodů z 10 - to je pravděpodobně nejvíce přenosný a kompaktní design pro hardware peněžence jsem viděl do dnešního dne.

Nastavení CoolWallet může být trochu pomalý

Když jsem založil svou první TREZOR, celý proces byl docela bezproblémové; s CoolWallet, měl jsem trochu zabrat. Za prvé, protože je mobilní orientované od přírody, budete muset jít přes přídavné fázi stažením mobilní aplikace do telefonu (na rozdíl od právě přístup k webové stránky na svém prohlížeči).

Potom je třeba spárovat mobilní zařízení s vaší peněžence, což je docela rovně vpřed. Dalším krokem je vytvořit si soukromý klíč a semeno. Můžete si vybrat mezi slovní osiva ve volbě aplikace a opce počet semen. Vydáte-li se s opcí na množství semen, že jste vybrali bezpečnější verzi, protože jste pomocí „druhá obrazovka“, což znamená, že někdo musí být fyzicky blízko vás, aby se kopírovat své semeno.

Nicméně, pokud si vyberete číslo semeno, po dokončení procesu budete vyzváni k výpočtu výsledku součtu všech čísel v tvé semeno. To mi trvalo, než třikrát, aby si to pravé. Čísla jsou velmi komplikované (například 613426, 52488, 407618, atd.) Andwhen sečtete 16 čísel, máte tendenci dělat nějaké chyby, myslím. Mějte na paměti, že toto je proces jednorázový zaměřen na svou vlastní bezpečnost (ujistěte se můžete v případě potřeby obnovit Bitcoins). Takže, i když je to spíše brzdou než jiné hardwarové peněženky, myslím, že je přijatelné pro zajištění maximální bezpečnosti.

Zde je plné nastavení peněženky:


Jak můžete vidět z videa, rozesílání mincí z CoolWallet je docela snadné. Je to stejně jako všechny ostatní mobilní peněženky app, jen s dodatečnou ochranu prostřednictvím CoolWallet karty.

Takže budu používat CoolWallet uložit své Bitcoins?

CoolWalletis pěkný kus softwaru, a když jsem se právě porovnáním použitelnost, asi bych si vybrat CoolWallet přes jiné hardwarové wallest venku. Nicméně, já používám hardwarové peněženky, aby se ukládat větší část svých Bitcoins, protože jsem hledal větší bezpečnost. A protože se jedná o tento případ, nejsem znepokojen použitelnosti stejně jako já mám obavy o stabilitu produktu a společnosti.

Nemám pocit, že společnost získala dostatek reputaci pro mě věřit svým Bitcoins s jejich produktu. Chci říct, co se stane v případě, že firma zbankrotuje, tak jako mnoho Bitcoin společností, které v minulém roce?

Také proces instalace stále cítí trochu glitchy který učiní mě váhat jako nováček. Produkt nezískalo dostatek trakce uvnitř komunity Bitcoin, aby mohla být plně testovány těmi nejlepšími Bitcoin mágů tam venku.

Nejsem techie; Vím, jak vyhodnotit použitelnost a celkovou používání výrobku, ale pokud chci vědět, jestli CoolWallet je opravdu „hackproof“, budu pravděpodobně spoléhat na nějaké Reddit recenze. Avšak v okamžiku, kdy jsem mohl jen najít onethat nezdálo získat dostatečnou podporu. Já jsem však zjistil recenzi, která má do hloubky průchod z peněženky a zdá se, dělat dobrou práci popsat výhody a nevýhody.

Zde je to, co musel Coolwallet říci o jejich produktu:

CoolWallet aplikace je open source a s osivem můžete obnovit svůj Bitcoin na jakémkoli BIP 32 podporovaných HD peněženky.

Hlavní věc, kterou bych chtěl vidět, jak CoolWallet mohou pracovat bez ohledu na jejich mobilní aplikace, takže i v případě, že společnost zavře, není strach z mých Bitcoins ztratí.

Těšíme se na realizaci našeho hardware s jinými poskytovateli Bitcoin peněženky. Mezitím lidé, kteří mají zájem si prohlédnout naši aplikaci na GitHub (https://github.com/CoolBitX-Technology/coolwallet-ios). Obě peněženky HD (počet a slova) jsou realizovatelná - slova s ​​BIP 32 podporován peněženky a čísel našeho open source iOS.

CoolWallet (CoolBitX firma) nemá přístup k vašim bitcoins takže vaše bitcoins neztratí v případě, že společnost uzavírá.

Protože nejsou připojeny k Internetu 99,9% času, to je nemožné pro hackery, aby si šanci na jejich praskání.

Hardware CoolWallet je 100% odpojen od internetu. To jen posílá podepsal transakce do mobilního zařízení. Hackeři nemohou dostat své soukromé klíče přes podepsané transakce.

V tuto chvíli CoolWallet nebudou použity k ukládání velkého množství mých mincí. A když nebudu ukládání velkých objemů, mohu jen používat některý z mých horkých peněženek, které jsou načteny do svého mobilního telefonu. Věřím však, že pokud společnost pokračuje ve stejném směru, oni začali v, mají světlou budoucnost. Hlavní věc, kterou bych chtěl vidět, jak CoolWallet mohou pracovat bez ohledu na jejich mobilní aplikace, takže i v případě, že společnost zavře, není strach z mých Bitcoins ztratí.

Máte již vlastní CoolWallet nebo jakékoliv jiné hardwarové peněženku? Rád bych slyšel vaše zkušenosti s nimi.

Související zprávy


Post Tacocoin

Coinbase zneužívá své účastnické programy?

Post Tacocoin

KeepKey proti TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet recenze

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit?

Post Tacocoin

Hledáte alternativu Bitcoin? Zde je 6 mincí, které je třeba zvážit

Post Tacocoin

Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů?

Post Tacocoin

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 recenze - Jistě, stojí za to peníze

Post Tacocoin

Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou