Moje nová nejlepší Bitcoin a altcoin Peněženka - Exodus Peněženka recenze | Czech.Lamareschale.org

Moje nová nejlepší Bitcoin a altcoin Peněženka - Exodus Peněženka recenze

Moje nová nejlepší Bitcoin a altcoin Peněženka - Exodus Peněženka recenze

Už je to nějaký čas, co jsem přezkoumat Bitcoin peněženky. Důvodem je to, že většina Bitcoin peněženky jsou v podstatě stejné, takže zřídka můžete narazit na peněženku, která je inovativní.

load...

Do dneška…

Před pár dny jsem dostal e-mail od jednoho z mých předplatitelů mi říká, že nevzal mou radu pro nejlepší Bitcoin walletand použité Exodus walletinstead. On pak pokračoval ke slávě rozhraní peněžence a snadnost použití. Nebyl jsem si vědom takové peněženku, tak jsem se podíval to on-line a zřejmě Exodus je skutečně nová Bitcoin peněženka.

Než jít dál dívat na toto video a uvidíte sami, proč je to tak jedinečné.

load...

Exodus recenzi peněženka

Exodus Zdálo se, že byly zahájeny před měsícem (červenec 2016) a ještě nezískalo dostatek reputaci v komunitě Bitcoin. Ve skutečnosti Exodus není jen Bitcoin peněženku, je to „Blockchain majetek peněženka“. To znamená, že můžete uložit Bitcoins, Litecoins, pomlčka, éter a Dogecoins na Exodus dohromady.

Ale to není vše, co dělá Exodus tak jedinečný, tady jsou hlavní věci, které jsem našel tak přitažlivé:

Krásné a intuitivní design

Pravděpodobně nejsilnější apartmá Exodus má, je jeho uživatelské rozhraní. Dokonce i když jsem nevěděl vůbec nic o Bitcoin nebo cryptocurrencies bych ještě mít možnost použít tuto peněženku. Připomíná mi to Circlein jednoduchost. Exodus je druh produktu, který „zamilovat se“ Poprvé jste ji používat, a to je poměrně vzácné v kryptoměna světě.

load...

Zde je návod, jak přehled o vašich blockchain majetku vypadá takto:

Pěkné ne? :)

Informace jsou uloženy v počítači

Vzhledem k tomu, Exodus je stolní peněženka navigace je velmi jednoduché a soukromé klíče na vaše cryptocurrencies jsou uloženy na vašem počítači. Exodus je litewallet, takže nemusíte stahovat celý Blockchain k počítači jako vy s Bitcoin Core. Exodus je v současné době kompatibilní s Mac, Windows a Linux. Pokud potřebujete zálohovat vaše peněženka je tu velmi jednoduchý krok za krokem průvodce, postavený v uvnitř peněženky, které vám pomohou učinit.

Obdržíte také záložní spojení prostřednictvím e-mailu Chcete-li nainstalovat Exodus Na ploše jiném stroji (řekněme počítač zničena). Je to všechno velmi bezpečný pomocí hesla a mnemotechnická fráze (v případě, že zapomenete heslo).

Můžete obchodovat cryptocurrencies zevnitř peněženky

Jedna z nejlepších vlastností Exodu podle mého názoru je možnost obchodovat svůj altcoinsfor Bitcoin a naopak. Exodus má vestavěný výměnou (poháněné shapeshift), který umožňuje obchodovat cryptocurrencies během několika sekund. Nemůžete si koupit mince s fiat, ale protože celá myšlenka Exodu je vzdálit se od veškerých ověřovacích postupů a jednání s bankami Myslím, že dokonale zapadá.

Zakladatelé se zdá skutečně zajímá mínění svých uživatelů

To je v pořádku, aby mizerný výrobek, není to v pořádku nechat to takhle. Myslím, že to, co se dostal mou pozornost nejvíce, je, že skutečný zájem Exodus' zakladatelé měl podle jejich názoru uživatelů. Samozřejmě, že jsou jen asi měsíc do chodu tohoto projektu, ale něco mi říká, JP a Daniel (zakladatelé) jsou zde k pobytu. Můžete ho vidět v jednoduché pochopit podpůrné videa, které jste nahráli, vícenásobné komunikační kanály, které jste dodávané na svém místě a přímé zasílání zpráv platformu k zakladatelům přes Slack.

Je Exodus Wallet tady zůstat?

Chcete-li součet věci do pořádku, Exodus vypadá jako naprostý hit. Jedinou nevýhodou v okamžiku vidím, je fakt, že společnost a peněženku do té doby nezískají dostatečnou reputaci dosud. V kombinaci s tím, že Exodus kód není open source a budete vždy vzbudit nějaké podezření z šifrovací komunity. Také, aby se stal opravdovým zabijákem app developer bude muset pokračovat a rozšiřovat do mobilu i podle mého názoru.

Věřím však, že pokud jde o čas a inovátoři přijít na palubě Exodus rychle získat jeho loajální uživatelskou základnu.

Klikněte sem a podívejte se na Exodus sami

Pokud jste měli nějaké zkušenosti s Exodus peněženky bych rád slyšel o tom v komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Změna proti ShapeShift - Instant Cryptocurrency výměny

Post Tacocoin

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Post Tacocoin

Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů?

Post Tacocoin

Která je nejlepší peněženka Bitcoin pro stolní počítače?

Post Tacocoin

Xcoins recenze - je to Legit způsob nákupu Bitcoins?

Post Tacocoin

Recenze Bitfinex: největší výměna na světě podle objemu

Post Tacocoin

Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze

Post Tacocoin

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor recenzován - je to bezpečné?

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Peněženka pro rok 2014 - Blockchain proti MyCelium proti Coinabse

Post Tacocoin

Binance recenze: Je to Legit Cryptocurrency Exchange?

Post Tacocoin

HitBTC přezkoumána: Je to další velká burza?