Nejlepší Bitcoin peněženky od roku 2017 pro zařízení Android Mobile Review | Czech.Lamareschale.org

Nejlepší Bitcoin peněženky od roku 2017 pro zařízení Android Mobile Review

Nejlepší Bitcoin peněženky od roku 2017 pro zařízení Android Mobile Review

Pokud hledáte pro ukládání prvních Bitcoins a vlastníte Android mobilní zařízení tento příspěvek je pro vás. Nicméně předtím, než mohu prohlédnout ty nejlepší Android Bitcoin peněženky tam chci, aby vám slovo varování.

load...

Mobilní peněženky (Android nebo iOS) jsou nejméně bezpečné forma Bitcoin peněženek. Je to hlavně kvůli tomu, že mobilní zařízení mají tendenci být ukradeny, ztraceny a rozebrat. Máte-li držet své Bitcoins v mobilní peněženky, to znamená, že soukromý klíč je uložen v zařízení, a proto je-li přístroj v troskách nebo odcizení nelze získat přístup vaše mince.

load...

Který uvedl, že můžete vždy vytvořit zálohu vaší peněženky pomocí semen frázi 12-24 jiné slovo pro vás při první instalaci peněženku. To je důvod, proč je důležité, aby byl tento semen frázi na bezpečném místě mimo dosah kohokoli jiného, ​​ale vaše vlastní.

Pokud jste se Bitcoin úplně nový toto video o Bitcoin peněženky, bude to pravděpodobně zodpovědět mnoho otázek, které již máte:

A nyní pro peněženky recenze...

# 1 - Coinbase- Coinbase NENÍ Bitcoin peněženka

Obvykle, když si lidé myslí o Bitcoin peněženek si myslí o Coinbase. Nicméně Coinbase není Bitcoin peněženka. Je to vlastně o výměnu, která vám umožní držet Bitcoins. V blogu postwritten CEO Coinbase je Brian Armstrong, on říká,

load...

Uvidíte značku posun Coinbase od bytí hybrid peněženka / výměna se zaměří na čistě že maloobchodní a institucionální výměna

Takže zatímco Coinbase je stále levné místo dostat Bitcoins, prosím, nepovažuji to jako mobilní peněženku. Coinbase nedává vám přístup na vaše soukromé klíče ani soukromí, jak jsme probrali v naší recenzi.

Skutečný # 1 - podhoubí Android Bitcoin peněženka

MyCeliumis populární mobilní aplikace peněženku, která představuje nepřeberné množství pokročilých soukromí a bezpečnostních prvků. Ano, peněženka může být trochu složité pro uživatele nováček, ale je to stále jedna z nejbezpečnějších a nejrychlejší na trhu. Jako open source softwarovým programem, mycelium je neustále aktualizován.

Peněženka nemá web nebo desktop interface což znamená mince lze přistupovat pouze přes mobilní peněženku. Dobrou zprávou je, že můžete použít podhoubí společně s hardwarovým peněženku s cílem získat maximální bezpečnost pro vaše mince.

# 2 - BreadWallet Android Bitcoin peněženka

BreadWalletis pravděpodobně jedním z nejjednodušších Bitcoin Android peněženky kolem. Zdrojový kód Breadwallet je otevřená a existuje jen velmi základní „odeslat“ a „příjem“ voleb vystupoval v peněžence.

To bude velmi snadné pro lidi, aby si zvykli na na jedné straně, ale na druhé straně, opustí peněženku vystaven bez pokročilou ochranu na místě. BreadWallet má mobilní verzi pouze pro Android a pro iOS.

# 3 - Copay Android Bitcoin peněženka

Copayis open source multisig peněženku vytvořenou Bitpay. Multisig, stojany na Multisignature, a to znamená, že peněženka vyžaduje určité množství lidí schválit transakci, než je spuštěn. Něco jako sdílené peněženky (můžete

Související zprávy


Post Tacocoin

Antminer S9 recenze - 6 věcí, které potřebujete vědět Před zakoupením

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange recenze

Post Tacocoin

Recenze Bitcoin Trader - Je možné 20% měsíční návratnost investic?

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

Dejte Bitcoin na Vánoce - Bitcoin Gift Ideas

Post Tacocoin

Bitcoin Casinos recenze - 5 nejlepších stránek pro hazardní hry Bitcoin

Post Tacocoin

MinerGate recenze: Je to Legit Mining Operation?

Post Tacocoin

Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin?

Post Tacocoin

Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další

Post Tacocoin

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 recenze - Proč Reddit uživatelé se stěžují na tuto Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku