2017 Nejlepší Bitcoin Desktop Wallets - 4 recenzované peněženky (Mac, Windows, Linux) | Czech.Lamareschale.org

2017 Nejlepší Bitcoin Desktop Wallets - 4 recenzované peněženky (Mac, Windows, Linux)

2017 Nejlepší Bitcoin Desktop Wallets - 4 recenzované peněženky (Mac, Windows, Linux)

Dnešní příspěvek je o nejlepších peněženky Desktop jsou k dispozici pro ukládání Bitcoins. Desktop peněženky jsou peněženky, které uchovávají soukromý klíč pro vaše Bitcoins na pevném disku. Od přírody, stolní peněženky jsou mnohem bezpečnější než mobilních peněženek (protože jsou těžší ukrást).

load...

Pokud jste novým ve světě Bitcoin a walletsplease toto video sledovat, dokud si nepřečtete dál:

Samozřejmě stolní peněženky jsou stále považovány za „horké peněženky“, protože jsou připojeny k Internetu. To z nich dělá ze své podstaty nebezpečné. Nicméně, pro malé množství Bitcoin nebo altcoin jsou dobrým řešením.

Pro velké množství Bitcoin vždy používejte studenou uchovávání peněženky, jako je papír walletor hardwarový peněženky. Dnes jdu k přezkoumání 4 různé stolní peněženky, které fungují ve všech 3 hlavních operačních systémů - Mac OS, Linux a Windows.

load...

Elektron - All Around Winner Bitcoin Wallet Desktop

Chvíli mi trvalo, než se začít používat elektron, ale jakmile jsem udělal, nikdy jsem se ohlédl. Začnu s druhou stranu - Electrum je ošklivý. Rozhraní vypadá jako verze 90 v systému Windows. Také, pokud jste zcela nové Bitcoin mám pocit, budete mít ztratil docela rychle vzhledem k nepřátelské rozhraní.

Nicméně, jakmile se dostanete přes problematiku rozhraní, Electrum je jedním z nejvíce robustní, efektivní a bezpečný desktop peněženky venku. Také je to open source, což znamená, mnozí lidé se zúčastnili při přezkoumávání a skládání kódu. Tím se snižuje riziko škodlivého kódu uvnitř softwaru prakticky na nulu.

load...

V době, kdy je síť Bitcoin je „nabito“ a transakční poplatky mohou vyletět, Electrum je jedním z mála peněženky, která umožňuje nahradit poplatek jste nastaven na již vysílaného transakce. Tato funkce je velmi užitečná, pokud se nemůžete dostat vaše transakce pro potvrzení.

Mezi další funkce patří adres značkování, úpravy poplatků, šifrování peněženku a podepisování / ověření zprávy (to je pokročilá funkce).

Sečteno a podtrženo, je to vynikající peněženka. Pokud jste pochopili Bitcoin dost dobrý, aby ji používat, jít na to. Elektron je k dispozici pro Windows, Mac a Linux.

Exodus - K dumbed dolů, pěkný Bitcoin desktop peněženka

Pokud jste právě začínáte s Bitcoin a jste stále snaží zabalit hlavu kolem všeho, co se děje, Exodus, co hledáte. Exoduslaunched července 2016 a od té doby získal nějaké vážné síle.

Opět platí, že začnu s druhou stranu - to není open source. To znamená, že vývojáři mohou potenciálně škodlivý kód vložit do programu, aniž byste o tom věděli. A samozřejmě, pokud jde o peníze, které má uzavřený zdrojový program může vyvolat určité obavy. Vzhledem k tomu, doporučuji použít desktop peněženky pro malé množství Bitcoin v každém případě (closed nebo open source), pak to není velký problém v mé knize. Nikdy jsem dal částku nejsem ochoten riskovat v každém horkém peněžence (desktop, mobilním nebo web).

Exodus také umožňuje pořádat nejrůznější altcoins jako je ethereum, litecoin, Dash a další. Uživatelské rozhraní je super snadné pochopit, a dokonce i celkem nováčci dostanou na kloub. Pokud zjistíte, elektron na skličující, je to skvělá alternativa. Exodus je k dispozici pro Windows, Mac a Linux.

Bitcoin jádro - plný Bitcoin uzel peněženka pro hardcore Bitcoiners

Všechna peněženky jsme doposud pokrytých jsou známy jako SPV peněženky nebo lite peněženky. To znamená, že nemají úplnou kopii blockchain za účelem ověření transakce - oni spolehnout na jiných počítačích v síti, aby jim informace o transakcích.

Bitcoin Coreis plný uzel Bitcoin peněženky. To znamená, že jakmile si stáhnete peněženku budete také stáhnout celý blockchain k počítači. To může dostat opravdu chaotický, jak se velikost blockchain je přes 130CZ a může trvat nějakou dobu ke stažení. Nicméně, jakmile Blockchain stažen můžete nyní nezávisle ověřit transakce na síti a nemusí věřit nikomu jinému v systému.

Ve vší počestnosti, nemyslím si, že to stojí za to hádka. Můžete získat nějaké vzdělávací hodnotu tím, že dokončení tohoto procesu, ale i pro každodenní operace a používání Bitcoin SPV peněženek jsou v pohodě. Bitcoin Core je k dispozici pro Windows, Mac a Linux.

Copay - A Multisig Bitcoin Wallet Desktop

Copay je peněženka vytvořený BitPay, jeden z největších poskytovatelů platebních služeb po celém Bitcoin. Peněženka je k dispozici pro většinu hlavní platformy (mobilní a stolní) a je multisig peněženka. Používání multisig funkce Copay to vám umožní další zabezpečení proti krádeži a mohla by být dobrá volba, pokud si nemůžete dovolit hardware peněženku.

Copay Kód je open source, k dispozici pro Windows, Mac a Linux a byl asi od roku 2014.

Zbrojnice

Armoryis dobře známé a důvěryhodné značky, pokud jde o Bitcoin bezpečnost, ačkoli peněženka je obvykle nejlepší pro pokročilejší uživatele. Pokud hledáte pro peněženku, která klade důraz na bezpečnost a ochranu, zbrojnice by měl krátký seznam jako peněženka nabízí řadu šifrovacích a chladírnách možností.

Zbrojnice je jedním z nejuznávanějších značek, pokud jde o Bitcoin security.Armory je k dispozici pro Mac, Linux, Windows a Ubuntu RaspberriPi.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Escrow služby

Post Tacocoin

HitBTC přezkoumána: Je to další velká burza?

Post Tacocoin

Změna proti ShapeShift - Instant Cryptocurrency výměny

Post Tacocoin

Bitseed review - Plug & Play Full Bitcoin Node

Post Tacocoin

Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Antminer T9 proti Antmineru S9 - Kdo je nejlepší Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin peněženky od roku 2017 pro zařízení Android Mobile Review

Post Tacocoin

Přehled GreenAddress.it

Post Tacocoin

Bitcoin Casinos recenze - 5 nejlepších stránek pro hazardní hry Bitcoin

Post Tacocoin

Zde je Winners for 2018 Nejlepší Bitcoin Hardware Peněženka

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange recenze

Post Tacocoin

BTCJam přezkoumána - Moje osobní zkušenost a Reddit uživatelské recenze