TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenze | Czech.Lamareschale.org

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenze

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenze

Po použití TREZOR po velmi dlouhou dobu jsem se konečně dostal ruce na Ledger peněženka - hlavní soutěži TREZOR je.

Je to v podstatě zařízení, které vám umožní ukládat soukromých klíčů na něm. Pokud se budete držet tento blog jste si pravděpodobně již víte, že jsem velký TREZORfan - první široce rozprostřený Bitcoin hardwaru peněženku. Také jsem přezkoumala peněženku v minulosti. Ale od té doby až do dneška nebyl skutečná konkurence TREZOR jsem skočil na příležitost k přezkoumání toto chladné nové zařízení a porovnat dva.

load...

Hlavní knihy peněženku na pravé straně a TREZOR na levé straně.

Ledger má styl lepší styl, než TREZOR

Když otevřete balíček Ledger se budete okamžitě všimnete, že to přijde ve velkém stylu. Jiný než Ledger flash disk sám také získat PU koženou peněženku, bezpečnostní kartu, účetní knihy, jaký druh vypadá jako kreditní karty a popruhem na knihu na krku, pokud si přejete řetězce.

load...

TREZOR je přístroj je trochu neohrabaný srovnání s uhlazenější designu Ledger je. Je to také mnohem snazší nést Ledger kolem, protože je to podstatně menší než TREZOR.

Nastavení peněženky - Jednoduchá a do té míry,

Instalace a nastavení vašeho Ledger vyžaduje použití aplikace Chrome. Poté, co oheň aplikaci z webových stránek Ledger se vám budou prezentovány s průvodci nastavením. V minulosti Ledger peněženky neměl druhou obrazovku podobnou TREZOR, ale Nano S je plně vybaven na obrazovce.

Využitím malou obrazovku na obou TREZOR a Ledger je možné nastavit přístroj i ze ohrožení zařízení, které je pro mě cítit mnohem víc v pohodě. Zde je příklad toho, jak to funguje s TREZOR:

load...

Nastavení zabezpečení - PIN kód a semen pro obnovu

PIN kód je přidaná vrstva zabezpečení, aby se ujistil, že i kdyby někdo ukradl Ledger od vás budou i nadále mít pevný čas s přihlášením ke svému účtu. Vstoupit sebou nesprávný PIN kód 3krát a přístroj sám ubrousky čisté.

Poté, co jste nastavili PIN kód je na čase přejít na semeno obnovy. Semeno zotavení je soubor slov, která kdy dal dohromady v určitém pořadí může pomoci obnovit vaše soukromé klíče v případě, že zařízení je rozbité nebo ztracené.

To znamená, že i když jste úplně koše svůj Ledgeryou'll nadále moci obnovit všechny své ztracené Bitcoins prostřednictvím tohoto osiva. To je také důvod, proč je velmi důležité, aby si ho poznamenejte na bezpečné místo, kde není možné ji získat přístup, protože pokud se někdo dostane do rukou toto - oni mohou získat přístup k finanční prostředky.

Tento proces je velmi podobná v obou zařízeních. Oba ukazují semeno na samotném zařízení a ne na obrazovce počítače, takže žádný hacker vzdáleně kopírovat.

Zde je screenshot osiva pro obnovu svého Ledger je. Jednou jsem tento post, to znamená, že budu muset obnovit tuto Ledger zařízení, protože někdo může ukrást své finanční prostředky v současné době.

Používání TREZOR a Ledger - krátké a sladké

Jakmile je instalace dokončena, můžete začít používat Ledger. Jen zapojíte flash disk, zadejte PIN kód a máte dobré jít. Rozhraní je velmi intuitivní a nevyžaduje mnoho vysvětlení.

Většina rozhraní se provádí pomocí tlačítek na samotném zařízení. Tlačítka lze použít k procházení mezi menu, nebo tlačil současně simulovat „select“.

TREZOR používá podobný rozhraní dvou tlačítek, ale jsou postaveny v jemnějším způsobem do prostředku. Není velký problém, ale usnadňuje to tlačit náhodně .

Vzhledem k tomu, že žádný způsob, jak přistupovat k peněženku bez flash disk připojit k počítači vytvoří mnohem bezpečnější prostředí pro odesílání a přijímání Bitcoins. To znamená, že i kdyby někdo zná váš PIN kód nemůže získat přístup k mince, protože nemá fyzické zařízení.

To také znamená, že i v případě, že počítač, který používáte k odesílání Bitcoins ze je ohrožena, protože používáte, co je známé jako dvoufaktorová autentizace (2FA) jsi stále méně pravděpodobné, že bude vystavena žádnému druhu ohrožení (zejména man-in-the-middle útoky).

Verdikt - kdo je lepší? TREZOR nebo Ledger?

Ve vší počestnosti, nemohu říci, špatnou věc, o Ledgeror TREZOR peněženky. Byl jsem pomocí obou TREZORand Ledger po dlouhou dobu a oba jsou opravdu skvělé produkty.

Obě tyto peněženek vám dá své peníze to stojí, jen Ledger Nano S to dělá v levnějším způsobem. V současné době stojí asi $ 30 méně než TREZOR. V závěru myslím, že se scvrkává na který si přejete lepší výsledky v oblasti designu a pověsti.

Ledger je uhlazenější, ale TREZOR byl asi delší dobu. Je to na tobě.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Coinbase proti kruhu - vyzkoušil oba s 500 dolary Zde je to, co jsem našel

Post Tacocoin

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin?

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

Nejlepší Dash důlní hardware - Antminer D3 recenze

Post Tacocoin

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Peněženka pro rok 2014 - Blockchain proti MyCelium proti Coinabse

Post Tacocoin

MinerGate recenze: Je to Legit Mining Operation?

Post Tacocoin

Recenze: Paxful proti místním Bitcoins

Post Tacocoin

Bitová výměna a peněženka Luno (dříve BitX) byly přezkoumány