Xapo recenze: 3 věci, které potřebujete vědět o | Czech.Lamareschale.org

Xapo recenze: 3 věci, které potřebujete vědět o

Xapo recenze: 3 věci, které potřebujete vědět o

Pojďme se podívat na služby, které poskytuje Xapo:

Xapo Online Wallet a Mobile App

Webové peněženky nejsou tou nejlepší volbou pro ukládání Bitcoin z bezpečnostních důvodů. Nicméně Xapo přece má pověst pro mít nějaké dobré ochrany osobních údajů a bezpečnostních prvků, jako je například dvoufaktorové autentizace. Navíc máte možnost přenést svou Bitcoin na Xapo trezoru, což je užitečné, pokud jste jim držel dlouhodobě spíše než jejich použití pro každodenní výdaje ve spojení s Xapo debetní kartou (více o tom později). Ať tak či onak, je to hezké mít na výběr a prvek flexibility.

Mějte na paměti, že za účelem řízení své Bitcoins s webovým peněženky Xapo, musíte mít připojení k internetu. Co se mi líbí na internetové peněženky Xapo je, že je snadné použití. Dispoziční řešení je velmi jednoduchý, což je ideální, pokud jste novým kryptoměna.

Přenos Bitcoin do az trezoru je snadné, a budou moci vidět svou rovnováhu a transakcí na cestách je to výhodné. K dispozici je také podpora mobilních zařízení s mobilním appavailable Xapo pro Android a iOS.

Xapo Vault

Myslete na Xapo vaultlike spořící účet. Je to místo, kam přesunout své Bitcoin, pokud chcete držet ji dlouhodobě pro zvýšenou bezpečnost. Posílání peněz z Xapo webové peněženky do trezoru je snadné. V případě výběru peněz z trezoru, existuje několik bezpečnostních vrstev, aby ověřila váš požadavek. Tyto bitcoins jsou pak přeneseny do peněženky během 48 hodin.

Klenba má řadu bezpečnostních prvků, jako je například ověřování multifaktorového a privátního klíče segmentace. Když se převod finančních prostředků z vašeho Xapo webové peněženky na Xapo trezoru, tyto prostředky jsou přesunuty do offline počítače. Data jsou poté šifrovány a rozkládány předtím, než se zkopírují na externí disky a papíru. Zálohy jsou pak uloženy v trezorech fyzikálních na různých místech. Tyto bezpečnostní postupy jsou navrženy tak, aby lépe chránit Bitcoin před možnými útoky.

Debetní karta Xapo

Kromě poskytnutí dvě možnosti ukládání Bitcoin v peněžence Xapo a klenbou, Xapo také pomáhá, pokud jde o utrácení Bitcoin. Funguje to podobně jako běžný debetní kartou, pouze s tím rozdílem, že to souvisí s vaší webové Xapo peněžence a nikoli na bankovní účet.

Xapo debetní karta umožňuje provádět nákupy s vaším Bitcoin stejně jako vybírat hotovost z bankomatů. Lze jej použít kdekoliv na světě, který přijímá VISA on-line, s USD, GBP a EUR měny k dispozici. Je snadné sledovat výdaje, protože jste informováni o každém nákupu.

Vzhledem k tomu, Xapo debetní karta je propojena s webovou peněžence Xapo a nikoli s klenbou, měli byste se vyhnout posílání všechny své Bitcoin do trezoru, pokud chcete používat Xapo debetní karty. Karta má mít denní výdajové limity, které by mohly být provedeny za neomezený, pokud poskytnout dokumentaci pro ověření. V opačném případě je standardní limit denní útraty je $ 2500 za den, maximálně dva ATM transakcí denně.

Poplatky

Zatímco oba Xapo peněženku a Xapo klenby jsou zdarma k použití, tam jsou některé transakční poplatky. Přenos z jednoho Xapo peněženky do druhé je zdarma; Nicméně, tam jsou transakční poplatky při odeslání nebo přijetí mimo Xapo (například do nebo z jiných peněženek a bankovních účtů). Přidání prostředky vynakládá poplatek ve výši 0,2%, zatímco zpracování mohou být účtovány poplatky v závislosti na způsobu platby.

Tam jsou také některé Xapo debetních karet poplatky. To zahrnuje platbu jednorázový $ 20 za cenu karty. Změna čísla PIN také potrestán malý poplatek na $ 1. To vyjde levněji, pokud používáte kartu do karty výdajů měny. Pokud jej používáte v zahraničí, v jiné měně, poplatky jsou vyšší.

Například výběr z bankomatu v karty výdajů měně nese poplatek ve výši $ 2.50, zatímco výběr v jiné měně je poplatek ve výši $ 3,50. Pokud uděláte nákupy v měně odlišné od vaší karty výdajů měny, pak je tu 3% nákup devizových prostředků z poplatku.

Veřejné mínění a on-line hodnocení

Zatímco tam jsou negativní hodnocení lze nalézt týkající Xapo, drtivá většina jsem narazil na předpokladu, málo látku do svých pohledávek. Jako takový, že beru na negativní komentáře, číst on-line s zrnko soli, podobně jako byste když si přečíst recenze, které poskytují mimořádně vysokou chválu.

Přezkoumání v Xapo Bitcoin Wallet & aplikace Vault na Google Play jsou velmi pozitivní, s hodnocením 4-hvězdičkový z více než 30.000 uživatelů. Existují méně hodnocení k dispozici pro verzi pro iOS, který má hodnocení 3-hvězdičkový od 360 uživatelů, jako v době psaní tohoto textu. Xapo zákaznická podpora je celkově dobrá, ale trochu na pomalé straně.

Závěr

Osobně si myslím, že pokud kupujete Bitcoin, budete lépe držet sami, než jeho uvedení do rukou třetí strany, která je držitelem soukromých klíčů. To znamená, že by to mohlo být argumentoval, že soukromé klíče jsou bezpečnější s bezpečnostním systémem Xapo zaměstnává. Xapo je považováno za zavedené a renomované společnosti, což je skutečný, schůdnou možnost, pokud jde o nákup, skladování a tráví Bitcoin.

Související zprávy


Post Tacocoin

Recenze Bitcoin Trader - Je možné 20% měsíční návratnost investic?

Post Tacocoin

Jaxx peněženka recenze - Allround Bitcoin peněženka

Post Tacocoin

Přehled GreenAddress.it

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange recenze

Post Tacocoin

Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů?

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor recenzován - je to bezpečné?

Post Tacocoin

MinerGate recenze: Je to Legit Mining Operation?

Post Tacocoin

Bitová výměna a peněženka Luno (dříve BitX) byly přezkoumány

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin peněženky pro iOS (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

Post Tacocoin

Dejte Bitcoin na Vánoce - Bitcoin Gift Ideas

Post Tacocoin

Která je nejlepší peněženka Bitcoin pro stolní počítače?