Nejlepší Bitcoin Escrow služby | Czech.Lamareschale.org

Nejlepší Bitcoin Escrow služby

Nejlepší Bitcoin Escrow služby

Použitím 3rd Party escrow služby pro zpracování platby Bitcoin je to dobrý nápad, pokud provádění transakcí s nedůvěryhodné strany. Podmíněné chrání prodejců z podvodných kupujících vyžadováním Bitcoin budou uloženy dopředu. Obdobně, kupující jsou chráněny v případě, že prodávající se vyklube podvodník a nedodá zboží. V případě takového sporu, bude escrow služba působit jako rozhodce a určit, kdo by měl v konečném důsledku dostávají prostředky Bitcoin.

load...

Mnoho Bitcoin tržiště mají vestavěný-in escrow služby (tj LocalBitcoins, CryptoThrift, BitPremier, atd.) V opačném případě, podívejte se na escrow služby níže - každý z nich vybudovala solidní pověst a je obecně důvěřuje komunitou Bitcoin.

Nedávno jsem udělal několik velkých související Bitcoin nákupy s lidmi, které jsem ještě nikdy nesetkali. To samozřejmě mě nutné použít nějaký Escrow služby k provedení transakce. Když děláte svůj výzkum o různých dostupných služeb jsem se setkal dva hlavní problémy:

load...

1. Ty (stále ještě) posílání peněz na cizince

Pokud používáte Bitcoin escrow služby, které nejsou ve skutečnosti vyřešit původní problém máte co do činění s, což je neposílat své peníze s cizími lidmi. Máte tušení, kdo je za místo u třetí osoby a proč byste měli věřit jim s vašimi penězi více než věřit osobě kupujete od?

2. Není mnoho renomovaných Bitcoin úschovy služby

Bohužel není možné najít mnoho známých Bitcoin escrow stránky. Nejstarší z nich, který je stále aktivní, je BTCrow (aktualizace 2017 - service přerušena). Byla založena v roce 2011 BTCrow je stále jen „s dlouhým poločasem rozpadu“ řešení venku. Nicméně to také není tak spolehlivý. Několik BitcoinTalk uživatelé hlášené zpoždění je reakcí systému.

load...

Například tento uživatel prodal doménu přes BTCrow ale jakmile transakce byla kompletní, on nedostal své peníze. I když zveřejněny na BitcoinTalk a kontaktoval BTCrow jeho podporu trvalo 12 hodin, dokud se problém byl vyřešen, což je způsob, jak moc, pokud čekáte na $ 7,500 přijít.

Další věc, aby zvážila, že BTCrow změnila handssince to bylo nejprve nastavit. Také při zkoumání BitcoinTalk trochu hlouběji, zjistíte, názory na jeho pověsti jít oběma směry.

Když jsem se osobně snažil ji použít poprvé potvrzovací e-maily, že trvalo více než hodinu, aby se dospělo. Nakonec jsem se rozhodl poslat peníze přímo na prodejce, protože jsem se bál jejich systém nebyl aktuální.

I přesto, že v tomto bodě jsem udělal důkladnou kontrolu totožnosti prodávajícího, to ještě neměl cítit velmi pohodlně rozesílat několik tisíc dolarů bez pojištění, které jsem se dostat to, co jsem zaplatil. Také BTCrow useron Bitcoin talk byl nečinný v té době a nezdálo se, že bude reagovat na jakékoli související BTCrow závity.

Jiné escrow stránky Bitcoin nemají dobrou pověst (dobré nebo špatné), takže není žádný způsob, jak zjistit, jestli jsou důvěryhodně jiného než vyzkoušet své služby.

Úschovy Mé bity

Před vytvořené kolem 2 roky Podmíněné Moje Bits je další Bitcoin úschovy službu, kterou může chtít, aby zvážila. Místo má 4 různé typy escrows:

Pravidelné Podmíněné - Můžete vložit své prostředky do Bitcoin adresu kontrolovaného místa a finanční prostředky jsou předávány do chladírny.

Pravidelné Podmíněné zavěšen na fiat hodnoty - vložíte do Bitcoin adresu řízen Coinapult a Coinapult kolíčky hodnotu Fiat nebo aktiv hodnotu.

Vícenásobného Podpis Podmíněné - Vaše prostředky jsou uloženy v zabezpečené 2 3 multi-podpisu transakce, kde je místo drží pouze jeden klíč.

Multi-Signature Podmíněné zavěšen na hodnotu nekrytých - Vaše prostředky jsou uloženy v zabezpečené 2 3 multi-podpisu transakce s použitím Omni (mastercoin) nebo Nubits se trefovat hodnotu.

Výhodou of úschově mé Bits je, že v případě, že transakce trvá dlouho, než se projít můžete stále věšák ji na hodnotu dolaru a nebude mít vliv na směnný kurz. Stránky trvá 1% z ceny transakce za službu. Zde je krátké video o službě:

Co když nechci používat stránky 3. Strany?

Naštěstí není vše ztraceno. Existují ještě nějaké schůdné možnosti, které vám umožní provádět Bitcoin transakce pomocí úschov. Pokud si jen chcete, aby odstranila problém pověst můžete použít escrow threadon BitcoinTalk který má více uživatelů, které poskytují escrow služby. Tito uživatelé mají extrémně vysoké spolehlivosti žebříčku a pravděpodobně nebude podvod vás (použití na vlastní riziko, je to jen moje vlastní radu).

Další možností, kterou jsem osobně raději používá multisig služby, jako je bitrate. Bitrate není escrow služby, je to multisig walletthat umožňuje 2 ze 3 lidí k dokončení transakce. Nech mě to vysvětlit.


multisig peněženka je společná peněženka, která vyžaduje určité množství podpisů, aby převod finančních prostředků z něj. Například peněženka může být sdílena 3 osoby, a když některý 2 ze 3 rozhodne poslat peníze, příkaz je vykonán.

BItratedis podstatě platformu, která zavádí kupující a prodávající s rozhodčími. To pak vytváří multisig peněženku sdílené všemi třemi stranami, které vyžaduje pouze dva podpisy pro uvolnění finančních prostředků. Takže pokud oba prodávající a kupující souhlasí s tím, že transakce je dokončena není potřeba rozhodce. V případě, že prodávající nebo kupující věří, potřebuje spor které mají být provedeny poté práce rozhodce je rozhodnout, kam poslat peníze.

Samozřejmě rozhodci obvykle účtovat poplatek za své služby, ale je to obvykle velmi slušné jeden. Poplatky se mění v závislosti na tom, zda je rozhodčí je nakonec potřeba, nebo ne. Jedna poslední věc, kterou byste měli mít na paměti, je, že systém je nastaven tak, že prodávající bude vždy ten, kdo zaplatí arbitrážní poplatky.

Hlavním dnem této platformy je to, že nejste odesláním své peníze s cizími lidmi, jste prostě uložení uvnitř multisig peněžence, která máte určitou kontrolu nad. Bitrate sám, nedrží soukromý klíč k peněžence a nemůže ukrást prostředky.

Můj osobní ponaučení z bitrate...

Není to tak dávno jsem provedl další velkou Bitcoin transakce, tentokrát prostřednictvím bitrate. Musím říct, že i když v systému chybí některé základní funkce (například upravit obchod, uživatelé zpráv, etc) to funguje docela hladké. Jediným problémem jsem byl ten, že jsem vlastně ztratil své heslo 2fA na účet (ale to je jen mě hloupý).

Vzhledem k tomu, bitrate nemá žádnou možnost přístupu k multisig peněženku jsem musel použít službu rozhodce, aby se uvolnil peníze na prodávajícího. Naštěstí všechno šlo docela hladce. Celkově vzato můžu říct, že jsem docela ohromen s obsluhou bitrate je. V době psaní tohoto post systém sám o sobě není vám účtovat žádné poplatky - budete muset zaplatit pouze arbitrážní poplatky.

Systém také poskytuje velmi jednoduchý zpětnou vazbu mechanismthat vám umožní zjistit, kdo jsou top hodnocené uživatelů a rozhodci na místě.

Předtím, než jsem se odhlásit, mějte na paměti, že pokud jste obchoduje pouze s převodem peněz (tj nákupu / prodeji Bitcoins), mnoho výměn mají vlastní escrow služby zabudovaný (např LocalBitcoins).

To jsou v podstatě vaše možnosti: jít s „tradiční“ Bitcoin Podmíněné služby, pomocí BitcoinTalk prostředníka nebo pomocí bitrate. Osobně dávám přednost bitrate, máte-li jakékoliv jiné Bitcoin úschovy řešení, neváhejte se o ně podělit v sekci komentáře níže tento post.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

CryptoSteel recenze (Spálil to, běžel přes ni a rozbil to na zem)

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí

Post Tacocoin

2017 Nejlepší Bitcoin Desktop Wallets - 4 recenzované peněženky (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

Nejlepší peněženka Ethereum (Aktualizace 2018) - 5 možností kontroly

Post Tacocoin

HitBTC přezkoumána: Je to další velká burza?

Post Tacocoin

Coinbase proti Btc-e proti BitStampu - kde byste měli koupit Bitcoins?

Post Tacocoin

Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit?

Post Tacocoin

Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze

Post Tacocoin

Xapo recenze: 3 věci, které potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Jaxx peněženka recenze - Allround Bitcoin peněženka