Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte | Czech.Lamareschale.org

Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte

Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte

Asi každý druhý Bitcoin otázku jsem si je „Měl bych investovat do těžby cloud?“

Mluvil jsem hodně o Bitcoin investice v minulosti. Jedna z věcí, které jsem vždy říkat lidem, kteří žádají mě o těžbě cloud je, že si myslím, 99,99% firem, které nabízejí těžební služby typu cloud jsou pravděpodobně podvody.

load...

Což znamená, že nejsou ve skutečnosti důlních Bitcoins s penězi, které jim dávají, ale používat jen vyplatit ostatním uživatelům, dokud majitelé dojdou peníze a zmizí. Nicméně je 0,01% společností, které ve skutečnosti se provozují důlní hardwarové a důlních Bitcoins pro vás. Genesis Těžba je jedním z nich.

Genesis miningwas která byla založena v roce 2013, bylo možné jednou z nejstarších Bitcoin firem kolem. Je to určitě jeden z nejznámějších společností, pokud jde o cloud těžbu. Genesis je veřejně známý těžební farmě nastavit na Islandu, jak je uvedeno v tomto videu:

load...

Horníci na farmě jsou schopni těžit Bitcoin, ethereum, pomlčka, Monero, litecoin a Zcash. Nicméně všechny informace, které jsem přinesl tento příspěvek až do roku know poněkud obecné znalosti. Dnes chci kopat hlouběji do mraků dolování obchodního modelu a snaží se odpovědět na otázku - je to výhodné pro cloud Mine Bitcoins?

Vzhledem k tomu, existuje šest různých měn, které mohou být těženy chci soustředit jen na Bitcoin cloud těžby v okamžiku, protože se domnívám, že je nejvíce oblíbený produkt na Genesis hornictví. Než začnu chci jen zmínit, že jsem předchozí zápis na toto téma před téměř 2 roky.

load...

Jak se Genesis Cloud Mining práce?

Myšlenka těžby cloud je velmi jednoduché. Místo aby je utratili tisíce dolarů na Bitcoin těžební hardware, můžete zaplatit někoho, kdo k pronájmu jejich hardware a udržet zisky pro sebe. Společnost, která pronajímá horníky se stará o údržbu a všichni se museli obtěžovat s jejich nastavení.

Nicméně, jste povinni zaplatit poplatek za své služby ale k tomu se dostaneme za chvíli. Za prvé, chtěl jsem zjistit, jaký je rozdíl v ROI (Return Over investice) mezi těžbou cloud a „normální“ dolování Bitcoin.

V tuto chvíli mám 1,19 TH / s těžbou Genesis, které by stálo nového zákazníka kolem $ 170 (0.139BTC při dnešním kurzu). Tato těžební kapacitu vytváří kolem 0.00035BTC den poté, co se chovu je odstraněn. Takže v současné BTC cenu to bude trvat mě asi 400 dní zvratu.

Na obrázku níže uvidíte různé BTC příjmy z různých smluv. Trvalo mi nějakou dobu a několik e-mailů na podporu společnosti, aby přesně pochopit, jak jsou příjmy vypočítá a zobrazí. Ocenil bych, ale pokud byly zmíněny poplatky stejně tak bych mít možnost vidět, jak velké jsou ve vztahu ke skutečné výplaty.

Každý řádek BTC výplaty odkazuje na jinou zakázku. Některé z těchto linek jsou součty minulých výplaty, takže tam jsou některé duplikáty jsou zde uvedeny. Pokud máte těžké pochopit tuto tabulku (jako já), dejte mi vědět v sekci komentáře a já udělám maximum, abych vysvětlit.

Cloud těžební kontrakt Bitcoin na těžbu Genesis je „otevřený konec“, což znamená, že bude běžet, dokud se nezastaví být ziskový. Pokud jste se podívat na stránky s jejich zákaznický servis najdete přesné definici pro něj:

V případě smlouvy stává nerentabilní (tj výplata nemůže pokrýt udržovací poplatek), výsledná denní výplata bude nula. Za to, že bude smlouva i nadále těžit po dobu 60 dnů. To znamená, že se budeme starat o udržovacího poplatku v naději, že vaše smlouva se stává opět ziskový. K tomu může dojít v případě, že potíže důlní sítě poklesne a / nebo zvýšení cen Bitcoin. V případě, že smlouva nebude vrátit do zisku v tomto období bude ukončeno, protože těžební stroje spotřebovávají zdroje (elektřina, chlazení, hosting, servis, atd.), Které nemohou být vyplacena jejich generovaných výplaty.

IE smlouva poběží tak dlouho, jak to může zahrnovat udržovací poplatky, které zahrnují elektrickou energii, chlazení, údržbářské práce a služby hostování. A myslím, že to je věc, kterou většina lidí ujít.

Bitcoin je obtížnost již více než zdvojnásobil sebe každý rok za poslední 3 roky nebo tak. Ve skutečnosti je mezi 2016 a 2017 ztrojnásobila. To znamená, že pokud si koupíte nějaký balíček očekává určitou odměnu, za rok nebo tak, budete pravděpodobně stále někde mezi 33% -50% z uvedené odměny. V mém případě jsem se asi bude dělat 0.00014BTC za den ode dneška za rok.

Bitcoin obtíž rychlost v celém 2014-2017

Takže moje předchozí výpočet, jak dlouho to bude trvat, než obnovit svou počáteční investici je vlastně v pořádku. To bude trvat mnohem déle než jeden rok, a to jen proto, aby zvratu. Je tu reálná šance, moje smlouva přestane stává ziskový, než jsem žádný zisk, nebo že zisky vydělám bude velmi minimální.

Samozřejmě by se dalo říct, že je tu možnost, že Bitcoin je cena bude explodovat v průběhu příštích několika měsíci a pak budete mít výhodný způsob rychlejší. Pokud je například cena zvýší na 10.000 $ budu schopen se dostat mé počáteční 170 $ za několik měsíců, ne?

Není tak jistý.

Pokud cena se zvedne tak dělá potíže, protože stále více lidí zahájení těžby. To znamená, že Bitcoins děláte bude stát za více, ale budete dělat méně z nich. To je přesně to, co se stalo v roce 2016, a proto je obtížné více než ztrojnásobil. Zde je změna ceny vs nesnázích za poslední 3 roky:

2014-2015 Bitcoin obtížnost oproti ceně

Bitcoin cena: dolů 2.45x

Bitcoin obtížnost: až 34x

2015-2016 Bitcoin obtížnost oproti ceně

Bitcoin cena: až 1.36x

Bitcoin obtížnost: až 2,5x

2016-2017 Bitcoin obtížnost oproti ceně

Bitcoin cena: až 2.29x

Bitcoin obtížnost: až 3.05x

Jak můžete vidět, je obtížné je neustále stoupá, bez ohledu na to, co se děje s cenou. A za poslední 3 roky to bylo stoupá více než to, co je cena sama o sobě má.

Takže bych měl těžit Bitcoins doma místo?

Pokud si moje doma se stejnou hash sazby na dnešním obtíží byste se dělat dvakrát tolik (podle našeho Bitcoin těžební kalkulátoru). Nicméně, budete platit za hardware, chlazení a údržby pro sebe. Takže to není s jistotou říci, že těžba doma by bylo ziskové stejně.

V minulosti jsem napsal velmi podrobný příspěvek, který popisuje Bitcoin mining ziskovost. Pro tuto chvíli řekněme, že pokud nemají přístup k levným elektroenergetických soustav a chladicích navrhuji, aby se zabránilo těžbu obecně a jen koupit mince místo.

Co ostatní uživatelé říkají?

V rámci svého výzkumu pro tuto recenzi jsem se snažil najít co nejvíce uživatelské recenze jak je to možné získat různé pohledy. Nejvíce, jestliže ne všichni, z pozitivních recenzí, které jsem našel byly doprovázeny promo kód. Recenze promo kódů jsou sporné, podle mého názoru, protože uživatel Revize dostane provizi, pokud se zaregistrujete s jeho propagačním kódem, takže mají motivaci psát pozitivní recenzi.

Jeden zajímavý přehled byl od člověka, který skutečně použité Genesis Mining koupit ethereum. Ten zní takto:

Koupil jsem smlouvu na 1 rok pro 1mH / s těžbou ETH. Zaplatil jsem za to 0.11BTC (ekvivalent 45 dolarů v té době). Za jeden rok, Genesis mě vrátil 2.38ETH (ekvivalent nyní 69 $), takže by se dalo říct, že jsem udělal zisk. Ale ty by bylo špatné !!! To je prostě proto, že cena ETH je nyní vysoká (29 $ oproti před 12.5 $ jeden rok).

Kdybych držel svůj 0.11BTC, teď to by stálo za 135 $.

Kdybych si koupil ETH s 0.11BTC tehdy (bych se dostali 3.66ETH, to je 1.3ETH víc než to, co mi dal zpět), teď to by stálo za 106 $.

Takže i když by udělali lépe jednat o neinvestují do Genesis Mining on ještě dosáhl zisku. Prosím, mějte na paměti, že jeho zisk byl s ethereum těžby a ne Bitcoin hornictví. V tomto příspěvku jsem se soustředit hlavně na těžbě Bitcoin. Některé další altcoins může být stále výhodné dolu, ale já je přezkoumá v jiném příspěvku.

Tam je také několik BitcoinTalk postsabout společnosti. Zdá se, že většina lidí tvrdí, že nelze mít zisk se svými smlouvami však málo poskytnout důkazy o skutečně snaží. Bittrust ukazuje některé pozitivní reviewsbut Já vám umožní posoudit sami na jejich legitimitu.

Genesis Mining - Pointa

Dokončoval svůj přehled o Genesis Miningall mohu říci, je to - společnost se zdá legitimní, ale pochybuji, jestli je to dobrá investice. Zdá se, jako bych se mnohem lépe jen pomocí své peníze na nákup Bitcoins namísto použití pro cloud těžebních smluv. Pokud Bitcoin je cena jde nahoru - budu dělat více peněz, a pokud to šlo dolů, tak bych se ztrácí méně.

Jediná věc, která mě opravdu vadilo však je, že Genesis Mining nezdá sdílet spoustu informací o mé těžební výkon. Já bych s výjimkou společnost, která je vážně o vydělávání peněz pro své investory, poskytne doplňující informace, jako například:

  • Cloud důlní kalkulačky
  • Prohlášení servisní poplatek
  • Který blokuje byly těženy a kolik bylo vydělal na každém bloku (včetně těžebních poplatků)

Dalo by se podezření, že tyto kousky informací nejsou součástí dodávky, aby se udržela ziskovost pochybné cloud těžby obskurní. Pokud jste investovali do Genesis Mining Apeluji na vás obrátit jejich podporu a pokusit se získat odpovědi na tento (odpoví rychle z mé zkušenosti).

Na poslední poznámka, toto hodnocení je o Genesis hornictví, ale myslím, že můžete pravděpodobně zkopírovat a vložit své charakteristiky nejvíce důvěryhodně cloud těžební společnosti venku. Nepříliš důvěryhodně těžební společnosti budou pravděpodobně ukáže větší zisky, protože obvykle držet přestanou platit v určitém okamžiku.

Mějte na paměti, že toto hodnocení bylo provedeno zejména pro těžební Bitcoins, ostatní měny může ještě být ziskové v těchto cloud těžebních projektů.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 recenze - Jistě, stojí za to peníze

Post Tacocoin

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět

Post Tacocoin

KeepKey proti TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet recenze

Post Tacocoin

Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Post Tacocoin

Xcoins recenze - je to Legit způsob nákupu Bitcoins?

Post Tacocoin

Bitcoin Casinos recenze - 5 nejlepších stránek pro hazardní hry Bitcoin

Post Tacocoin

Nejlepší Dash důlní hardware - Antminer D3 recenze

Post Tacocoin

Bitcoin kohoutek WordPress Plugin od 99Bitcoins

Post Tacocoin

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot recenze - Nezaujaté, 100% skutečné údaje