Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další | Czech.Lamareschale.org

Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další

Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další

Důležité: V době psaní, služby eToro nejsou pro zákazníky v USA k dispozici.

ETorois digitální globální trh pro obchodování s emisemi měn, cryptocurrencies, komodity, indexy a zásob. Jako většina kryptoměna obchodních platforem, to zažívá rychlý růst a nyní se může pochlubit více než 7 milionů uživatelů po celém světě.

load...

V provozu od roku 2008, eToro si klade za cíl nabídnout tekutin webových a mobilních platforem, která umožňuje uživatelům obchodovat v jednom portfoliu téměř cokoliv. Označen jako investiční sítě sociálních, v sobě spojuje moderní systém obchodování lag-zdarma s možností interakce s ostatními uživateli.

Young CEO Yoni Assia chce platformu narušit zastaralý bankovní systém a pomáhají zavést novou digitální finanční věku. Máte-li investovat do cryptocurrencies, pak tam jsou pravděpodobně některé ideály, které mají být uzavřeno v tomto ohledu. EToro poskytuje obchodování na vybranému počtu cryptocurrencies.

load...

S úhlem o cryptocurrencies v této recenzi se budeme se podívat hands-on na platformě eToro, jeho klady a zápory, a zda je to pravé pro vaše obchodní cíle.

Používání eToro

Použitelnost eTorois překvapivě tekutiny. Je to bezbolestné a jednoduché, aby mohli začít. Registrací trvá méně než pět minut, a není třeba pro pomalé metody ověřování nebo potvrzení. Jednoduše stiskněte Sign Up tlačítko a přidat své osobní údaje.

Dále budete uvítáni s dotazníkem vyhodnotit váš obchodní osobnost-docela vychytávku, na první pohled, ale zazvonil další poplach, než bych si přál. Odhalující mé úrovně příjmů, můj zaměstnavatel, a moje další úroveň investic připadala jako trochu moc. Ještě důležitější je, všichni uživatelé jsou ponechány věřit eToro s citlivými osobními údaji.

load...

Po nějaké další kopání, jsem zjistil, že to je součástí standardní KYC (Know Your Customer) proces eToro je nucen provádět v rámci svého bytí regulované společnosti.

Systém jako celek je hladká, bez tahovými nebo připojení problémy. Poté, co se zaregistrujete, vklady jsou vyrobeny rychle pomocí kreditních, debetních nebo PayPal bez poplatku. Můžete začít obchodovat do výše $ 2,000 okamžitě bez ověření, která by měla být dostačující pro většinu udělat malý test služby.

Portfolio trackery, sledovat seznamy, představoval trhy, a schopnost sledovat úspěšní obchodníci jsou všichni sedí v tomto úhledný, moderní obchodní klienta. Za méně než deset minut, můžete být připraveni jít a otevírání pozice na Bitcoin a Facebook současně.

Měna Support

Jako eToro není kryptoměna určeného výměna je v současné době k dispozici jen vybraní cryptocurrencies. Jak již bylo řečeno, to, co dělají nabídku je docela slušná kolekce více než několik dalších významných značek v odvětví.

  • Bitcoin
  • Bitcoin Cash
  • Éter
  • Ethereum Classic
  • Vlnění
  • Litecoin
  • Pomlčka

Tam jsou některé skutečné powerhouse cryptocurrencies uvedené tam, a zároveň Bitcoin je stále králem, je to vzrušující vidět zvlnění, litecoin a Dash otevřeny pro obchodování na burze. Mějte na paměti, že při obchodování na eToro, nemáte skutečný přístup ke svým mincí; jste spekulují pouze na USD hodnotě těchto mincí.

Poplatky

Vzhledem ke složité množství možností obchodování na eToro, struktura poplatků se pohybuje od aktiva aktiva. Díval se přímo na kryptoměna obchodních poplatků bude docela šok pro vážné investory. Bitcoin stojí statný 0,70% poplatek při opouštění pozici, vyšší než většina ostatních burz.

Druhá ochranná altcoins na 2% -5% poplatek, který je vyděračské. Například, budete platit 5% z Bitcoin hotovosti. Podívejte se na úplný seznam poplatků zde.

Mějte na paměti, že je také odstoupení poplatek platí, když se rozhodnete, že je čas proplatit. Můžete pouze hotovost nekryté peníze z eToro, a budete být účtovány $ 25 za každou odstoupení.

Další žihadlo v ocase existuje několik nešťastných uživatelů. EToro účtuje poplatek nečinnosti uživatelům, kteří nejsou přihlášeni do 12 měsíců. Pokud jste držák dlouhodobý, nenechte se nachytat tímto; zůstatek na účtu bude stržena $ 5 za měsíc poté, co se považuje za neaktivní. Nezapomeňte se přihlásit a kontrolovat až na vaše investice do každé čtvrtletí.

Zákaznická podpora

ETorohas zaznamenala prudký růst v minulém roce. Člověk si představuje, to je až do jeho tlačit na obchodování kryptoměna. Bohužel to znamená, že neunikla problém pronásledovat celý blockchain průmysl: zákaznická podpora je vždy nešťastný rys v recenzích. Společnosti nemohou Zdá se, že vyrovnat se s jejich vlastní úspěch, a to včetně eToro.

Docela vzbuzující tým eToro se nesnaží skrývat své nedostatky. Kontaktní oblast webové stránky nese omluvu zprávu, která uživatelům umožní pochopit, že nejsou ignorovány. Samozřejmě, stížností a špatné recenze stále existují, ale je to hezké, aby zůstali informováni.

Public Opinion / Online Recenze

Špatné zprávy se šíří jako požár, a lidé jsou stále více pravděpodobné, že psát špatné recenze, než ty dobré. Jak již bylo řečeno, zdá se, že jeden konkrétní znepokojivé bod investoři vychovávat při využívání služby: plošina se zdá být trochu temperamentní s výběry. Mnoho zpráv rozšířených čekací doby pro čerpání finančních prostředků na bankovních účtech a PayPal smetí online fórech.

Několik komentáře vyskočila říkal zážitek byl hladký bez problémů. Sedm milionů uživatelů nemohou být všechny snaží likvidovat svůj majetek, nebo společnost by neměla být tam, kde je dnes.

Závěr: Je eToro dobrým místem pro obchod cryptocurrencies?

EToro platformy jako celek je radost používat. Jeho prohlížeč je citlivá, intuitivní a nabitý praktickými funkcemi. Přidejte slušný výběr cryptocurrencies na to, a opravdu můžete získat mnoho z burzy. Během deseti minut se můžete být obchodní a otevření pozice v Bitcoin, ethereum, vlnění, litecoin a další.

Jak již bylo řečeno, existují jasně problémy pro uživatele při likvidaci majetku a čerpání finančních prostředků. Možná je to až na přetížené zákaznický servis, kde někdy budete muset být trpěliví. Poplatky za cryptocurrencies jsou také předražené, a pro mě to je velká odbočka.

Pokud hledáte pro obchod a pákový měnu, pak další služby, jako je Bitmexmight být vhodnější pro vás. Máte-li zájem vytvořit all-around investičního portfolia, které obsahuje některé cryptocurrencies pro dlouhodobě drží, pak byste měli prostě v pořádku s eToro.

Už jste vyzkoušeli eToro sám? Rádi bychom slyšet, co si myslíte o tom v komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenze

Post Tacocoin

Binance recenze: Je to Legit Cryptocurrency Exchange?

Post Tacocoin

Nejlepší Dash důlní hardware - Antminer D3 recenze

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App recenze (Hacks, Cheaty a Mod apk)

Post Tacocoin

Coinbase zneužívá své účastnické programy?

Post Tacocoin

Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze

Post Tacocoin

CryptoSteel recenze (Spálil to, běžel přes ni a rozbil to na zem)

Post Tacocoin

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Post Tacocoin

Změna proti ShapeShift - Instant Cryptocurrency výměny

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta

Post Tacocoin

Jaxx peněženka recenze - Allround Bitcoin peněženka