BTCJam přezkoumána - Moje osobní zkušenost a Reddit uživatelské recenze | Czech.Lamareschale.org

BTCJam přezkoumána - Moje osobní zkušenost a Reddit uživatelské recenze

BTCJam přezkoumána - Moje osobní zkušenost a Reddit uživatelské recenze

Mluvil jsem hodně o BTCJam v dřívějším blogu postsin uplynulém roce. Ale je to jen teď, když mám jasnou představu o kompletní klady a zápory na internetových stránkách. Také chápu, ve větší míře, jak ji efektivně využívat, a to je to, co chci s vámi podělit v tomto blogu.

load...

Bitcoin půjčování platforma peer-to-peer

Pro ty z vás, kteří nejsou obeznámeni s BTCJam, je to v podstatě způsob, jak pro lidi, aby se půjčky, aniž by prostřednictvím banky. Víte, někteří lidé nemají bankovní účet, nebo nemohou získat bankovní úvěr, protože to nejsou schváleny pro něj. To je důvod, proč peer-to-peer úvěrů rostl tolik a je to celé odvětví, bez ohledu na Bitcoin.

load...

P2P věřitelé ve Spojených státech generován 6,6 miliardy $ ve formě půjček v loňském roce. A teď Bitcoin přichází do hry dává lidem zcela nový optionto půjčovat peníze s méně poplatků, a nikomu na světě s připojením na internet. Takže BTCJam je v podstatě jede na P2P půjček trendů a vytváření Bitcoin-zaměřenou platformu.

[Tweet_box konstrukce = "box_02"] P2P věřitelé ve Spojených státech amerických generován 6,6 miliardy $ úvěrů loni. A teď Bitcoin přichází do hry. [/ Tweet_box]

Budete potřebovat, aby se stal divoký sběratel čas od času

Hlavní výhodou P2P půjček je, že můžete získat výrazně vysoké úrokové sazby pro úvěry. Ale jak vás asi vědí, že není žádný vysokou návratnost bez vysokého rizika. A tak, když se rozhodnete rozdávat své peníze s cizími lidmi, musíte se ujistit, že splácet své dluhy.

load...

Moje první zkušenost s BTCJamtaught mi to cenná lekce.

To je, jak moje první investice šla. Investoval jsem ฿ 0.83990951 ve velmi pevné profilem investování (podle mého názoru přinejmenším). První platba dorazila bezchybně. Druhá platba byla splatná dne 1. Července. Přijďte 5. Července, my (investoři) se stále čeká na zaplacení. Začali jsme komentuje stránce výpis žádá, aby dlužník, když se mu v plánu zaplatit, ale máme zlomky odpovědí a vágní sliby, že platba by došlo brzy.

Uplynul měsíc. Žádné informace nebyly přidány žádné jiné než rozzlobených investorů náročných své peníze. Také jsem se pokusil kontaktovat BTCJam, a když jsem dostal rychlou odpověď od svého podpůrného týmu, nebylo nic, co by mohli dělat jiného než zjistit s dlužníkem také.

Po 38 dnech byl nakonec provedení platby. Skončil jsem dostat 6,42 procenta na dva měsíce na svých Bitcoins, což je docela dobré s ohledem na alternativy na trhu. Nicméně, byl jsem také s vysokým rizikem se tento úvěr v prodlení, a končí s ničím. Takže to v podstatě se scvrkává na tom, jak riskovat jste.

Můj současný investice a proto jsem si je vybral

I přesto, že moje první zkušenost BTCJam nebyla příjemná, jsem se skončit dělat vysoký výnos za své peníze. Pokud byla tato vypočítají každý rok, tak bych dělal téměř 40 procent RPSN (roční procentní sazba). Proto jsem se rozhodl pokračovat v investicích své mince, ale tentokrát jsem šel o tom trochu víc moudře.

Takže tady jsou mé současné investice:

  • 20,19% duben - Investice do pokračující prosazeny obchodování Bitcoin
  • 53,10% duben - Investice do obchodních a důlních provozech
  • 16,3% duben - Investice do zálohování podnikání nový kryptovací založeného

Jak jste si všimnete, všechny investice mají vysoké hodnocení, ale pouze pozitivní zpětnou vazbu a co je nejdůležitější pěknou částku dříve splácených úvěrů. To by pravděpodobně bylo ještě moudřejší diverzifikovat své portfolio ještě víc, ale protože nejsem investovat velké množství peněz v tuto chvíli (jen 0.9BTC), jsem si nemyslel, že by bylo velmi efektivní.

Května 2016 Aktualizace: Jeden z těchto investic neplní, přečíst celý příběh zde.

Pro ty z vás, kteří nechtějí dívat na celé video můžete vidět níže mých zásad investiční politiky vychystávání kostce:

  1. Investovat pouze do investic, které jsou téměř 100 procent financováno.
  2. Prověřit profil dlužníka pečlivě: hledat splácených investic, sociálních sítí validací, předchozí zpětná vazba (zejména negativní zpětné vazby) a jak dlouho už členem BTCJam.
  3. Přečtěte si popis investice v plné výši a zobrazení interakce dlužníka se svými investory na úseku komentář.

Názor Reddit uživatelů z BTCJam

Při kontrole jakoukoli službu Bitcoin, mnoho lidí se obrátit na Reddit stanoviska komunity. Dělám to zvyk zkontrolovat svá zjištění na jakoukoliv službu Bitcoin s subredditas Bitcoin stejně.

Existuje poměrně málo recenze BTCJamon Bitcoin je subreddit a většina z nich jsou velmi pozitivní, ale to není zajímavé informace, které jsem chtěl. Hledal jsem špíně lidé mají na společnost.

Po kopat v trochu hlouběji, jsem zjistil, že hlavní negativní zpětná vazba lidé měli říci, bylo to, že BTCJam vzít svůj podíl od dlužníka poté, co půjčka je aktivní. To znamená, že dostanete zaplaceno ihned, i když se jako investor ne.

V kombinaci s tím, že neexistuje žádný reálný způsob, jak prosadit dlužníků splácet své dluhy a budete mít poněkud diskutabilní pověst firmy, která vám poskytne pouze platformu pro poskytování úvěrů a není dostatek podpory, zda a kdy ji budete potřebovat,

Také mnoho lidí uvedlo, že existuje velké množství podvodníky na místě, kteří jsou zde jen za účelem získání půjčky a nikdy splatit. Nicméně, s použitím metody I popsané výše a diverzifikovat své portfolio v co největší míře by měly mít za následek snížení hlavní rizika pro vás.

V neposlední řadě, můžete vždy použít funkci „autoinvest jen“ BTCJam je. Tato funkce v podstatě bere peníze a diverzifikuje ji v různých půjček pro vás. I když jsem se snažil tuto funkci, mám tendenci vyhýbat od něj, neboť v minulosti zkušenost mě naučila, nikdy nebudete chtít dát někomu jinému odpovědnost za správu peněz. Takže ujistěte se, že používat tuto funkci na vlastní nebezpečí.

Závěr

BTCJam vypadá jako pevné volba pro lidi, kteří jsou ochotni přijmout vypočtené riziko na jejich Bitcoins pro vyšší odměny. Osobně budu i nadále používat tento web podle zásad jsem popsal a bude aktualizovat vás, jak se věci vyvíjejí. Pokud máte vlastní zkušenosti s BTCJamI'd ocení, pokud si to bych sdílet komentáře části níže.

Důležité: Co je psáno v tomto příspěvku je můj vlastní osobní poradenství na základě svých zkušeností. Nejsem žádný expert investiční nebo guru a vy byste měli vzít všechno, co píšou tady s zrnko soli. Investování peněz je riskantní businessand nakonec vy jste jediný, kdo reponsible pro správu kapitálu. Tento příspěvek je můj osobní názor, nic víc.
load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot recenze - Nezaujaté, 100% skutečné údaje

Post Tacocoin

Antminer S9 recenze - 6 věcí, které potřebujete vědět Před zakoupením

Post Tacocoin

Coinbase zneužívá své účastnické programy?

Post Tacocoin

Co je Zenový protokol? Listopadová ICO analýza

Post Tacocoin

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?

Post Tacocoin

MinerGate recenze: Je to Legit Mining Operation?

Post Tacocoin

Recenze: Coinmama - Je to 100% legit?

Post Tacocoin

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Post Tacocoin

Antrouter R1 recenze - Antminerův bezdrátový miner

Post Tacocoin

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Post Tacocoin

HitBTC přezkoumána: Je to další velká burza?