Moje investice do BTCJamu právě proběhla | Czech.Lamareschale.org

Moje investice do BTCJamu právě proběhla

Moje investice do BTCJamu právě proběhla

BTCJam je Bitcoin peer to peer půjčování platformu. Asi před 6 měsíci jsem přezkoumala BTCJamand je uzavřena být pevná volba pro lidi, kteří jsou ochotni přijmout vypočtené riziko jejich Bitcoins pro vyšší odměny.

load...

Dospěl jsem k závěru mé recenzi s 3 různými investicemi jsem zvolil, aby bylo vidět, jak Bitcoins lze využít dlouhodobě. Byly to moje 3 vybrané investice:

  • 20,19% duben - Investice do pokračující prosazeny obchodování Bitcoin
  • 53,10% duben - Investice do obchodních a důlních provozech
  • 16,3% duben - Investice do zálohování podnikání nový kryptovací založeného
  • load...

Všechny tyto investice měla + stanovení sazeb, pozitivní ohlasy pro dlužníky a co je nejdůležitější jejich emitenti splatila svůj dluh 100% času.

Tak jsem si vzal 0.9BTC (v té době v hodnotě kolem 200 $) a rozhodla se investovat do těchto 3 úvěrů. Tyto úvěry byly všechny dlouhodobé, což znamená, že bude trvat asi rok se dostat zpět peníze. Ale hej, kde můžete získat 20% APR (roční procentní sazba) v těchto dnech?

Takže dva z mých investic jsou stále dost pevné a platí včas. Nicméně jeden z investice Zdá se, že k selhání. Tato investice měla učinit poslední výplatu kolem února. Můžete si přečíst dlužníků „závěrečná slova“ v sekci komentář ":

load...

Hej lidi. Omlouvám se, ale vzhledem k osobním nouze jdu pozdě s tímto měsíční platby za týden nebo dva. Budu pro každého uživatele a získat platbu co nejdříve.

Od té doby, ten chlap a výpis je pryč mlčí. Jediné, co můžete vidět, jsou lidé vykřikování o platby a zoufale se snaží dostat své peníze zpět. To se děje po dobu 3 měsíců...

Podíváte-li se na profileyou'll dlužníka vidět, že má další úvěr, který nebyl splacen - součet jeho nezaplacený dluh přijde až 34.1BTC což je zhruba 15.5K USD.

4. Května mám následující e-mail od BTCJam:

Oznámení o arbitráži

Vážený Ofir Beigel

Toto oznámení slouží k Vás informovali, že [jméno dlužníka] je delikventní na dalšího provozního kapitálu pro nové krypto-based business - úvěr # 3loan, ve kterém jste investoval 0,3 bitů / BTC ( „úvěr“). S cílem prosadit povinnosti splatné v rámci tohoto úvěru bude úvěr zaslán k rozhodčímu do 14 dnů ode dne tohoto oznámení.

Aby se zabránilo arbitráž stále můžete sjednat splácení úvěru kontaktováním strany dlužníka prostřednictvím stránky Komentáře k Úvěru ( „webové stránky“). Avšak za žádných okolností byste se neměli pokoušet sbírku mimo webové stránky, jak riskujete osobní právní odpovědnosti. Kromě toho se snaží získat od dlužníka mimo webové stránky, je přímým porušením podmínek BTCjam jeho používání. BTCjam nemůže nést odpovědnost za jakékoli porušení podmínek používání.

V případě, že úvěr je odeslán k rozhodčímu řízení, dlužník musí mít možnost požádat o slyšení. V případě, že dlužník odmítne jednání, bude ocenění se vydává na vás, který může být vykonáno u soudu proti dlužníkovi.

Takže v podstatě tento seznam bude k rozhodčímu řízení. Je-li dlužník odmítne jednání budeme otázky ocenění, které jsem pak můžete použít požadovat zpět svůj 0.3BTC (nebo vlastně 0.19BTC), která je ponechána v tomto výčtu.

To, jak vidím, neexistuje způsob, jak jsem se vrátit svůj $ 80 (peněz zůstane v BTC při dnešním kurzu). I když budou problémy toto ocenění nemám žádný zájem investovat více času a peněz v honit to.

Z toho plyne ponaučení, aby se zde naučil, je velice jednoduché. Vysoký výnos = vysoké riziko, a v tomto případě se mi nepodařilo uniknout z rizika v investici. Takže jaké jsou mé možnosti?

  1. Neinvestují do BTCJam pokud nemáte pocit, že máte čas a zkušenosti na výběr diverzifikované portfolio.
  2. Použijte funkci „auto-invest“ v BTCJam který má diverzifikovat své investice pro vás.

Pokud jste stále hledá, aby investovaly do BTCJam Myslím, že tato druhá možnost by bylo nejlepší pro vás, protože to by vám měl poskytnout více diverzifikované portfolio, než to, co budete vytvářet sami. Nicméně od té doby jsem nebyl testován to nemohu říct s jistotou.

Proč BTCJam právě ztratil něco ze své věrohodnosti

I když vím, BTCJam nemá plnou odpovědnost za tento úvěr nesplácení Pořád si myslím, že způsob, jak jeho systém je postaven skutečně způsobí zmatek. Například jsem se snažil napsat nějaký negativní zpětnou vazbu o člověka, který je v prodlení se však tento systém mi nedovolil napsat cokoliv. Tak tenhle chlap je prostě i nadále vyzvednout půjčky bez lidé dávat svůj názor na něj. Nejsem si jistý, proč jsem nebyl schopen psát negativní zpětnou vazbu a zda se jedná o chybu či funkce, ale kdybych byl BTCJam bych být mnohem aktivnější o to, aby uživatelé psát zpětnou vazbu o své půjčky.

Druhý problém mám s BTCJam je to, že se zdá, že není jedno, že tolik, že tolik lidí (730, abych byl přesný) právě ztratily peníze. Jiné než e-mailu o rozhodčím řízení, která byla zaslána automaticky jsem neobdržel žádné sdělení od nich. Jako spuštění Očekával bych nějaké další pokyny pro jejich rané osvojitele o takové situaci, protože něco takového tě ztratit uživatelům navždy. Dokonce jsem poslal e-mail na společnost o tom 3 dny a neobdrželi žádnou odpověď.

UPDATE: Právě jsem obdržel e-mail od BTCJam uvádí následující:

Po 90 dnech dlužníka chybí platbu, dlužník a investoři projít procesem arbitráže. Rozhodčí řízení je právně závazná smlouva, ve které investoři po splatnosti úvěru obdrží všechny osobní informace dlužníka prostřednictvím rozhodčího nálezu. Investoři pak mohou použít tyto informace se podniknout právní kroky, pokud je to žádoucí. Dlužník má technicky 14 dnů ode dne jejich případ postoupen rozhodčímu řízení podat spor. Je-li žádný spor podán po uplynutí této doby, pak sám a zbytek investoři automaticky obdrží rozhodčí nález s informacemi dlužníka e-mailem.

Nic nového pod sluncem, zde opravdu.

Takže vše, co mohu udělat, je počkat pár dní a uvidíme, co se stane s tímto arbitráži, i když jsem jasně nedostávají mé naděje. Do té doby, pokud jste chtěli vsadit, navrhuji pobývá od BTCJam jako investiční nástroj. Pokud jste četli můj předchozí recenzi víte, že moje první investice také měl tvrdý čas s splácen.

Pokud jste měli jinou zkušenost s firmou rád bych to slyšet komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Jaxx peněženka recenze - Allround Bitcoin peněženka

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange recenze

Post Tacocoin

Web Mining - zpeněžujte své webové stránky prostřednictvím prohlížečů uživatelů

Post Tacocoin

Bitová výměna a peněženka Luno (dříve BitX) byly přezkoumány

Post Tacocoin

Dejte Bitcoin na Vánoce - Bitcoin Gift Ideas

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin?

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí

Post Tacocoin

Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenze

Post Tacocoin

Bitcoin Casinos recenze - 5 nejlepších stránek pro hazardní hry Bitcoin