Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit? | Czech.Lamareschale.org

Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit?

Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit?

99Bitcoins Redakční poznámka: 

Ahoj kluci, to je Ofir od 99Bitcoins. Myslím, že tam jsou některé věci, které je třeba dát rovnou před přečtením tohoto přezkumu. Hlavní věc je to - nemůžeme s jistotou říci, jestli Bitconnect je legitimní, nebo ne. Lidé, kteří se argumentovat, že existuje dostatek důkazů pro podporu tvrzení v tomto příspěvku pravdu, chceme jich bylo víc.

load...

Nicméně personallyI nebude investovat své peníze v něm. Proč? Vzhledem k tomu, že má příliš mnoho červených vlajek v mého osobního názoru. Ty jsou zdarma k myslet jinak, to je tvůj názor. Tak se to, co se zde píše se špetkou soli a námi podělit o svůj názor v sekci komentáře. Jako vždy, nic z toho není investiční poradenství, jen osobní názor na spisovatele.

load...

16 leden 2018 aktualizace: Bitconnect bude ukončen downits půjčování a směnárenské služby.

Pravděpodobně jste četl několik příběhů o lidi, kteří před 5 lety koupil $ 1000 Bitcoin a jsou nyní milionáři. Dokonce i když jste si koupili svůj první kryptoměna na počátku roku 2017 jste pravděpodobně ještě docela spokojeni s investicí.

Někteří lidé stále není rozhodnuta za zisky, které mají být provedeny v expandujícím trhu. Během posledních pár let, několik Bitcoin investmentschemes mají vyskočila. Jeden z těchto platforem je Bitconnect. Na první pohled věcí, tam jsou některé docela působivé přiznání. Uživatelé hlásí vysoké úrokové sazby, někdy až 1% za každý den, stejně jako velmi velkorysý referral odměnu.

load...

Stačí se podívat na cenu BCC (Bitconnect mince) v průběhu posledních 8 měsíců. Šlo to od $ 0,16 až více než 300 $. To je ROI z 187,500%, což je dost šílené.

Aktualizace: Podle všeho zakladatel ethereum, Vitalik Buterin je rovněž znepokojen Bitconnect pověst.

Budete pravděpodobně zjistíte, že BCC čepice trh dramaticky poklesl na 3. Listopadu 2017. To je způsobeno „[r] evised cirkulující výpočet zásobování,“ uvádí mince tržní kapitalizace. Vitalik poukázal na TNW prostřednictvím e-mailu, to nemá vliv BitConnect mince cenu. To je velmi podivné, protože taková obrovská změna v oběhu mince by měla mít obrovský dopad na cenu.

Co je Bitconnect?

To je dobrá otázka, nejsem si jistý, někdo může poskytnout jednoduchou odpověď. Vypadá to, že Bitconnect se snaží vytvořit Bitcoin klon-s hlavním přínosem bytí vydělávání peněz. Zde je velmi matoucí úvodní video pro firmu:

Bitconnect vyvinula vlastní cryptocurrencyto pomáhají uživatelům obchodovat rychle pomocí vestavěného výměny. Mnoho Bitconnect investoři agresivně honí odměny prostřednictvím služby. Se zdají být opozdilci na trh, kteří zmeškali nedávný vzestup Bitcoin hodnoty.

Poprvé jsem narazil na služby při sledování YouTuber s Přezdívka Cryptonick. Uvedl, že udělal stovky tisíc dolarů na Bitconnect prostřednictvím úvěrů a doporučení. Zní to příliš dobře, aby to byla pravda, ne?

Jak přesně se firma působí, a aby tyto ohromující přiznání? Jaké je tajemství?

Jak můžete vydělat peníze s Bitconnect?

Podle internetových stránek, Bitconnect využívá jedinečně vyvinutý obchodní bot. To je známé jako „volatilita software“, který využívá měnícího Bitcoin trhu. Bitcoin je cena může houpat nahoru a dolů stovky dolarů za den, takže každý, kdo může předvídat tyto změny mohou udělat štěstí. To je to, co obchodní bot údajně dělá, a zapůjčení své Bitcoins na software vám umožní vychutnat si tyto výnosy.

Chcete-li investovat, musí uživatelé nejprve koupit Bitconnect token Bitcoin prostřednictvím výměny. Pak budete moci půjčit token Bitconnect bota. Je důležité si uvědomit, že investice podíl se zámkem a nelze přistupovat k nebo kdekoli mezi 120 a 299 dní. Veškeré úroky je k dispozici okamžitě staženy.

Je zajímavé, že doporučující kódy přicházejí i když skutečné terno. Uživatelé s velkými následujících možností (například Cryptonick) získat mnohem větší výnos z této metody. Jednání o této situaci skutečně zvýšil prvních otázek v mé mysli. Jedná se o legitimní půjčování platformu, nebo se jedná o moderní systém Ponzi? Všechno to zní příliš snadné, aby se rychlé peníze.

Tak například, když uvedu na aktivním věřitele, že půjčky z $ 100 BCC, budu dostávat $ 5 provizi. V případě jakýchkoliv dalších půjček, budu dostávat další provize. Ale to je ještě „lépe“. V případě, že věřitel přinese v dalších věřitelů, mám 3% jejich výše půjčky, stejně jako 2% z jakýchkoliv dalších věřitelů podaných v těchto věřitelů.

Celá ta věc začíná znít trochu temný, jak je znázorněno zde:

Samozřejmě, že tento partnerský model, provize činí lidi zbláznit za šíření slovo o Bitconnect. Ne proto, že je skutečná hodnota v platformě, ale hlavně kvůli tomu, že chtějí udělat rychlý prachy.

Nejsem překvapen, můj starý přítel, který v minulosti podporovalo Bitclub Network, nyní propagaci Bitconnect a USI Tech (pravděpodobně další pyramidové hry) stejně.

Lidé jsou dokonce dostat tak kreativní, že jsou rozdávání jejich partnerský bonus, stačí se zaregistrovat lidi pod jejich downline.

Společnost

Chtěl jsem se dozvědět více o Bitconnect. Co se vlastně děje? Vezměme si tento název: „17-letý činí $ 100,000 jednoho měsíce“ Kdekoli jinde na webu, byste asi myslíte, že tento článek je podvod. Ale s cryptocurrencies, že nemá pocit, že takové bizarní prohlášení, zvláště když vidíte exponenciální růst.

Pak, když těsně poškrábání pod povrchem společnosti, věci se stinnou obrat. Když neexistuje žádný zjevný vlastník podniku, je vždy znepokojující. Nikdo veřejně připisuje své jméno spuštěním platformy BitConnect, a webová stránka poskytuje velmi málo daleko. Prohlížení webových stránek není přesně důvěru, a to zejména v místech, kde jsem chtěl, aby investice.

Po vyčerpání zdrojů společnosti Google, rozhodl jsem se pokusit najít nějaké kontaktní údaje pro Cryptonick. Vypálil jsem několik žádostí prostřednictvím kontaktního formuláře, a dokonce požádal některé z uvedených partnerů pro úvod. Všechny žádosti padla na úrodnou půdu.

Byl jsem překvapen, že několik Bitconnect iterace jsou currentlyregistered ve Velké Británii. Companies House uvádí původní režisér jako Ken Fitzsimmons s kancelářemi v Sadové ulice, Ashford. O několik dní později jsem dostal zprávu, že britská vláda se vyhýbají na Fitzsimmons' původní firmu, neboť nepodal žádné účty. Takže věci skutečně nezdá se, že pozice BitConnect jako legitimní provoz.

Aktualizace: To byl na naší pozornosti, že společnost Bitconnect LTD možná není správná firma vyšetřovat. Po dalším výzkumu jsme zjistili následující:

BitConnect také uveden na Companies House je registrátor jako BITCONNECT International plc.

Ani jedna z pilin - pro PLC nebo LTD - zmínit, jakým způsobem bude BITCONNECT PLC ovlivněny v případě, že Companies House probíhá s BITCONNECT Ltd je vyjmutí z registrátora - nebo jak to bude mít vliv na chod společnosti ve Velké Británii BitConnect byla také uvedena na obchodním domě jako Bitcoin AMR LIMITED.

Jedna věc je mít na paměti, že před předpokladu, že název Bitcoin AMR Limited, společnost použila být registrován jako BITCONNECT akciová - nezaměňovat s BITCONNECT LTD. Matoucí, ne?

Podle dokumentů, BITCONNECT PUBLIC LIMITED (nyní Bitcoin AMR LIMITED) a BITCONNECT LTD byly dvě oddělené entity, zapsaná na základě dvou různých čísel firmy: bývalý byl pod číslem společnosti 10944876, a druhý přihlášen - 10278342.

BITCONNECT INTERNATIONAL PLC, na druhou stranu, má také své vlastní číslo společnosti: 10948031.

Odhlédneme-li názvy připojených ke společnostem ačkoli. Zdá se, že osoba jménem Le Thi Thannh Huy se podílí na obou Bitcoin AMR LIMITED stejně jako BITCONNECT International plc.

Otázka, která stále běží přes mé mysli, je: ‚Je-li tato velká obchodní bot, proč by se nechali trochu starý, abych ji používat?‘ Ve skutečnosti je řada ‚zvláštní obchodní software‘ byl vyrukovali pro každou pyramidovou hru pod sluncem. Podívejte se na „propagační videa“: Nic faktické vidět.

Stačí se podívat na to, jak bohatá je každý. Můžete pravděpodobně vytvořit svůj vlastní závěr po shlédnutí těchto videí:

Veřejný názor

Když přijde na BitConnect, tam jsou některé zajímavé názory. Opravdu jsem chtěl vědět, jestli někdo udělal nebo odňato peníze. Nadhodil jsem téma s několika svých kryptografických Facebooku skupin. Výsledky byly hojné. Drtivá většina ji zamítl jako podvod, a dokonce oznámily, že právě požádal své správce o tom.

Ale byl jsem překvapen, kolik lidí zpíval jeho chválu. Silný podíl uživatelů byli schopni vybrat peníze z plošiny a začal trávit některé ze svých zisků. Některé úspěchy jsou plovoucí kolem, takže jsou lidé, aby prošetřila.

Mnoho Bitconnect investorů Zdá se, akceptovat, že to není legitimní program, ale jsou rádi, že rizikový kapitál pro krátkodobé zisky. Po náhodné Facebook chat jsem měl s uživateli Bitconnect, zde jsou některé odpovědi jsem dostal:

"To je správně. [Zastaví se nakonec]. Ale jako množství I investované je něco, že když jsem ztratil, pak mohu udržet ztrátu.“

„No, možná nemám morálku. Možná, že moje morálka obcovat s zisky. Nemůžete říkat ještě podvod, dokud není ukončen a uzavřen.“

Většina uživatelů jasně vědět, že neexistuje žádná „trading bot.“ Ale jak by to mohlo být podvod, pokud to dělá peníze?

Zde je zajímavý bod, aby zvážila: Tam je důkaz, že aby byl celý provoz vypadat jako pyramidové hry.

Navíc, můj zájem o platformu měl další neočekávaný výsledek. Bitconnect uživatelé začali mě obrátit o investování prostřednictvím jejich odkazům. Navíc jsem měl náhle rostoucí žádosti o přátelství.

Cítil jsem se, jako bych byl dvořil jakéhosi kultu, který garantoval bohatství a finanční svobodu. Ale my už víme, proč lidé chtějí, abych se připojil k jejich investování „tým.“

Vezmeme hlubší pohled na Cryptonick také odhalilo některé šedé zóny. Zdá se, že mu někdo dal vůbec první investici na Bitconnect zdarma. Existuje několik dalších ‚sociálních médií cryptocelebrities‘ vychvalováním projektu. A je to stále jasnější, že se využití jejich následovníky k osobnímu prospěchu.

Charlie Lee, jeden z nejvíce slušných čísel v komunitě Bitcoin a vynálezce litecoin měl toto říkat na Twitteru:

Bývalý partner Fortress Investment Group Michael Novogratz vzal na Twitter sdílet svůj názor, že BitConnect „Opravdu vypadá jako podvod“.

0

Co se skutečně děje na vaší investice?

Tím, Sestavujeme společně puzzle, můžeme začít budovat obraz o tom, kde jsou investice končí. Co když ve skutečnosti není volatilita software?

Prvním krokem je nákup Bitconnect žetony s Bitcoin. Kdo je vlastníkem většinu žetonů? BitConnect. Dále je půjčil své žetony zpět k nim, takže se teď udržet kontrolu nad vším. Kromě toho mají prvky spustit ‚potvrzení o Vklad‘ protokolu. Jinými slovy, aby zájem o žetony se konalo: vaše žetony.

Jasně, že pomalu zaplatit nějaký zájem na vás provedením výběru, ale počáteční Bitcoin investice je stále pod zámkem. Kdo jim zabránit odcházel se všemi svými penězi? Vyšší-ups získat větší výplaty z doporučení, zatímco dolní-downs boj to na kousky, dokud peníze hadice je vypnutý.

Jediné otázky Zbývající jsou:

  • Kdy se to stalo?
  • Kolik lidí přijde o své peníze?
  • A kolik peněz budou vymazány pryč?

Aktualizace: Někteří uživatelé Doneslo se nám, že Bitconnect přichází s předplacenou debetní karty (podobně jako ty, které máme pro Bitcoin). Tyto karty vám umožní věnovat se svou váhou Bitconnect v různých obchodech a zároveň zruší provizi z každé transakce. To je prezentováno jako důkaz, že společnost plánuje zůstat v dlouhodobém horizontu. V době psaní karty jsou k dispozici pouze pro registraci, a nikoli na trhu, takže ještě nemůžeme hodnotit je.

Závěr

Z toho, co jsme se podíval na, existuje jednoduchá odpověď na to, jak Bitconnect dělá jeho peníze. Mnoho uživatelů akceptovat, že něco není v pořádku o službě, ale to nevadí, protože je jim vydělávat peníze v krátkodobém horizontu.

Na konci, bude více lidí ztratí nejvyšší chamtivost z mála. Investoři s velkým množstvím peněz nebude tak příznivá, když všechno jde na jih. Když Bitconnect rozhodne, že mám dost, bude jejich zisk ze registrací nových členů bude krátkodobé vítězství.

Jako konečná kontrola, běžel jsem Bitconnect prostřednictvím naší slavné podvod test Bitcoin. I když místo má některé velmi dobré metriky a byl téměř schopen projít testem, výsledky byly stejné na konci,:

1

Zde jsou některé další zdroje, aby přezkoumala Bitconnect:

Https://steemit.com/scam/@thegrinder/the-bitconnect-scam-exposed

Https://pingmod.com/2017/12/01/bitconnect-ponzi-scheme-ethereum-litecoin-founders-warn

Bitconnect.co Recenze - k Ponzi nebo ne Ponzi...

BitConnect Recenze - Další Ponzi schéma? | BitConnect podvod Exposed!

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Post Tacocoin

Virwox recenze: Je to Legit nebo podvod?

Post Tacocoin

Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze

Post Tacocoin

Antminer T9 proti Antmineru S9 - Kdo je nejlepší Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Moje nová nejlepší Bitcoin a altcoin Peněženka - Exodus Peněženka recenze

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor recenzován - je to bezpečné?

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 recenze - Proč Reddit uživatelé se stěžují na tuto Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenze

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

Coinbase zneužívá své účastnické programy?

Post Tacocoin

Od TREZORu po LastPASS: Nejlepší správce hesel 2017

Post Tacocoin

Bitseed review - Plug & Play Full Bitcoin Node