Průvodce pro začátečníky k nejlepším službám VPN v roce 2016 | Czech.Lamareschale.org

Průvodce pro začátečníky k nejlepším službám VPN v roce 2016

Průvodce pro začátečníky k nejlepším službám VPN v roce 2016

Ale vzhledem k tomu, že někdy jsme se stále hodně otázek se ptát „co je nejlepší VPN používat?“

Takže v dnešním příspěvku bych chtěl pokrýt co považuji za vrchol 4 poskytovatelé VPN jsou k dispozici na současném trhu. Ale dříve, než začnu recenzi musíme zodpovědět základní otázku:

load...

Co je to VPN?

VPN je zkratka pro virtuální privátní sítě. Je to v podstatě skupina počítačů všechny navzájem spojeny prostřednictvím internetu. To zvyšuje bezpečnost a soukromí, aby vaše připojení k Internetu. Nech mě to vysvětlit.

Bezpečnostní

# 8211; Pokud používáte „normální“ Wi-Fi (tj veřejné Wi-Fi), kterou používáte nezabezpečenou připojení k Internetu. To znamená, že jsou citlivé na hackery a dalšími škodlivými útoky, kteří se snaží ukrást vaše data. Při připojování prostřednictvím sítě soukromých a zabezpečených počítačů (tj VPN), který chrání data, která převáděné pomocí šifrování.

load...

Soukromí

# 8211; Pokud jste připojení k Internetu bez VPN někdo může sledovat vaši IP adresu (Internet Protocol address). To znamená, že vaše poloha může být určeno poměrně snadno. Při přístupu k Internetu přes VPN vaše poloha se zdá být to, že na vzdáleném počítači, takže je zaručeno vaše soukromí.

Já se nestarám o zachování anonymity, proč bych měl používat VPN?

Dokonce i když nemáte pocit, že skryje vaši IP adresu má pro tebe nějaký zájem, pravděpodobně nejsou vědomi rizika spojeného s připojením k internetu z nezabezpečené sítě. Wi-Fi ve veřejných sítích, jako ty v kavárnách nebo hotelích, nejsou zdaleka tak bezpečný, jak si myslíte. I když mají heslo, sdílíte síť s hromadou dalších lidí, což znamená, že vaše data jsou v ohrožení.

load...

Takže pokud se přihlásíte do svého e-mailu, bankovní účet, Facebook účet, nebo předložení jiných citlivých informací při připojení k veřejné síti, někdo může snadno získat tyto údaje. I když existuje nějaký způsob, který vám pomůže zůstat v bezpečí, pokud chcete jednu zastávku řešení - použití VPN.

Pokud chcete skutečnou živou demonstraci toho, jak je to vážné, zhlédnout video:

Také, někdy budete chtít přistupovat k webovým stránkám, které nejsou dostupné ve vaší zemi. V tomto případě VPN je také dobrým řešením. Například, když jsem cestoval přes Čínu jsem nemohl dostat Facebook nebo Google, pokud jsem použil VPN.

Jak mám vědět, co je to dobrý VPN služby vypadá?

Vzhledem k tomu, existuje tolik VPN služby tam venku je to docela těžké vědět, jak je zhodnotit. Zde je krátký seznam toho, co byste měli hledat ve službě VPN:

Výstupní místa

# 8211; To v podstatě určuje, co IPs lze použít při přístupu k VPN. Takže pokud například chcete surfovat na internetu z USA IP budete potřebovat služby VPN, která dodává takové umístění výjezdu.

Protokolování

# 8211; Má služba VPN vést záznamy o tom, co děláte? Pokud je to naprosté soukromí jste po budete chtít, aby se ujistil, co je těžba politika dané konkrétní VPN služby.

Protokol

# 8211; To může znít trochu matoucí, protože když srovnáte služby VPN uvidíte termíny jako SSL / TLS (někdy označované jako podpora OpenVPN,) PPTP, IPSec, L2TP a další typy VPN. Nicméně většina z těchto možností jsou neviditelné pro vás jako uživatel, jak všechny tyto protokolu poskytuje zabezpečené připojení. Samozřejmě existují rozdíly mezi protokoly, ale pokud máte obavy o tom, že jste pravděpodobně již vědomi z nich.

Rychlost

# 8211; Vzhledem k tomu, připojení přes vzdálený počítač trvá déle, ujistěte se, že VPN službu si vyberete může přinést připojení dostatečně rychle. Není nic víc frustrující, než pomalé připojení k internetu...

Mobilní aplikace

# 8211; Míra používání mobilních telefonů v neustále zvyšovat, takže budete chtít, aby se ujistil, že je služba VPN dodává také svůj mobilní telefon s odpovídajícími řešeními. Ujistěte se, že mobilní aplikace je k dispozici pro službu, kterou zkoumáme, jestli je to problém.

Kompatibilita s operačním systémem

# 8211; Si bude instalovat kus software s názvem VPN klienta na vašem počítači pro připojení k VPN, takže je třeba, aby se ujistil, že je kompatibilní s OS (operační systém). V současné době většina z VPN služeb jsou kompatibilní s Windows a Mac OS, ale je to vždy doporučuje, aby se ujistil, váš operační systém je podporován.

Cena

# 8211; Pokud jde o cenu, kterou si najdete volný a předplatné VPN založené. Ačkoli použití zdarma VPN může znít atraktivní, mějte na paměti, že většina z bezplatných služeb se přihlásit své aktivity a sloužit reklamy založené na tom, kde jste surfovali. Také jejich umístění odchodu jsou velmi omezené.

Bázi předplatného VPN bude pravděpodobně mít své soukromí vážněji ale budete muset zjistit, zda se přihlásí některý z vašich aktivit prostřednictvím své logovací politiky. Také ve většině případů nebudou zobrazovat reklamy a vám nabídnout nějaké volné zkušební využít jejich služeb.

Tak tady jsou top 4 VPN služby podle 99Bitcoins

IPVanish

To je VPN jsem používal při psaní tohoto příspěvku. To má docela působivou rychlost připojení (občas jsem zapomněl, že jsem na VPN), mobilní kompatibilitu a překlenuje 25,000+ IP adresy na 325+ serverů v 60 + zemích.

Má také speciální mobilní aplikace pro iOS a Android a je kompatibilní s většinou OS venku. Pokud půjdete s ročním plánem je v současné době 78 $ / rok, ale můžete použít tento couponto slevu 30% (solném láku ji pouze 54,95 $ / rok). Samozřejmě je tu záruka vrácení peněz 7 den a můžete platit Bitcoin což je vždy skvělá volba :)

Uživatelské rozhraní je velmi intuitivní, a to trvá jako 2 minuty, aby nastavit vše. Velmi zapůsobilo službou až do současnosti. Chcete-li zjistit více informací o IPVanish klikněte sem.

ExpressVPN

Další z mých osobních favoritů. Použil jsem ExpressVPN zpátky, když jsem cestoval přes Čínu na konferenci Bitcoin (potřeboval jsem přístup na Google a Facebook). I love to super snadné „jedním tlačítkem“ interface, spojení je velmi rychlé a existují v 78 zemích (a 100 měst), můžete zvolit připojení vybírat. Cena je asi 100 $ za celý rok (nebo 12,95 $ po dobu jednoho měsíce). Také dostanete 30 denní záruku vrácení peněz, pokud máte pocit, že služba nebude vyhovovat.

Chcete-li se dozvědět více o ExpressVPN klikněte sem.

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN je jednou z nejpopulárnějších služeb VPN jsou dnes k dispozici. Nabízí zdarma proxy server, který můžete použít, ale budete muset „čekat ve frontě“, aby pro to, aby práce (trvá asi 2-3 minut). Nabízejí také 30 denní záruku vrácení peněz na jejich plánech. Osobně se mi nelíbilo, že software je „look and feel“, ale myslím, že je to otázka vkusu.

CyberGhost VPN má serverů rozmístěných v 20 zemích po celém světě - můžete vidět úplný seznam zemí a serverů zde.

Tato služba poskytuje podporu pro mobilní zařízení, jako jsou dobře, ale umožňuje pouze jedno zařízení, které mají být spojeny v každém okamžiku (IPVanish umožňuje až 2 zařízení pro připojení současně). CyberGhost VPNalso přijímat platby Bitcoin a je ceněný mezi 60- $ $ 110 / rok v závislosti na plánu si vyberete.

Chcete-li zjistit více informací o CyberGhost VPN klikněte zde.

HideMyAss

Jeden z nejpopulárnějších hráčů na trhu, „Hide My Ass“ (nebo HMA) je jedním z největších poskytovatelů VPN tam dnes. HMA působí ve 190 zemích s více než 880 serverů - to vám poskytne širokou škálu IP adres. Zde je úplný seznam serverů.

Jiné než extrémní pokrytí HMA nabízí službu zdá být docela podobný předchozích dvou poskytovatelů uvedených (mobilními zařízeními a více OS podporováno). Roční cena pro HMA je 78 $, což je přesně to, co IPVanish účtuje stejně. Celkově vzato pevné služby.

Chcete-li zjistit více informací o Hide My Ass klikněte sem.

StrongVPN

StrongVPN byl asi od roku 1994 v počítačovém průmyslu. To bylo také známé jako ReliableHosting.com a později začala poskytovat služby VPN. Jejich cenová strategie je trochu jiný, protože umožňují volit mezi 3 různých baleních - Lite, speciální a Deluxe.

Balíčky se od sebe liší v počtu serverů a zemí můžete připojit. Ty jsou také omezena na počet serverových přepínačů, které můžete udělat za měsíc, což je nevýhoda, když ve srovnání s ostatními poskytovateli.

Cena-moudrý balíček Deluxe, která se zdá být nejlepší balíček soutěžit s tím, co jiní nabízejí Náklady na 155 $, což je mnohem vyšší cenovka než konkurence. Poslední věc, kterou byste měli mít na paměti, že StrongVPN zdá zachovat soubory protokolu z jeho uživatelů - takže pokud je to anonymity hledáte možná to není nejlepší servis.

Chcete-li zjistit další informace o Strong VPN klikněte zde.

Jeden chladný VPN infographic by StrongVPN

Než jsme se zabalit, tady je nějaká grafického rekapitulace toho, co jsme právě skrytě vytvořil StrongVPN. Jde to trochu více do hloubky o různých protokolů stejně. Pokud máte vlastní zkušenosti s VPN služby, neváhejte se o něj podělit v komentáře části níže.

Zdroj: Lifehacker

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Post Tacocoin

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 recenze - Jistě, stojí za to peníze

Post Tacocoin

Ledger Nano S recenze - Je to Bitcoin Peněženka lepší než TREZOR?

Post Tacocoin

Bitseed review - Plug & Play Full Bitcoin Node

Post Tacocoin

Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta

Post Tacocoin

Web Mining - zpeněžujte své webové stránky prostřednictvím prohlížečů uživatelů

Post Tacocoin

Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin?

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

Bitcoin Casinos recenze - 5 nejlepších stránek pro hazardní hry Bitcoin

Post Tacocoin

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí