Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány | Czech.Lamareschale.org

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Jako cryptocurrencies stávají více a více populární, můžete nyní najít specializované Bitcoin reklamních sítí, které umožňují zobrazit Bitcoin související reklamy na svých stránkách a získat dodatečný příjem Bitcoin.

Stejně jako Google AdSense, Bitcoin reklamní sítě poskytovat reklamy na svých webových stránkách. Budete dostávat výplatu v Bitcoin, které můžete obvykle odstoupit do jednoho týdne. Pojďme se podívat na některé z nejlepších Bitcoin reklamních sítí, aby zvážila pro vaše webové stránky:

CoinTraffic

CoinTraffichas byl asi od roku 2014 a se odkazuje na sebe jako krypto reklamní síti. Nabízí CPM kampaní a má širokou škálu možností reklamního formátu, včetně statických bannerů a pop-under reklamy. Tato platforma je snadno ovladatelný, což činí kontrolu denní platby a odnímání provize velmi snadno. Tam je minimální odnětí € 10, a žádosti o výplaty jsou obvykle zpracovány do 24 hodin.

Jednou z výhod CoinTraffic je, že jsou selektivní o počtu reklamních partnerů, které mají. To znamená, že jsou opatrní, aby se zabránilo podvodům ICO, místo toho prostě soustředit na high-kvalitní provoz s renomovanými inzerentů a vydavatelů. Podpora poskytovaná v CoinTraffic je obvykle velmi dobrá, s rychlou dobou odezvy, i když to může někdy trvat týdny pro vaše webové stránky, které mají být schváleny, nebo zamítnuty.

Klady

 • Platforma je rychlý a snadno použitelný
 • Podpora je dobrá, s rychlou odpovědí a užitečných odpovědí
 • Opatrní inzerenti si vyberou

Nevýhody

 • Možná budete muset chvíli počkat na vaše webové stránky, které mají být přezkoumány

A-ADS (Anonymní Ads)

Jeden z nejstarších Bitcoin reklamními sítěmi, A-ADS (Anonymní Ads) je stále velmi populární volbou. Stejně jako samotný Bitcoin, A-ADS reklamní platforma je založena na zachování anonymity: není zapotřebí žádné osobní údaje nebo ověření. Zatímco tam je strana znamení-up, můžete se rozhodnout přihlásit s adresou Bitcoin bez registrace účtu.

A-ADS je zavedená Bitcoin reklamní síť, která je známo, že poskytují včas a platby. Uživatelé jsou dána možnost odejmutí do A-ADS účet nebo přímo na Bitcoin adresu. Vy jste pravděpodobně setkat s mnoha problémy, a pokud je potřeba podpora, A-ADS je obvykle velmi užitečné.

Klady

 • Nabízí anonymitu, nemusíte poskytovat osobní údaje
 • Platby jsou vždy výzva a přesný
 • Dobré výsledky zákaznické podpory

Nevýhody

 • Někteří uživatelé zaznamenali nižší výplatu pozdě
 • Nerozlišuje mezi inzerenty (může podpořit podvody)

Coinzilla

Jeden z novějších Bitcoin reklamními sítěmi, Coinzillawas byla zahájena v roce 2016. Nabízí i CPM a CPC reklamy v podobě standardních bannerů, plovoucí bannery a pop-under reklamy. Je zajímavé, že reklamy mohou být financovány nejen Bitcoin, ale také s ethereum. Jednou z vlastností můžete najít užitečné je postoupení program, který vám pomůže vydělat 10% z vkladů a výběrů z uvedených uživatelů.

Platby na CoinZilla jsou drženy po dobu sedmi dní před propuštěním. Stejně jako mnoho jiných Bitcoin reklamních sítí, je tu minimum odebrání 0,001 BTC. Jeden háček: Požadavky na vydavatele Coinzilla jsou na přísném straně, s poměrně hodně uživatelů s jejich internetové stránky zamítnuta. Zejména Coinzilla nepřijímá webové stránky vytvořené v posledních třech měsících. Zatímco podpora může být ve špičce pomalu, reakce jsou typicky užitečné, a tam je flexibilita předložit lístek podpory přes webové stránky nebo kontaktovat Coinzilla přes Skype.

Klady

 • Získat další Bitcoin s programem postoupení
 • Platby jsou spolehlivé a málokdy zpožděné
 • Reklamy mohou být také financována ethereum
 • Vysoce kvalitní inzerenti

Nevýhody

 • Podpora může být trochu pomalý v době,
 • Přísné požadavky na webové stránky

CoinAd

CoinAddiffers od většiny reklamních sítí Bitcoin v tom smyslu, že noví vydavatelé jsou akceptovány na pouze na pozvání bázi. A co víc, mají přísné požadavky, jako je pouze přijímat webové stránky s Alexa patří obyvatel pod 100.000 a nejméně 100.000 denních zobrazení stránek.

Jako takový, to reklamní síť Bitcoin je určena pouze pro zavedených lokalit. Cílem za tímto je nabídnout vyšší kvalitu pro inzerenty, kteří jsou schopni rozhodnout, které webové stránky chtějí inzerovat na, kam umístit své bannery a kolik zobrazení chtějí.

Tam jsou četné výhody pro účastníky, kteří mají to štěstí být pozván. Máte-li důvěryhodné, high-provoz webových stránek, můžete získat i ve srovnání s většinou ostatních Bitcoin reklamními sítěmi. Platby se provádějí na týdenní bázi a mohou být zaslány přímo do Bitcoin peněžence nebo dokonce PayPal účet. Celkově se jedná o velmi spolehlivý Bitcoin reklamní sítě a také stojí za zvážení, pokud jste pozváni.

Klady

 • Zaměřit se na vysokou kvalitu
 • Týdenní platba Bitcoin peněženku nebo PayPal účtu
 • Potenciál vydělávat více než u většiny reklamních sítí Bitcoin

Nevýhody

 • Pozvat pouze s přísnými požadavky vstupních

Mellow Ads

Byla zahájena v roce 2015, Mellow Adsoffers CPM a kampaně CPC, s inzerenty moci koupit určitý počet unikátních zobrazení a kliknutí z reklamní prostor. K dispozici je celá řada nápis a pop-under reklamy, a denní příjem je poskytnut na základě počtu zobrazení, kliknutí či praskání poskytnutých k síti. Mellow reklamy účtuje poměrně nízký poplatek ve výši 10% pro síťové kampaní, což znamená vyšší potenciální příjmy než v mnoha jiných Bitcoin reklamními sítěmi.

Mellow reklamy nemusí být pro každého, protože existuje celá řada povinných požadavků na které mají své webové stránky schváleny. To zahrnuje mající horní 100.000 Alexa hodnost. Pokud bude žádost schválena, budete mít možnost získat prostřednictvím programu postoupení případu, s 50% provizí z jakýchkoli nových účtů, které se odkazují. Obecně lze říci, že je to velmi rychlý a spolehlivý Bitcoin reklamní síť, i když to nemá nejspolehlivější zákaznickou podporu, se mnoho uživatelů tvrdí, že neobdržela odpovědi.

Klady

 • Poplatky za poměrně nízké ceny, což může znamenat vyšší výplaty
 • Postoupení program s 50% provize

Nevýhody

 • Vaše webové stránky musí být v top 100.000 Alexa žebříčku
 • Podpora je nespolehlivá s mnoha dotazů jít nezodpovězena

AdBit

Součástí sítě BitRush, AdBitworks využívající systém pay-per-denní bázi. Je to podobné jako Google AdSense tím, že inzerenti budou ucházet proti sobě za podíl v reklamní prostor na svých webových stránkách. Čím vyšší je nabídka, tím více akcií konkrétní inzerent a tím více můžete potenciálně vydělat. Jedinou možností formát reklamy je banner, i když to může sestávat z textu, obrázku nebo interaktivních médií, v závislosti na konkrétní inzerát.

Jedna z nejlepších věcí, o AdBit je, že platby se provádějí na svůj účet v reálném čase s každým cílem nebo klikněte reklama obdrží. Stejně jako u mnoha Bitcoin reklamních sítí, je tu minimum odebrání 0,001 BTC. Jednou z oblastí, ve kterých by mohlo zlepšit AdBit je jeho podpora, která může být na pomalé straně. Nicméně, to je spolehlivá možnost, která má potenciál nabídnout slušné výnosy.

Klady

 • Platba se provádí v reálném čase

Nevýhody

 • Relativně malý reklamní síť
 • Není mnoho reklamní formáty z čeho vybírat
 • Zákaznická podpora může být trochu pomalý v době,

Používáte reklamní síť Bitcoin jsme se zmínil? Máte nějakou zkušenost s těmi, které máme? Dejte nám vědět v komentářích pod!

Související zprávy


Post Tacocoin

Recenze Bitcoin Trader - Je možné 20% měsíční návratnost investic?

Post Tacocoin

Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin?

Post Tacocoin

Virwox recenze: Je to Legit nebo podvod?

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

Zde je Winners for 2018 Nejlepší Bitcoin Hardware Peněženka

Post Tacocoin

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

Post Tacocoin

Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta

Post Tacocoin

Antrouter R1 recenze - Antminerův bezdrátový miner

Post Tacocoin

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět

Post Tacocoin

Coinbase zneužívá své účastnické programy?

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 recenze - Proč Reddit uživatelé se stěžují na tuto Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Nejlepší Dash důlní hardware - Antminer D3 recenze