Bitclub Network review a analýza | Czech.Lamareschale.org

Bitclub Network review a analýza

Bitclub Network review a analýza

Disclaimer: Čas od času jsem se dostat do kontaktu různými lidmi, pokud jde o tento článek dodává více důkazů o obou stranách tohoto příběhu. Pokaždé, když takový důkaz arrises uvidíte, že zde vyslán jako aktualizace. Všechno, co přinese v tomto příspěvku je můj vlastní výzkum provádí on-line a můj osobní názor. 

15.srpna 2016 aktualizace: Vzhledem k tomu, tento příspěvek byl publikován jsem byl kontaktován Joby týdnů. V zásadě jsme se dohodli na nesouhlasím. Nicméně jsem se rozhodl přeformulovat název příspěvku z „podvod“ na „investiční varování“. Po shromáždění fakta nemohu dokázat, že síť Bitclub je podvod nade vší pochybnost. Je mi však stále myslí, že obchodní model Bitclub Network chybí a nebude investovat do něj osobně

V průběhu posledních několika týdnech jsem viděl tyto reklamy pro společnosti s názvem „BitClub Network“ na mé krmivo Facebooku. Rozhodl jsem se podívat na video reklamy, jen aby našel nějaký frajer, který se nezdá vědět, že tolik o Bitcoin snaží vysvětlit, proč byste se měli připojit k „BitClub síť“.

Věřím, že video mluví samo za sebe, když řeknu, že je to 5 minut celkové blábol, který nedává žádnou hodnotu pro své diváky. Mohu s jistotou říci, že člověk na tomto videu neví, co Bitcoin je a je jen četl text ze stránky. Můj oblíbený citát je pravděpodobně „Tam je něco, co nazývá Bitcoin mining, můžete ji dostat z mnoha míst na internetu“ (01:16).

Síť Bitclub (pardon za to, že propojení s nimi), tvrdí, že je nějaký druh hornické činnosti, kde se uživatelé investovat své peníze s cílem získat část příjmů z těžební bazénu BCN. Můžete také generovat příjmy odkazem ostatní, aby se připojili BCN.

Rozhodl jsem se vzít hlubší pohled do BitClub síti (označované také jako BCN) a zjistit, jestli je to opravdu důvěryhodně a udržitelný obchodní model, nebo je to nějaký druh pyramidové hry shceme.

Pro ty z vás, kteří nevědí, co je to Ponziho schéma je - je to fraudulentinvestmentoperation, kdy provozovatel, platí se vrátí do svých investorů z nových peněz vyplácených provozovateli nové investory, spíše než ze zisku vydělal přes legitimních zdrojů. Obvykle neexistuje žádný skutečný produkt nebo službu, že peníze jsou investovány do.

Takže v podstatě noví členové pyramidové hry financování výplaty za starých členů. To pokračuje až do žádné další noví členové na palubu, dojdou peníze a operace vypne zanechává spoustu lidí šokovaly, protože neměli dostat své peníze zpět.

Nyní krátce příklad. Řekněme, že jste (investor) uhradit provozovateli $ 100 a slibují platit $ 10 / month pro příštích 12 měsíců (což znamená, budete mít víc než to, co jste investovali). Možná si myslíte, „jak se bude muset dost, aby mi zaplatit po 10 měsících?“

Jednou z možností může být, že jsou investovat tyto peníze do oprávněně jakési ziskového provozu - například, těžby Bitcoin. Takže obsluha může skutečně koupit těžební zařízení generovat příjmy, v tomto případě peněz vy i ostatní členové zaplatili, když jste se připojil je jako nějaký z crowdfunding kampaně.

Další možností by mohlo být, že jsou stále peníze na zaplacení svých členů z nových lidí, spojující v řadě za účelem financování starší členy, jako jste vy. To je místo, kde doporučení vstupují do hry.

Představte si, že operátor říká: „když se někdo jiný do tohoto schématu I budete platit další provize jen pro jejich uvedení v přivést“. Takže teď máte někoho jiného platit $ 100 dolar k operátorovi, takže budete mít $ 10 provize a další peníze budou proudit do systému platit členy. Samozřejmě, že noví členové jsou pak motivováni, aby více členů na palubě.

Proč je tak důležité, aby každý přinese doporučení? Protože ve většině případů je to nejvíce konzistentní zdroj příjmů pro tento režim. A to i v případě, že peníze jsou investovány do jisté důvěryhodně provozu to není dost konzistentní k pokrytí plateb pro všechny členy. Obvykle členy spojující tyto typy operací očekávat jednoznačný kladný výnos, nebo odejdou. Operátor ví, že i to je důvod, proč se snaží splnit tento nemožný požadavek generovat velké příjmů každý měsíc bez rizika prostřednictvím jiných zdrojů (tj noví členové nadcházejících na palubě).

Dalším způsobem, jak tento systém Ponzi přežít a ne dojdou peníze, je stále investoři znovu investovat své peníze zpět do provozu místo odtažení. Tímto způsobem se členové myslí, že vlastní peníze, protože vidí svůj zůstatek na účtu, ale ve skutečnosti neexistuje žádný způsob, jakým budou moci vybírat ty peníze do vlastní bankovní účet. Re-Investiční proces se používá k udržení investory ve hře a oddálení „point of failure“ v pyramidové hry.

Uzavírat schémat Ponzi obvykle přežije k tomu, že:

 1. Noví členové jsou přidány po proudu (a jsou povinni platit členský příspěvek samozřejmě).
 2. Staří členové reinvestovat zpět své příjmy do systému s cílem zvýšit své příjmy (na papíře).

Tyto 2 vlastnosti jsou velmi důležité, protože se budeme vidět, jak se seřadí s BitClub Network.

Můj Hypothesis- BitClub Network je schéma Ponzi

Nyní je čas bořit obchodní model BCN a uvidíme, jestli to je ve skutečnosti legitimní společnost. Budu používat různé nástroje, jak toho dosáhnout - většina z těchto nástrojů jsou agregovány uvnitř Bitcoin scamtest jsme nedávno zde vytvořili v 99Bitcoins.

Jak důvěryhodně je Bitclub Network?

První věc, kterou jsem udělal, bylo vidět, kdo je žadatel o registraci pro doménu Bitclubnetwrok.com. Nicméně, je doména podle soukromého registraci, která je červená vlajka podle mého názoru.

Když jsem pokračoval mé vyhledávání a šel do „O“ stránky firmy nemohl jsem najít žádné skutečné identity, které běží na webu. Jediná věc, která uvedla, je:

BitClub není ve vlastnictví každé jednotlivé fyzické nebo právnické osoby, jsme tým odborníků, podnikatelů, odborníků, sítě marketingu, a programovacích mágů, kteří všichni přišli na společně zahájit velmi jednoduchý obchod kolem velmi složité průmyslu.

I Pozor - Kdykoli vidíte nějaké vágní prohlášení okolo členů společnosti na stránce „O nás“ jako „my jsme tým odborníků“ a žádná skutečná osoba je zobrazen za společnost - RUN.

Takže hádám někdo nechce být nalezen. Po četných vyhledávání on-line jsem nemohl najít jednu osobu, která má údajně pod kontrolou BCN. Zjistil jsem hodně marketingu a promotérů, ale žádné vlastníků. Našel jsem dvě oficiální BCN webinarbut z nějakého důvodu hostitel webináře neobtěžuje, aby se představil. Také se zdá, že BCN nezaregistroval s PRO NĚ SECand nepůsobí v USA - další věc, aby zvážila.

Snaží vykopat nějaké další informace o BCN jsem našel něco velmi legrační. Podle Bitcointalk threadthe portálu míval příspěvek z „zákazníků“, jak je znázorněno zde:

Jak můžete vidět, Victor Diaz je docela spokojený s jeho investicemi do BCN. Ale zřejmě Victor skutečné jméno je Ali Ansari a je to usvědčený násilník, který byl ve vězení od roku 2013:

Takže hádám Ali pravděpodobně změnil své jméno a dostal přinést notebook a některé Bitcoins do cely za dobré chování. Na webových stránkách také ukázal spoustu dalších falešných fotografií, aby jejich zdroje byly navázány kolem webu. Vypadá to, že po této přišel BCN odstraní všechny obrázky z webu, a teď máte jen jména a ne fotografie v osvědčení.

Některé další vyhledávání asi BCN na YouTube odhalí video, které vypadají jako novinových zpráv podporujících Bitclub Expert (2:01 ve videu), nicméně toto video bylo jasně vyrobený přes $ 5 vystoupení na Fiverr (pouze s jiným moderátorem).

I později kontaktoval BCN jeho podporu a požádal je dost jasně, kteří vlastní BCN jestli mám nějaké problémy a dostali následující odpověď:

Takže v podstatě je to stejná prázdná slova, režie mě na to, co je uvedeno v „o“ straně - jak BCN je decentralizovaný a nikdo ji vlastní. No, pokud to nikdo vlastní (jako Bitcoin například) by měl být protokol, který podrobně popisuje pravidla, jak věci fungují - tedy nezdá být tento případ.

Jedna poslední věc - BCN nezdá, že mají zásady ochrany osobních údajů nebo, pokud jde o použití na svých stránkách. Předpokládal bych, že každá legitimní společnost bude mít tyto stránky na svých stránkách. Hlavním důvodem, proč nemají tyto stránky by mohlo být, že tyto stránky vyžadují, aby identifikační údaje na nich.

Srpna aktualizace 29.: Byl jsem kontaktován dalším členem BCN říká následující:

Chci tě aktualizovat přímo, bez přidání odkazu na svůj blog odpovědí. Jsem členem BitClub sítě a já byl odkázán do podnikání dobrým přítelem. Poté, co jsem zjistil, že „společnost“ je řízen zločince a násilníky, jsem vyslán informaci o steemit.com.

Jste vítáni spojit, položit, kopírovat můj post. Prosím šířit slovo.
BCN je podvod a vy nemůžete dostat své peníze zpět!

Kolik peněz je potřeba investovat do BCN?

Obvykle se tyto typy programů důlních cloud jsou buď příliš dobré, aby to pravdivý (tj podvody), nebo prostě nestojí Tě investici v dlouhodobém horizontu (např Genesis Mining). Tak jsem se rozhodl si to spočítejte za BCN sám. První věc, kterou jsem si všiml, je, že nemohu přihlásit do BCN bez sponzora.

To do značné míry reenforces mou teorii, že BCN spoléhá na doporučení. Mám na mysli, jestli je to legitimní operace, která generuje konstantní zisk, proč bych potřebovat sponzora zaregistrovat? Nemůžu jen „vstoupit do strany“?

Bohužel jsem potřeboval sponzora, tak jsem použil kluk z videa YouTube. Myslím, že mě vlastně nastupuje na celé této cestě, takže pro něj dobré. Samozřejmě ve chvíli poté, co jsem se přihlásil jsem byl vyzván k platu $ 99 až připojit BCN bez možnosti vidět to, co bude skutečně dostat.

Takže kroky vstoupit BCN jsou v zásadě:

Krok 1: Nastavení Bitcoin Wallet

Krok 2: Financujte Bitcoin Wallet

Krok 3: Odeslat Bitcoin z Peněženky našemu BitClub Adresa

V podstatě web říká, jít koupit Bitcoins a pošlete nám ho bez jakéhokoliv vysvětlení toho, co budete skutečně dostat.

Ve skutečnosti to není tak úplně pravda, pokud si přečtete dolů na stránku, kterou můžete vidět následující:

 • Školení a vzdělávání o těžbě Bitcoin
 • Plný přístup k naší exkluzivní Bitcoin dolování bazény
 • ClubCoin Opportunity - Získejte zdarma ClubCoin

V tomto bodě mám spoustu otázek, jako jsou:

 • Co znamená „plný přístup“ k hornické bazén prostředky? (I přístup k mnoha těžebních bazénů po celém webu, aniž by museli zaplatit poplatek předkrm se)
 • Kolik peněz budu dělat? Nebo co je návratnost své investice?
 • Co to sakra je Clubcoin? (Jiné než je zařazen # 619in seznam kryptoměna hned po více anonymních mincí jako MayaCoin a LeoCoin).

Takže teď se mi zdá jako hodně hezkých slov zakrýt skutečnost, že neexistuje žádný cenný návrh zákulisí. Samozřejmě jsem neměl platit $ 99, takže pokud jsem udělal zaplatit členský poplatek bych jim zlákat zaplatit dalších $ 500 nebo více pro různé důlní balíčky.

Pojďme si to spočítejte!

Platíte $ 99 jen získat přístup k BCN a pak si můžete vybrat mezi 1 ze 3 balíčků - $ 500, $ 1000 a $ 2000. Podle toho, který balíček jste zvolili dostanete určité procento příjmů těžební bazén. Například, pokud si vyberete balíček v hodnotě $ 500 získáte 50% svého podílu ve fondu a zbytek „se používá k financování důlní činnost, nebo přikoupit další těžební akcie“.

Musím přiznat, že BCN má sice velmi zákonný vpředu s jejich těžba bazén odpovědné za 4,2% činnosti Bitcoin sítě. Takže nejsou lže o skutečnosti výtěžek Bitcoins. Nyní se podívejme, jak moc můžeme získat s BCN.

Každý den kolem 1,1 m $ je věnována Bitcoin minersaround svět. To znamená, že BCN činí kolem 46.2K $ denně nebo 1,4 m $ měsíčně (4,2% denního příjmů v oblasti těžby). To samozřejmě bude muset být rozděleny mezi všechny uživatele BCN je.

Takže pokud jste například dostal $ 500 balíček, který vám umožní udržet 50% z příjmů, které budete potřebovat, aby se 0,83 $ za den rozbít evenafter 600 dní (to je, jak dlouho trvá balíček). Vzhledem k tomu, že jste udržet pouze 50%, což znamená, budete potřebovat $ 1,67 tržby za den na zvratu.

Nyní pamatovat, je to pouze v případě, že chcete zrušit i po 600 dnech, chcete-li skutečně vydělat, které budete potřebovat, aby se více. Prohledal jsem celé hodiny na celém webu pro „důkaz zisku“ a nemohl najít jedinou osobu, která ukazuje zisk. Každé osvědčení je stejně odvar prázdných slov o tom, jak je to skvělý nástroj pro pasivní příjem.

Ale pokud se nad tím zamyslíte, je to velmi logické, protože lidé se snaží zvýšit svůj zisk nakládáním do solného láku ještě více lidí na palubě a získávání provizí.

Srpna aktualizace 22nd: Vlastně jsem našel videodescribing výdělek po 1 měsíci těžby. Video ukazuje zisk kolem $ 15 na 25 dnů. To by bylo celkem $ o 360 po 600 dnech, pokud Bitcoin je cena zůstává stejná. Nicméně to není fér soudit to podle USD, protože investice v Bitcoins. Z videu můžete vidět, že ten chlap dělá 0.0012BTC v průměru denně. To ho přivede k získání 0.72BTC po 600 dnech. Video bylo stříleno na duben 2016, kdy 1BTC ~ $ 420. Takže ten chlap zřejmě zaplatil někde 1.2BTC s cílem získat zpět 0.72BTC po 600 dnech.

Někteří mohou namítnout, že pokud Bitcoin jeho cena by vyletět pak by činit více než $ 500 investoval, ale že by to platilo i v případě, právě koupil a držet Bitcoins s těmi $ 500 a to je neinvestuje do BCN.

Další videa YouTube (nyní odstraněna) tvrdí, že udělal více než milion dolarů s BCN od doby, kdy začal v říjnu 2014 (22months ago). Ale když ukazuje svou osobní řídicího panelu můžete vidět, že on byl placen jen 5.35648BTC dodnes. On také říká, že si koupil jednu akcii ve výši 500 $, jeden podíl na $ 1000 a jednu akcii ve výši $ 2000. To znamená, že investoval $ je 3500 a dostal někde kolem $ 2500 až do dneška (protože cena Bitcoin měnit hodně v posledních 22 měsících jsem si vzal hrubý průměr).

Zbytek zisku pro tento účet jsou jen „na papíře“ myslím. Video také uvádí, jak se používá zbytek zisku reinvestovat do nákupu dalších akcií. Což znamená žádné peníze je vlastně stažen z účtu.

Jako ve skutečnosti nejvíce jestliže ne všechny ohlasy ukazují, jak investovat 100% svých příjmů s cílem vytvářet větší příjmy ještě rychleji. Lidé by si mohl myslet, že jsou vydělávání peněz, ale ve skutečnosti jsou to jen vidět čísla vzestup na obrazovce.

Samozřejmě vše se zdá pěkné a dandy, když nikdo není zpět své peníze z BCN protože se zdá, jako by se těží, ale jakmile kritické množství lidí, kteří začnou stahovat své zůstatky režim rozpadne ve dnech (velmi podobné dnešním bank mimochodem ).

16.srpna UPDATE: Po publikování tento příspěvek jsem dostal odpověď od Joby týdnů a dalších zakladatelů BCN jak můžete vidět v sekci komentáře. Joby mě dodáván s videem oni dělali před rokem ukazuje důkaz příjmů. Nemohu ručit nebo odmítnout toto video, ale myslím, že je to důležitý údaj. To vydělávat video je od někoho, kdo se připojil k BCN ode dne 1 v roce 2014 (pokud nemůžete vidět video klikněte na tento odkaz)


Takže kdo je za BCN?

Upřímně, nevím. Jedinou „skutečná osoba“ se mi nepodařilo najít, je chlápek jménem Ryan Conley, která se zdá být ostříleným MLM marketingu. Nicméně, Ryan neříká, že je vlastníkem BCN, dělá jen agresivní marketing pro ně prostřednictvím videa na YouTube a dalších online marketingových technik. Nebudu uvádět svůj názor na fungování Ryanova v tento post, ale zmíním, že se používá k endorseOneCoin (podezření, že globální MLM podvod), a že se zdá být profesionální MLM marketingu. To znamená, že je to v jeho zájmu, aby si více lidí na palubě, takže nebudu očekávat, že ho řídit lidi pryč z BCN.

Jediný video jsem našel na někoho prohlašovat, že oni založili BCN je toto video z Joby Weeks (Edit: Toto video bylo odstraněno). To byl nahrán za Ryana Conley kanálu YouTube a Joby výslovně říká: „To, co jsme se rozhodli udělat, bylo vytvořit vlastní datové centrum až na Islandu....a pokud budete... Crowdfund to.“.

Takže Joby v podstatě znamená, že je součástí zakládajícího týmu BCN. V popisu videa Detaily Ryan:

„Můj obchodní partner v BitClub sítě a kolega Bitcoin důlních Joby týdnů vysvětluje na jeho mořské plavby, co se děje.“ To je pro mě zajímalo, jestli Ryan a Joby skutečně pracují společně na BCN, ale právě to připustit, aby se zabránilo veřejnosti.

I přesto, že majitelé BCN nelze ověřit beze stínu pochyb o tom, existuje důkaz podporující ideathat frakcemi Zeek Rewards Ponzi schememight se za ním. Další teorie, že přišel, je, že Clubcoin - A kryptoměna používat pouze BCN v okamžiku, kdy byl zaveden, aby se pro nedostatek finančních prostředků platit investorům.

To znamená, že namísto investorů dostat Bitcoins pro jejich investice budou dostávat Clubcoin - si kryptoměna která nemá žádnou reálnou hodnotu, nebo značný objem obchodů. Tento citát je převzat z oficiálních stránek Clubcoin:

Nyní, když máte Clubcoin, kde můžete utratit? BitClub Network je prvním obchodníkem přijmout Clubcoin

Takže v podstatě není nic co do činění s Clubcoin jiného než platit za své BCN hornické činnosti. Tím BCN je v podstatě říká: „Tady je mince bude možné obchodovat s jinými lidmi, kteří mohou být ochotni zaplatit za to z nějakého důvodu“. Takže teď investoři říkají: „Hej, my jsme vlastně dostali zaplaceno!“. Ale faktem zůstává, že jsou stále něco, co nikdo opravdu chce a že nemusí být schopni prodat kdekoliv.

Další Poslední věc, kterou byste měli mít na paměti, je to zřejmě jediný způsob platby BCN přijímá jsou cryptocurrencies. To by mohlo být za účelem udržení osob stojících BCN anonymní. Mám na mysli, jestli byla operace zcela legitimní, že by akceptovali kreditní karty (podobně jako Genesis Mining například). Nicméně, protože nechtějí, aby jejich totožnost známa umožňují platbu pouze s Bitcoin.

Bitclub Network má obrovský výstražné znamení vznášející se nad ní

Shrneme-li vše dohromady BCN Zdá se, že po podobnou cestu ke spoustě dalších podvodů Bitcoin, které šly poprsí. Přiznám se, že BCN má pravděpodobně platný důlního provozu a běží, ale já jsem stále přesvědčen o tom, že je (nebo bude) platební neschopnosti a nebude moci vyplácet většinu svých investorů.

Stejně jako to, co se stalo s Bitcoin Trader v minulosti a mnoha dalších HYIPs, která přežila dlouho, než se úplně zhroutil, BCN neprojde hlavní otázky, které je třeba se ptát sami sebe při vyhodnocování jakoukoliv investici Bitcoin, jako jsou:

 • Kdo je za tuto operaci?
 • Když budu zlomit i na mé investice?
 • Jaký je skutečný produkt, který jsem investovat do?
 • A mnohem více... (viz v komentářích)

Další věc je, aby zvážila, že nedávné blokové halvinghas pravděpodobně dát dent do velkých těžebních bazénů včetně BCN let. Bude zajímavé sledovat, jak se to odehrává v budoucnosti.

Konečně, tady jsou vlastnosti Ponzi pojištění v převzatá z webových stránkách SEC, podívejme se, jak BCN dělá na zkoušku Ponzi:

 • Vysoké investice a návratnost slíbil s malým nebo žádným rizikem. KONTROLA
 • Příliš konzistentní vrátí - „normální“ Investice mají tendenci kolísat - někdy budete profitovat a někdy ztrácíte. Společným znakem pyramidové hry je to, že jsou důsledně těží peníze. KONTROLA
 • Neregistrovaní investice - Obvykle nebudete vidět schéma společnosti Ponziho registrována s jakýmkoli finančním úřadem. KONTROLA
 • Vágní jazyk používaný k vysvětlení investice - Promotér prodává akcie pro investory využitím nedostatečných znalostí investora nebo způsobilosti, nebo pomocí tvrzení o proprietární investiční strategii, která musí zůstat v tajnosti, aby zajistily konkurenční výhodu. Další možností by mohlo být, že investiční strategie je příliš složitá na pochopení. KONTROLA

V neposlední řadě některé zprávy byly zveřejněny na Reddit označující BCN opakování se snaží přimět lidi, aby se zaregistrovat přes Bitcoin setkáních. K opakování infiltrovat meetupor v některých případech vytvořit specifický koná setkání, které údajně učí lidi o Bitcoin jen aby si mohli zaregistrovat do BCN.

Já osobně bych to dát své peníze do tohoto business.I věří, že BCN půjde busta dříve či později. Může se to nestane dnes, tento měsíc, nebo dokonce tento rok, ale když to dělá spousta lidí se bude cítit ošizen a zranit.

Pokud jste měli nějaké zkušenosti s BCN (dobrý nebo špatný) a chtěli posílit tento článek nebo dokázat mě špatně to vítám. Neváhejte a zanechat své připomínky komentáře části níže.

18.srpna aktualizace: 

A „běžný“ člen BCN natáhla ke mně dnes prostřednictvím e-mailu. Když řeknu, že pravidelná mám na mysli někoho, kdo není zakladatelem, neinvestoval hodně peněz v BCN a nemá žádnou motivaci ochrany společnosti. Tady je to, co se píše:

Nejdřív jsem také obával, že to je schéma Ponzi, že $ 500 investice se používá k vyplatit příjmy členům. Pak jsem pozoroval zisk na chvíli a začal vytvářet své vlastní ziskové simluations. Je založen na skutečných příjmech a prognózy do budoucna na základě určitých faktorů. Přijdu k tomu dostanu.

Nyní, po své úvahy nevěřím, že investice do bazénů jsou vypláceny jako zisk, ale jsem velmi pochybuji, že příjmy z těžby bude stačit vyplatit původní investice, natož aby se zisk.

Pokud vůbec nějaké další členové BCN sdílejí podobné pocity nebo snad kompletní opak bych vám, abyste se o ně podělit v sekci komentář v tomto příspěvku nebo prostřednictvím e-mailu přímo ke mně. Je důležité ukázat celý obraz a ne jen jeden jednostranný pohled MLM marketingu obvykle zobrazují.

Související zprávy


Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin peněženky od roku 2017 pro zařízení Android Mobile Review

Post Tacocoin

Dejte Bitcoin na Vánoce - Bitcoin Gift Ideas

Post Tacocoin

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku

Post Tacocoin

KeepKey proti TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet recenze

Post Tacocoin

Změna proti ShapeShift - Instant Cryptocurrency výměny

Post Tacocoin

Recenze Bitcoin Trader - Je možné 20% měsíční návratnost investic?

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

Bitová výměna a peněženka Luno (dříve BitX) byly přezkoumány

Post Tacocoin

Hledáte alternativu Bitcoin? Zde je 6 mincí, které je třeba zvážit

Post Tacocoin

HitBTC přezkoumána: Je to další velká burza?

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor recenzován - je to bezpečné?

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí