Antminer T9 proti Antmineru S9 - Kdo je nejlepší Bitcoin Bitcoin Miner? | Czech.Lamareschale.org

Antminer T9 proti Antmineru S9 - Kdo je nejlepší Bitcoin Bitcoin Miner?

Antminer T9 proti Antmineru S9 - Kdo je nejlepší Bitcoin Bitcoin Miner?

Poznámka: toto hodnocení předpokládá znalost Antminer S9. Pokud jste obeznámeni s tímto zařízením, prohlédněte si naši podrobnou recenzi Antminer S9.

Navzdory nedávným AsicBoostand Antbleedscandals, Bitmain zůstává světový přední výrobce ASIC. Jejich hardware je jen tak dobrý, že ve většině případů, kdo chce těžit Bitcoin je nucen držet nos a koupit od Bitmain. Odhaduje se, že jejich hardware v současné době pravomoci přibližně 70% sítě Bitcoin.

load...

Antminer je S9, které jsme probrali do hloubky, udrží svůj náskok jako nejrychlejší a nejefektivnější komerčně dostupného ASIC k dnešnímu dni. Nicméně, to nebylo bez problémů se spolehlivostí, které Bitmain snažil o nápravu s zánovní Antminer T9, vydané v lednu 2017. Zatímco obě ASIC jsou poháněny stejnými čipy (16 nm BM1387) a mají velmi podobný celkový design, existuje několik klíčových rozdílů mezi nimi. Které zařízení je nejvhodnější pro vaše požadavky? Tato recenze vám pomůže rozhodnout!

load...

T9 má stejný design Dvojité dmýchací zařízení, tvarový faktor, a hmotnosti jako S9.

5 důležité rozdíly mezi S9 a Antminer T9

Antminer T9 je méně silný než většina S9s

T9 je hashrate je 11,5 TH / s. Zatímco S9 je maximální hashrate měnit v závislosti na výrobní šarže, většina šarže taktované v při teplotě vyšší než 12 TH / s. Ačkoli nedávná běh S9s (šarže 22) dostal jen 11TH / s, časné běhy byly inzerovány jako dosažení více než 14 TH / s.

Podle našich Bitcoin těžební calculatorand na aktuální úrovni obtížnosti, to znamená, že jeden T9 běží non-stop by měl produkovat asi 1,46 BTC za rok. Skutečný počet je pravděpodobně nižší v důsledku stále lezení míry obtížnosti. Ziskovost není určena hrubé síly, ale podle ceny elektřiny a náklady jednotky odečíst od svých příjmů.

load...

Antminer T9s jsou méně efektivní než S9s

Antminer T9draws 1450W na zeď pomocí napájecího zdroje Bitmain je APW3 (PSU). Účinnost T9 je vyjádřen jako 0,126 J / GH. To je podstatně vyšší spotřeba energie (asi 29%), než je 1078W tahu nevyčerpané taktovaný, stejně rychlý S9, který může dosáhnout kolem 0,098 J / GH. Na 10c za kWh, to představuje extra $ 320 na ročních nákladů na elektrickou energii.

Spotřeba energie T9 je také mírně nad 1375W taženém nejrychlejším 14 TH / s S9 šarže.

Jak je elektrická účinnost je primární determinant dlouhodobé rentability, T9 se snížila účinnost skóre je spíše o. Na elektrickém nákladů 10c (mírně pod průměrem USA) za kWh, můžete očekávat, že zaplatí v energetických nákladech ročně kolem 1270 $, čímž vypočtený zisk až na zhruba 1 BTC ročně.

Antminer T9s stálo necelé S9s

Kolem 1059 $ při nákupu přímo od Bitmain je T9 je o něco levnější než jejich nadcházející várky 13,5 th / s S9s, která se bude prodávat za $ 1099. Tento cenový rozdíl $ 40 zdá bezvýznamný butthe nové S9s se očekává pouze začne prodávat v září... Několik měsíců (od doby psaní) může být velmi dlouhou dobu v Bitcoin a obtížnost a cena se může i výrazně pohybovat v mezidobí.

Jinými slovy, pokud máte poměrně nízká cenami energie a za předpokladu, že (nebezpečně), který obtížnost není hrot a / nebo BTC cena není krach, T9 couldpay pro sebe v rámci jednoho roku...

Uvědomte si, že budete také muset platit za přepravu a PSU Pokud ještě nemáte vhodnou jeden. Doporučená PSU je Bitmain je APW3 ++, která prodává za $ 105 nových. EVGA Supernova 1300 Watt GPU PSU bude také pracovat dobře.

To může být výhodné koupit od místního distributora, ušetřit na nákladech a doby dopravy. Pokud zaškrtnete lokalit, jako je eBay, Amazon, nebo aliexpress, zjistíte T9s, S9s a PSU v různých cenových kategoriích. Opatrní při nákupu ojetých horníky, protože může být vadný a minulost záruka.

Antminer T9 je mnohem spolehlivější!

Hlavní prodejní místo T9 se zlepší spolehlivost. Zatímco S9s vtěsnat do větší účinnosti s více žetony, tyto čipy jsou náchylné k poruchám v důsledku běží na minimální napětí. T9 čipy běží na vyšší napětí, což znamená menší účinnost, ale větší spolehlivost.

Pro lidi s rozsáhlou řadu horníků, větší stabilita může být v hodnotě účinnost hit. To znamená, že méně resetuje, méně náročné na údržbu, méně prostojů, méně času těžební zbytečně na opravy a výměny a méně zhoršení obecně.

T9s měla lepší záruku

Bitmain standardem 90 dnů záruka na S9s nebyl nijak zvlášť štědré. T9 byl prodáván s 180 denní záruku, což je samozřejmě dvakrát tak dobrý. Bylo řečeno; další várka S9s bude také tento 180 denní záruku. Všimněte si, že opatření, jako je například přetaktování, nebo použitím nesprávné napájení ztratíte Bitmain záruky společnosti. Záruka se nevztahuje na poškození vyplývající z prvků. V případě nákupu z eBay nebo podobných místech, podívejte se na prodejce, kteří poskytují své vlastní záruky.

Jako Bitmain nemají v současné době nabízejí T9 k prodeji, záruka Výhodou je neutralizován, pokud váš lokální prodejce poskytuje záruku podobného trvání.

Sečteno a podtrženo - je Antminer T9 za to?

Pokud chcete vstát a hornictví co nejdříve andreliability je pro vás důležitější než účinnost, pak bychom říci, že T9 je rozumnou volbou. Pokud nechcete platit za moc a chci dobrý, rychlý horník můžete „oheň a zapomenout, dále jen“ Antminer T9will slušet pěkně.

Pokud jste ochotni být více hands-o s těžbou, pak bych řekl, že nadcházející S9 horník bude lepší volbou, zvláště pokud chcete, aby 180 denní záruku. Nicméně čekat na další dávky by mohly být nákladné, a to zejména při započtení pravděpodobné doby dopravy z Bitmain v Číně.

Pokud jste peněz při vědomí a nevadí jim nakupování v okolí - možná dokonce vrtat horník, aby se dosáhlo větší efektivity - pak bychom doporučujeme hledáním správného dávku potřebných S9s, za správnou cenu. Pokud můžete najít jim nový, který je ještě lepší, ale velmi nepravděpodobné vzhledem k vysoké poptávce! Jako většina lidí platit za jejich spotřebu energie, bude účinnost patrně dokázat rozhodující faktor - a v současné době nic není účinnější než pravá S9.

Na závěr je třeba poznamenat, že reakce odborných horníků na T9 nebyl zvlášť pozitivní. Všeobecný souhlas se zdá být to, že T9 je způsob, jak Bitmain vymazat zásoby nestandardních čipů tím, že běží na vyšší napětí pro zvýšení jejich spolehlivosti. Nevýhodou je to degraduje účinnost.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?

Post Tacocoin

Hledáte alternativu Bitcoin? Zde je 6 mincí, které je třeba zvážit

Post Tacocoin

Binance recenze: Je to Legit Cryptocurrency Exchange?

Post Tacocoin

2017 Nejlepší Bitcoin Desktop Wallets - 4 recenzované peněženky (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet recenze - je to opravdu cool peněženka

Post Tacocoin

Přehled GreenAddress.it

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Peněženka pro rok 2014 - Blockchain proti MyCelium proti Coinabse

Post Tacocoin

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku

Post Tacocoin

Recenze: Paxful proti místním Bitcoins

Post Tacocoin

Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů?

Post Tacocoin

Antminer S9 recenze - 6 věcí, které potřebujete vědět Před zakoupením

Post Tacocoin

Zde je Winners for 2018 Nejlepší Bitcoin Hardware Peněženka