CryptoSteel recenze (Spálil to, běžel přes ni a rozbil to na zem) | Czech.Lamareschale.org

CryptoSteel recenze (Spálil to, běžel přes ni a rozbil to na zem)

CryptoSteel recenze (Spálil to, běžel přes ni a rozbil to na zem)

Asi před rokem jsem byl osloven polské chlápek jménem Wojtek, který řekl, že se snaží vytvořit nejtrvanlivější studenou peněženku je to možné. Byl to kovový umělec a přemýšlel o použití této schopnosti s cílem vytvořit nějakou formu peněžence, která nemůže být zničena.

load...

Myšlenka by bylo, aby se vaše soukromé klíče nebo symbolický výraz uvnitř jakési kovovým pláštěm, který bude odolný vůči jakékoliv katastrofě, která se mohou vyskytnout - povodeň, požár, zemětřesení, co si jen vzpomenete. S cílem zvýšit finanční prostředky pro tento projekt založil crowdfunding kampaň na Indiegogo, ao několik měsíců později byl plně financován, Cryptosteel byl na své cestě stát se skutečností.

load...

Musím se přiznat, že Cryptosteel vize zdálo velmi přesvědčivé a video vytvořené pro daný produkt je ilustrován velmi dobře:

Stejně jako u mnoha crowdfunding kampaní tento projekt příliš viděl mnoho překážek. Výrobek měl nějaké nepředvídané zpoždění. Z výrobních otázek, na poštovních záležitostí se zdálo, že spousta věcí se brání Cryptosteelfrom stává realitou. Nicméně v průběhu všech těchto Wojtek udržuje těsný kontakt se svými původními investory a ujistili se, že jsou aktuální. A skutečně, o rok později jsem dostal svou vlastní Cryptosteel v e-mailu.

load...

Chystám se začít s „normální“ kontroly a pak přejít na zábavu část - snaží se zničit Cryptosteel :)

Samotný výrobek je docela samozřejmý, dostanete kovovou desku a sadu čísel a písmen pro vytvoření buď svůj soukromý klíč nebo symbolický semena (která má být použita s TREZOR).

Musím přiznat, že mi trvalo několik minut, aby pochopili, jak vlastně otevřít kovovou destičku, aby mohla vstoupit písmeno a čísla, ale není to nic, co by se 5 minut a několik hitů s šroubovákem nevyřeší.

Obtěžující část je rozhodně vložení písmena do Cryptosteel. Trvalo mi asi 40 sekund pro každé písmeno, a to nešlo hladce, aby přinejmenším. Avšak vzhledem k tomu, že je to (snad) jednorázový proces, je to něco, co můžu žít.

Také jsem se dostal dost písmen a číslic pro vytvoření dokonce 2 mnemotechnické pomůcky semena nebo soukromých klíčů, takže způsob, jak jít redundance!

A teď to nejzábavnější....

Vzhledem k tomu, že to není moc co říct o výrobku myslel jsem si, proč ne trochu pobavit s ním a zjistit, jestli je to ve skutečnosti nezničitelné. Tak jsem šel ven a provedli několik testů...

Celkově bych říci, že Cryptosteel peněženka je docela solidní studený peněženka. Nicméně to může být tak trochu zbytečná. Pokud se však budete ukládání velkých objemů Bitcoins je to dobrý připojištění opatření, aby za rozumnou cenu ($ 49).

V tuto chvíli je možné získat pouze Cryptosteel prostřednictvím kampaně Indiegogo nebo jako doplňkový produkt, když si koupíte TREZOR. Pokud již vlastníte TREZOR je to vlastně skvělý produkt, aby pro další ochranu vaší mnemotechnické pomůcky semene.

Pokud vlastníte Cryptosteel a pokusil se ho zničit stejně nebo nějaké další připomínky ohledně produktu Moc rád bych je slyšet komentáře části níže.

Klikněte sem pro zobrazení Cryptosteel sami

Související zprávy


Post Tacocoin

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Post Tacocoin

Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další

Post Tacocoin

Bitclub Network review a analýza

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 recenze - Proč Reddit uživatelé se stěžují na tuto Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Zde je Winners for 2018 Nejlepší Bitcoin Hardware Peněženka

Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenze

Post Tacocoin

Nejlepší hornictví firmy Litecoin - recenze Antminer L3 Scrypt Miner

Post Tacocoin

Recenze: Coinmama - Je to 100% legit?

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin peněženky pro iOS (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

Post Tacocoin

Bitcoin kohoutek WordPress Plugin od 99Bitcoins

Post Tacocoin

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o