BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků | Czech.Lamareschale.org

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Výhody: snadné nastavení, mnoho výukových programů, podpora k dispozici.

Nevýhody: Nezdá se, že působí jak je popsáno vůbec. Nepodařilo dostat se do práce na Silver plánu.

load...

Závěr: Ne, BTC Robot není podvod, ale věřím, že to není tak přesné, jak je popsáno na prodejní stránky BTC Robot. Osobně se mi nepodařilo, aby se zisk z ní, ale já jsem používal pouze 2 týdny. Dobrá věc je, že 60 denní záruka vrácení peněz to ne přemýšlet pro někoho, kdo chce vyzkoušet jakýmkoliv způsobem a rozhodnout sám dělá.

Hodnocení 99 Bitcoins'

load...

Usr = 5,5]

Pro více informací o BTC Robot.

Celá recenze BTC Robot

Začněme hned bat tady tím, že tohle není další „podívejte se, jak velká moje zisky s BTC Robot“. Tento přehled si klade za cíl přinést skutečné živé výzkum uzavřít jednou provždy, pokud včetně BTC robot stojí za vaše peníze, nebo ne. Byl jsem do Bitcoin za téměř rok a teprve nedávno dostal ruku na BTC Robot a to bylo jen po nějaké INTENSIVEmarket výzkumu. Můj odhad je, že pokud jste na této stránce jste pravděpodobně hledáte na výzkum jako dobře, takže doufám, že vám může ušetřit nějaký čas.

Toto hodnocení není založeno na mé osobní zkušenosti pouze

load...

Místo toho, aby prostě obchodování s BTC Robot a dává vám svůj osobní názor sám jsem začleněn do tohoto přehledu jako mnoho on-line BTC robota recenze bych mohl najít na internetu. Vybral jsem ty nejlepší (většinou z Bitcointalk.org) a nejhorší ty (obvykle pro lidi, kteří se snaží udělat rychlý zisk) a přivedl je k sobě. Nebudu mluvit o tom, jak používat BTC robota v rámci revize, protože je to docela jednoduché a tam je kompletní krok za krokem průvodce, jakmile si jej koupit.

Vyhledání „BTC recenze Robot“ na Googlu přinést téměř 92% jsou neobjektivní hodnocení...

Takže poté, co během prvních 4 stran na Googlu výraz „BTC Robot Reivews“ Podařilo se mi najít pouze 3 hodnocení hovoří o tom stály za komentování o, zbytek názory byly plain zkreslené.

Jonathan ukazuje skutečný živý důkaz, že můžete získat (a ztratit) s čestným BTC Robot přezkoumání

Podařilo se mi jít na téměř 12 různých názorů před rozhodnutím o koupi BTC robota. První recenze jsem narazil který byl pravděpodobně nejvíce užitečný byl místě zvaném „Bitcoin World Wide“, který byl trochu podezřele vypadající, protože se zdá být pouze podporovat BTC robot. Nicméně po přečtení recenze Jonathan pečlivě jsem viděl, že on byl vlastně aktualizovat své statistiky každý měsíc bez ztráty (což je něco, zkreslené hodnocení zřídka). Takže až do listopadu 2013, jeho účet byl v pozitivním ROI% 26,75, ale kvůli velkému poklesu Bitcoin cen v prosinci 2013 skončil se záporným ROI% 61,23. Můj odhad je, že se pomocí agresivní režim, který mu způsobí to ztratí. Zde je jeho rekapitulace za měsíc prosinec.

Michael Summer ukazuje skutečné živé snímání obrazovky dosažení zisku

Po screeningu nějaké další přehnaně zkreslené BTC Robot hodnocení jsem narazil na Vimeo videoof chlápka jménem Michael Summers. Právě toto video je jednoznačně vyprávěný, ale přesto se ukazuje, takže skutečné zisky off BTC robot kolem 386,18 $. Po dalším šetření, jsem zjistil, že video bylo nahráno z ledna 2014, ale to bylo natočeno v červenci 2013....make by vás zajímalo, jak důvěryhodně, že je po všem.

První hlavní internetové stránky přečíst BTC Robot říká, že je to podvod

Poté, co některé další kopání, jsem narazil na článek z „The Verge“. Chcete-li dlouhý příběh krátký autor příspěvku na pokraji tvrdí, že BTC Robot je jen další podvod na světě, vydělávání peněz on-line. I když se zdá být velmi odhodlaný o tom, že nepřinesl jeden kus důkazních prostředků na podporu svých tvrzení. Na základě připomínek, které byly zveřejněny v tomto článku tým BTC Robot odpověděl každý čtenář který vyjádřil nejmenší pochybnosti, které hraje v jejich prospěch. Pokud se někdo snaží podvod vás, obvykle nebude mít tak velký zákaznický servis.

Co Bitcointalk je forum říká o BTC Robot

Pro ty z vás neví o tom, Bitcointalkis největší Bitcoin fórum on-line dnes, a to nebere na lehkou váhu podvody. Uživatelé, kteří jsou považováni podvodníci jsou zřetelně označeny a jsou obvykle vykopli z fóra, zde jsou některé příklady, které nesouvisí s BTC Robot:

Zjistil jsem 3 různé příspěvky v souvislosti s BTC Robot recenze. K firstwas AA pracovníka Bitcointalk. On vlastně vytvořil celkový zisk ve výši $ 52.15 až v době, kdy bylo obchodování, ale ztrácel Bitcions. Byl trochu Pobouřila tím i zástupce BTC Robot, kteří odpověděli na dané místo objasnil, že zisky jsou založeny na USD a ne BTC, což znamená, pokud chcete vydělat použití USD BTC robota. Pokud jste s cílem získat Bitcoins pak snad existuje lepší způsob.

Druhý threadof BTC recenze Robot na Bitcointalk čtu zahřeje velmi rychle a má více než 400 míst! Šel jsem přes většinu z nich (nemůžete vlastně číst 400 příspěvků). Při procházení míst jsem se setkal další video, které se zdálo, že je legitimní a ukazuje zisky.

Tam bylo hodně dopředu a dozadu v těchto fórech. Většinou lidé obviňují ho z podvodu, ale bez skutečného důkazu. Tým BTC Robot zdálo se bránit ostře proti jakémukoliv obvinění. Několik memberfinally přišel s některými aktuálními obchodními údaji, které prokazují, že přišel o peníze při použití robota a někteří si stěžovali špatné služby zákazníkům. Směrem k endthe fórum opravdu agresivní, snižuje BTC robot tým důvěru skóre a volá program, aby byl neúspěšný.

Nakonec jsem se pokusil najít nejnovější BTC recenzi Robot, protože možná něco změnilo v době, kdy byl program spuštěn. Zdá se, že se toho moc nezměnilo, i když jeden recenzent saidhe měla zabrat dostat své peníze zpět, protože si koupil program s Bitcoins.

V neposlední řadě, moje vlastní zkušenost s BTC Robot

Tak po přečtení tolik věcí on-line jsem neměl moc dobrý pocit BTC Robot, ale tam byl ještě žádný přímý důkaz, že to byl podvod. Také, oni slibují 60 denní záruku vrácení peněz, takže jsem si myslel jsem si to mohou koupit, hrát si s ní trochu i když si myslím, že to blbost jen dostat vrácen. Kupní proces probíhal docela hladké, stačí jít na webové stránky BTC Robot, vyberte plán (jsem si vybral jednu stříbrnou) a poté budete přesměrováni na ClickBetter k platbě.

Poznámka: ClickBetter je platební procesor pro BTC Robot, takže pokud se chcete dostat vrácen, nebo mají problémy v průběhu vašeho nákupu, musíte k nim přistupovat. Slovo moudrosti, nespadají do všechny up-sell kecy se snaží, aby vám hodit po zakoupení robota

je to jen levné marketingové taktiky.

Mám své klíče API z BTC-E. To lze provést tím, že jen jít do svého profilu, výběr klíče API a vytvořením nového klíče. Můžete ho, co chcete pojmenovat, ale pak je třeba dát „info“ a oprávnění „obchodní“.

Financovaného jsem svůj účet BTC-E 100 $, který byl nejvíce jsem byl ochoten ztratit na tomto testu. I nastavit robota na „střední“ Nastavení obchodu a čekal, co se stane, bohužel nic udělal. Program nebyl schopen zaběhnout svůj BTC-E informací a proto nebylo obchodování. Poslal jsem email BTC Robot podporu a dostal odpověď druhý den s několika instrukcemi. Pak jsem se rozhodl vzít věci do zářezu a ve skutečnosti přešli na „Gold plán“. Důvodem je, že mám 60 denní záruku vrácení peněz, takže nehrozí žádné nebezpečí.

Po přihlášení k Gold plánovat Bot vlastně začal obchodovat. Rozhodl jsem se to nechat pro příštích pár dní a uvidíme, co se stane. To je můj účet v první den obchodování:

Dost Bohužel se mi nepodařilo dosáhnout zisku i po několika dnech obchodování. Bylo na čase vyzkoušet poslední věc, kterou... Záruku vrácení peněz do 60 dnů. Poslal jsem žádost o vrácení platby na ClickBetter a čekal, zda to bude fungovat tak, jak inzeroval. To udělal, a za 3 dny jsem dostal plnou náhradu na obou programech.

Závěr - je BTC Robot podvod?

Ne, BTC Robot není podvod, ale věřím, že to není tak přesné, jak je popsáno na prodejní stránky BTC Robot. Osobně se mi nepodařilo, aby se zisk z ní, ale já jsem používal pouze 2 týdny. Dobrá věc je, že 60 denní záruka vrácení peněz to ne přemýšlet pro někoho, kdo chce vyzkoušet jakýmkoliv způsobem a rozhodnout sám dělá. Pokud byste se chtěli podělit o své zkušenosti s BTC Robot jen post svůj komentář a hodnocení tohoto výrobku níže.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

CEX.IO 2017 recenze - Proč Reddit uživatelé se stěžují na tuto Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Post Tacocoin

Ledger Wallet přezkoumána 80 uživateli Reddit (bez propagačního kódu)

Post Tacocoin

Xcoins recenze - je to Legit způsob nákupu Bitcoins?

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Peněženka pro rok 2014 - Blockchain proti MyCelium proti Coinabse

Post Tacocoin

HitBTC přezkoumána: Je to další velká burza?

Post Tacocoin

Zde je Winners for 2018 Nejlepší Bitcoin Hardware Peněženka

Post Tacocoin

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět

Post Tacocoin

Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta

Post Tacocoin

Průvodce pro začátečníky k nejlepším službám VPN v roce 2016

Post Tacocoin

Bitcoin kohoutek WordPress Plugin od 99Bitcoins

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Obchodní recenze