Bitseed review - Plug & Play Full Bitcoin Node | Czech.Lamareschale.org

Bitseed review - Plug & Play Full Bitcoin Node

Bitseed review - Plug & Play Full Bitcoin Node

Síť Bitcoin je podporován různých počítačích (také známý jako uzly), které běží software Bitcoin. To je to, co vytváří decentralizaci systému - skutečnost, že tisíce počítačů na celém světě vlastnit úplnou kopii blockchain a ověřujete každou transakci, která prochází.

load...

Čím více uzlů má systém k dispozici, tím více chránící proti porušení je. V současné době existuje 5655 podpůrný systém nodesthat. V minulosti jsem se píše o tom, jak můžete pomoci sítě vytvořením vlastní uzel doma, ale tento proces může být trochu děsivé pro začátečníky nebo lidi, kteří nemají rozsáhlé technické znalosti.

Dnes chci zkontrolovat Bitseed- produkt, který tvrdí, že je „plug n play“ uzel pro průměrného uživatele. Stačí jej zapojit do routeru doma a jste okamžitě součástí sítě Bitcoin spuštěním svůj vlastní uzel. Samozřejmě můžete vždy používat svůj osobní počítač pro to, ale pak si bude muset dát pryč velký kus místa z vašeho pevného disku, aby se stáhnout na Blockchain do počítače.

load...

S Bitseed věci jsou jednodušší. Stroj je dodáván s nejnovější verzí Bitcoin a blockchain již nainstalován (při expedici samozřejmě). Vývojáři tvrdí, že vše, co zbývá, je pohánět ho a připojit jej k připojení k Internetu.

Při objednání Bitseed si můžete vybrat mezi několika různých velikostí pevného disku od 480GB až 2 TB (tam je také odlehčená verze, že nebudu zkontrolovat zde). Velikost pevného disku bude určovat, jak dlouho Bitseed může fungovat jako blockchain zvýšení o 45 GB každý rok (v roce 2016 se zvýšila zaměstnanost v 43CZ). Objednal jsem Bitseed asi před 2 měsíci, kdy tam byl také 320GB verze je k dispozici.

Dodávka Bitseed byl docela rovně vpřed, ale z nějakého důvodu to není dodáván s mezinárodní sledování kvůli problémům nákladů. Osobně by mi nevadilo strávit pár babek, aby se vědět, kde je můj balíček je na každém kroku na cestě. Po objednání produktu může trvat 2-3 dny, dokud není dodáno. To proto, že v okamžiku, kdy každý Bitseed je vyroben na zakázku, takže někdo je vlastně instalace nejnovější verze Bitcoin a blockchain na počítači.

load...

Trvalo jeden celý měsíc pro balíček, aby se dospělo v mém domě, ale to je částečně díky poštovního systému své země, která je dost mizerný. Jednou to přijít Sotva jsem se dočkat, až si to nahoru a běh.

Ale to je, když to šlo na jih...

Pro základní použití vše, co potřebujete udělat, je připojit Bitseed ke směrovači pomocí ethernetového kabelu a moc to. Jakmile je napájený, přístroj automaticky spustí během 2 hodin. Bitcoin bude držet krok s aktuální výškou bloku a pak běžet nepřetržitě, hosting plnou Bitcoin uzel.

Tolik každý uživatel zvládne, ale chtěl jsem, aby se ujistil, můj Bitseed skutečně funguje. Takže po dokončení instrukcí jsem se snažil přístup můj přístroj. Chcete-li získat přístup ke svému deviceyou'll potřeba najít jeho IP adresu v domovské síti. Pokud to zní jako blábol pak jsme na stejné lodi.

Po delším zkoumání jsem zjistil, že každé zařízení připojené k routeru (například počítač, Bitseed můj iPhone atd.), Má adresu v podobě čísel. Například na obrázku níže můžete vidět počítač, iPad a tiskárna (HPC5....) Připojen k routeru, ale žádný Bitseed.

BTW - S cílem získat na tuto obrazovku, musel jsem se přihlásit do routeru, Použil jsem to tutorialto pochopit, jak to udělat.

Tak z nějakého důvodu mé Bitseed byl buď nepřipojuje k routeru nebo prostě rozběhu. Byl jsem skoro ztratil. Tolik k Plug n play...

Strávil jsem další 4 hodiny s techy přáteli snaží ladit to na dálku, ale nic se zdálo, že funguje. Poslal jsem vývojářům Bitseed je žádost o podporu však říkali, že na prvním vystoupení se zdá, že disk nebyl nalezen, což znamená, že něco dostal poškozené při přepravě.

Nakonec jsem se rozhodl předat zařízení k jednomu z mých přátel v Bitcoin velvyslanectví, aby se podívali na to sám. Po několika dnech mi řekl, že se podařilo dostat nahoru a běží, aniž by dělali něco speciálního.

Výsledkem je, že po 2 týdnech tvrdé práce bez zjevného důvodu Bitseed byla v provozu velvyslanectví Bitcoin v Tel Aviv a nový uzel byl podporu sítě Bitcoin.

Jednou to byla práce bych mohl získat přístup ke svému Bitseed ovládací panel zadáním lokální IP adresu zařízení do svého prohlížeče (ten samý adresa jsem se snaží najít dříve).

Jak můžete vidět můj přístroj má asi 52CZ volného prostoru, což znamená, že bude pravděpodobně trvat až do konce roku 2017, aby se zkontrolovalo, že můj Bitseed je vlastně součástí sítě Bitcoin mohu zkontrolovat stav uzlu přes domovskou stránku kontrolní panel.

Takže moje Bitseed běží nejnovější verze jádra Bitcoin (který zahrnuje Segwit) a moje veřejná IP adresa je také uvedena na této stránce. Existují zařízení má v současné době 79 spojení do dalších uzlů v síti.

Aby bylo možné ověřit, že můj bitseed v současné době přijímá příchozí připojení od ostatních uzlů také mohu použít nástroj dodaný 21.co ve spodní části této stránky. Jediné, co musíte udělat, je zadat svou veřejnou IP adresu a stiskněte „Check uzel“. Mějte na paměti, že Bitseed bude odstaven po dobu 30 minut jednou týdně v průběhu doby, kdy je zálohování blockchain, Pokusíte-li se dostat do uzlu na daném čase nebudete úspěšní.

Můj závěr o Bitseed

Myšlenka plug n play Bitcoin uzel je úžasné a já myslím, že potřebujeme něco takového v komunitě. Nicméně realizace Bitseedif zdaleka není dokonalá. Zařízení nefungovalo „jak inzeroval“, podpora byla laggy a právě přestal reagovat na jednom místě. Kdybych nebyl tak vytrvale, že se tento stroj pracovat bych asi vzdal po jednom nebo dvou hodin. Je toho názoru, jako kdyby to je vedlejší projekt zakladatelů Bitseed a proto nelze očekávat, že bude plně podporovat i poté, co se stal platící zákazník.

Je mi líto říci, že při současném stavu Bitseed není dobré koupit, má větší šanci zklamáním kupujícího, než aby ho spokojeni. Samozřejmě to je můj vlastní osobní názor poté, co zažil, co jsem popsal výše, vaše štěstí se může lišit.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další

Post Tacocoin

Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

Dejte Bitcoin na Vánoce - Bitcoin Gift Ideas

Post Tacocoin

Coinbase proti Btc-e proti BitStampu - kde byste měli koupit Bitcoins?

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

Jaxx peněženka recenze - Allround Bitcoin peněženka

Post Tacocoin

Prosinec ICO analýza - recenze NAGA

Post Tacocoin

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

CryptoSteel recenze (Spálil to, běžel přes ni a rozbil to na zem)