Bitmain Antminer R4 recenze - Jistě, stojí za to peníze | Czech.Lamareschale.org

Bitmain Antminer R4 recenze - Jistě, stojí za to peníze

Bitmain Antminer R4 recenze - Jistě, stojí za to peníze

Pravděpodobně jeden z nejvíce dotazy týkající se těžby Bitcoin v posledních několika letech byl „Je Bitcoin mining ziskové?“ V 99% případů je odpověď ne, protože konkurence je příliš divoký a aby moje ziskem budete potřebovat dedikovaný ASIC těžební plošinu. Jen tak budete mít představu o tom, co jsem dnes mluvíš, nejúčinnějším horník se Antminer S9, náklady za $ 2000, a bude pravděpodobně vám rozbití ani po 6-9 měsících.

Nicméně Bitmain, hlavní (a téměř jediným) výrobce Bitcoin těžebních plošin nedávno oznámil příchod horníka Antminer R4- A vytvořené pro důlní Bitcoins doma. Co to přesně znamená?

No, na jednu, horník bude pravděpodobně levnější než průmyslových horníků, jako je S9. Společnost vykázala na svých internetových stránkách, že by stálo 1000 dolarů před odesláním. Nicméně od té doby se strana už není na internetových stránkách společnosti objeví.

Srpna aktualizace 29.: Horník je ven a cena je stanovena na 1395 USD - to je mnohem víc než původní ceny, která byla pravděpodobně publikoval omylem. Podívejte se na produktové stránce zde.

R4 horník využije také velmi unikátní chladicí systém, který bude dělat to mnohem méně hlučné. Jednou z hlavních otázek běží Bitcoin horníka je, že se ohřívá a je velmi (velmi) hlasitý (zde je příklad). Bitmain používá nový chladicí techniku ​​uvnitř R4 - je to inspirováno tichých klimatizačních jednotek a nepoužívá normální hlučné ventilátory počítačové servery obvykle mají. Nový fan „by mělo být dosaženo pouze hladinu hluku 52 decibelů, asi tak hlasitě, jak rozhovoru doma“.

Antminer R4 datum startu byl stanoven na 29. Srpna (zítra) v 11pm GMT +8 podle internetových stránek Bitmain je však skutečný stránku produktu, který byl dříve k dispozici, již není dosažitelný.

26. Srpna Bitmain zveřejnil následující zprávu na Bitcointalk fóra:

To znamená, že cenová a specifikace uvedeny v tomto příspěvku jsou stále považovány jen z doslechu a měly by být potvrzeny, jakmile produkt je venku.

Tyto Antminer R4 specifikace

Z toho, co jsem mohl shromáždit, než se stránka byla sundána se jedná o údaje pro horníky:

- Miner Hash Rate: (očekává Variace ± 5%) 8.6TH / s
- velikost produktu: 515 mm (L) x 100 mm (š) x 222 mm (H)

Horník bude také vyžaduje PSU (napájecí zdroj), která stojí 300 USD podle webové stránky společnosti (před tím, než byl sundán). PSU bude mít také stejný tichý systém chlazení, takže to nebude dělat spoustu hluku.

Srpna aktualizace 29.: Napájecí zdroj bude stát 240 USD a nikoliv 300 USD, jak bylo dříve uvedeno. Si můžete prohlédnout na stránce produktu zde.

Bude Bitmain je R4 být ziskové?

Zadání specifikace Bitmain se do našeho Bitcoin těžební kalkulačka ukazuje, že při současných úrovních obtížnosti a Bitcoin cenu byste měli být schopni zlomit i po 12 měsících (více či méně). Vzal jsem v úvahu některé výchozí hodnoty 0,12 $ / kWh náklady elektřiny a 2% výtěžek bazénové poplatky. Samozřejmě, pokud budete platit více / méně na elektřinu nebo dramatickým změnám dojde v Bitcoin své ceně a náročnosti tyto výsledky se mohou měnit. Mějte na paměti, že cenová na R4 může změnit také.

Srpna aktualizace 29.: Uvažujme novou cenu Antminer R4 a PSU (celkem 1635 USD) bude trvat kdekoli mezi 16-18 měsíců přerušit i při současném Bitcoin ceny a obtížnosti. Pokud jste nějak podaří snížit své náklady na elektrickou energii, budete mít možnost zlomit i po 12 měsících.

Dospět k závěru, že jsem stále nejsou jisti, R4 stojí za riziko. Pro začátek je cena tohoto zařízení je stále neznámý, bude pravděpodobně odhalena během 24 hodin ačkoli. Za předpokladu, že cena je opravdu jak inzeroval předtím (1000 USD) Myslím, že 16 měsíců bodu zvratu je docela riskantní investice do těžebního podniku. Jste v podstatě muset doufat Bitcoin je cena jde nahoru, aby odůvodnil tento nákup - obvykle horníků zastarávají do 12 měsíců vzhledem k rostoucí obtížností.

Aby bylo možné zůstaňte naladěni na další aktuální informace o Bitmain Antminer R4 zkontrolujte out Bitmain blog.

Související zprávy


Post Tacocoin

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

Post Tacocoin

Recenze Bitfinex: největší výměna na světě podle objemu

Post Tacocoin

Recenze: Coinmama - Je to 100% legit?

Post Tacocoin

Moje nová nejlepší Bitcoin a altcoin Peněženka - Exodus Peněženka recenze

Post Tacocoin

Bitová výměna a peněženka Luno (dříve BitX) byly přezkoumány

Post Tacocoin

BTCJam přezkoumána - Moje osobní zkušenost a Reddit uživatelské recenze

Post Tacocoin

2017 Nejlepší Bitcoin Desktop Wallets - 4 recenzované peněženky (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

Přehled GreenAddress.it

Post Tacocoin

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetní karty porovnány a přezkoumány (2018)

Post Tacocoin

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o