Recenze Bitcoin Trader - Je možné 20% měsíční návratnost investic? | Czech.Lamareschale.org

Recenze Bitcoin Trader - Je možné 20% měsíční návratnost investic?

Recenze Bitcoin Trader - Je možné 20% měsíční návratnost investic?

Důležitá aktualizace!

Od října 12. Bitcoin-Trader se zdá být nefunkční. Nejsme si jisti, co to znamená, ale radí, že žádné finanční prostředky budou uloženy na ně. Jak je uvedeno v této funkci orognialy - jedná se o vysoce programu riziko. Pokud jste již investovali s nimi můžeme poradit, aby se pokusila proplatit. Na Zdá se, že v tuto chvíli je to docela těžké se dostat fond z BT - aktualizace lze nalézt na Bitcoin diskuse.

load...

Jak 16. Října Bitcoin Trader je oficiálně z podnikání

Jen mám následující e-maily v mém e-mailové schránky, mé nejhlubší soustrast všem, kteří utrpěli ztrácí z tohoto nedbalostního podnikání. Já osobně nevěřím, že to, co je napsáno v tomto e-mailu, a věří, že to všechno byly právě podvod.

Asi před měsícem jsme mluvili o tom, jak profitovat z investic Bitcoin. My jsme se vztahuje program s názvem BTCJamwhich umožní vám půjčila Bitcoins s cizími lidmi a získat měsíční výplaty - generování APR (roční procentní sazba nákladů) o téměř 20%. Jsem rád, že můj experiment s tímto programem byla v pořádku a já začínám své měsíční platby, jak bylo naplánováno.

load...

Je možné, aby 20% MPR a (měsíční procentní sazba nákladů)?

Jednou z dalších věcí, které jsem diskutovali v mých předchozích příspěvcích byl HYIP - vysokou výtěžností Investiční programy. Tyto programy jsou tím, co je známo jako pyramidové hry. Oni vyplatit obrovské úrokové sazby a jejich riziko je mnohem vyšší. Ve většině případů jsou tyto programy jsou prosté out podvody. Program budeme diskutovat dnes se zdá, že mnohé vlastnosti HYIP, ale nebyl jsem přesvědčen, že to vlastně je, takže jsem se rozhodl vzít hlubší pohled.

Bitcoin Trader se zdá být vyplácet po dobu téměř 8 měsíců

Hlavní myšlenkou Bitcoin Traderis, že si koupíte akcie buď v těžebním bazénu nebo obchodního bazénu a dostat zaplaceno v souladu s počtem akcií, které vlastníte. Takže je to jako byste investovat do společnosti a na oplátku získat budoucí zisky, které společnost učiní prostřednictvím obchodu nebo dobývání. Celá věc zněla docela temný ke mně, a to zejména poté, co moje zkušenost s MyDailyCoinso jsem se rozhodl vyzkoušet si to na vlastní oči.

load...

Je důležité si uvědomit, že jsem byl poprvé představen na Bitcoin Trader Haroun Kola také známý jako Bitocin Baba. Haroun uvedl, že pracuje s Bitcoin Trader od února 2014 a že byl přijímání plateb z nich v pravidelných intervalech.

V posledních 9 dní jsem udělal 7,9% na své investice

Testoval jsem z Bitcoin Traderwith malou částku v hotovosti, takže nebudu starat se moc, pokud se jedná o podvod. Koupil jsem nějaké akcie a čekal, co se stane. To nezáleží na tom, která sdílí nákupem obchodování nebo těžbu, protože myšlenka zůstává stejná - můžete investovat určitou částku peněz a získat precent této částky na oplátku.

Po 9 dnech Jsem rád, že jsem udělal 7,9% návratnosti investic a (návratnost investic), která bude pravděpodobně přijde až o 16% návratnosti investic na konci měsíce se. Bitcoin Trader také psát své každodenní výsledky na webových stránkách, takže si každý může vidět. To je docela v pohodě, protože tam není mnoho míst tam, že vám dá takovou úrokovou sazbu, ale věci nejsou vždy jak se zdá, že jsem se rozhodl prozkoumat kousek dál...

BitcoinTalk uživatelé jsou rozděleni ve svých názorech na Bitcoin Trader

Jedním z nejspolehlivějších zdrojů informací o téměř cokoli na světě Bitcoin je BitcoinTalk - největší a nejstarší Bitcoin fórum. Našel jsem threaddiscussing Bitcoin Trader který začal ven prosince 2013 a je průběžně aktualizuje až do dneška. Vzhledem k tomu, vlákno má přes 1300 připomínek tady jsou vrcholem:

  • Nikdo tvrdí, že nedostal zaplaceno od Bitcoin Trader.
  • Většina skeptici nezkusil Programu sami.
  • Majitelé Bitcoin Trader jsou z velké části anonymní (názvy jsou odhalena, ale nic, co by bylo možné propojit s skutečné osoby).
  • Nikdo regulaci nebo audit společnosti, který ponechává otevřené dveře pyramidové hry.
  • Bitcoin Trader používá platební procesor, který je známo, že být přijat HYIPs - nic, co může být nabitý zpět.

Takže je Bitcoin Trader dobrou investicí?

Jedna z věcí, které mě zklamaly o Bitcoin Traderis, že není ve skutečnosti zaplatí v Bitcoins. Což znamená, že používat pouze Bitcoins aby se vložit peníze a hodnota je okamžitě převeden na USD. To je škoda, podle mého názoru, protože bych chtěl najít způsob, jak pěstovat své Bitcoins, protože jinak jsou to jen, kterým se kolem sebe. To je důvod, proč BTCJam je vhodnější pro tento účel (ale výnos je nižší).

Chcete-li součet věci do pořádku Myslím, Bitcoin Trader je životaschopný investiční příležitost v okamžiku, ale byl bych velmi opatrný při používání, což znamená:

  1. Nebudu investovat jakékoliv množství nemohu dovolit prohrát.
  2. Chtěl bych vybrat své zisky na týdenní bázi a nenechávat je na Bitcoin Trader.

Myslím, že Bitcoin Trader není nutně ukázala být HYIP (zatím) a můžete skutečně těžit z, pokud budete hrát správnými kartami. Prosím, mějte na paměti, že nejsem finančním odborníkem a vše, co jsem psát na tomto blogu je můj vlastní názor - takže si ji vzít s zrnko soli a na vlastní nebezpečí. Hodně štěstí!

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Od TREZORu po LastPASS: Nejlepší správce hesel 2017

Post Tacocoin

Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetní karty porovnány a přezkoumány (2018)

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot recenze - Nezaujaté, 100% skutečné údaje

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 recenze - Proč Reddit uživatelé se stěžují na tuto Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Bitstamp recenze: Je to nejlevnější Exchange pro nákup Bitcoin?

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App recenze (Hacks, Cheaty a Mod apk)

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte

Post Tacocoin

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku

Post Tacocoin

Recenze: Paxful proti místním Bitcoins

Post Tacocoin

Virwox recenze: Je to Legit nebo podvod?