Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to? | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Ve velmi neobvyklém pohybu, Avalon, společnost, která jako první představila ASIC čipy s těžbou Bitcoin vydala novou horník na trh. AvalonMiner 721 (nebo více obecně známý jako Avalon 7), se zdá být menší upgrade z jeho předchůdce, Avalon 6.

load...

Bitcoin horník je dodáván s 6 TH / s těžební výkonu a spotřeby energie 850-1000 wattů. Díky tomu je silnější a účinnější než Avalon 6. Nicméně, když jej v porovnání s nejpopulárnější horníka na trhu, Antminer S9, zdá se, že zaostává.

AvalonMiner 721 obsahuje 90-ti denní záruku, počínaje datem zboží obdržel. Zde jsou kompletní specifikace tohoto horníka:

load...

Hashrate: 6 TH / s
Celková hmotnost: 4,7 kg

Můžete se také připojit k řadiči AvalonMiner s cílem připojit 5 různých Avalon horníky dohromady (což dává celkem těžební výkon 30 TH / s).

Pokud budete používat těžbu Bitcoin calculatorto vypočítat výnosy Avalon 7 mohou produkovat, budete rychle zjistit, že bez nákladů na elektřinu nebo těžební bazén poplatků přinese do 113 $ / měsíc při dnešním obtížnosti a směnného kurzu. Avšak jakmile přidáte náklady elektřiny a pool poplatky (v průměru $ 0,12 / kWh a 2%), které jsou omezeny pouze na 37,59 $ zisku.

Nicméně, pokud jste se podívat na poměru mezi náklady / zisk uvidíte, že náklady na Avalon 7 jen třetina toho, co Antminer S9 dělá a dodává asi 45% těžebních kapacit. Takže pokud nechcete, aby vysázet $ 2000 o váš první horník, možná budete chtít, aby zvážila Avalon 7 jako vstupní úrovně horník za nižší cenu. Je-li tomu skutečně je, můžete také chtít, aby zvážila při pohledu na Antminer S7that je o něco slabší než Avalon 7, ale stále staví do boje, nebo Antminer R4that stojí trochu víc, ale je také silnější.

load...

Bohužel, protože Avalon 721 je takový nový model není mnoho klientů on-line porovnat ji s dalšími horníky. Jediné bitcointalk reviewI mohl najít státům v podstatě stejné věci jsme právě přešel. Zdá se mi, že Avalon bude mít těžké najít nové zákazníky pro své nové horníka protože to opravdu není přinést žádné novinky těžební trhu.

Verdikt

Celkem vzato si myslím, že Avalon 721 Bitcoin horník je sporná investice. Tyto alternativy jsou mnohem více populární na trhu, a v některých případech nákladově efektivnější. Nicméně, pokud máte omezený rozpočet to horník bude pravděpodobně dodávat.

Související zprávy


Post Tacocoin

Přehled GreenAddress.it

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App recenze (Hacks, Cheaty a Mod apk)

Post Tacocoin

Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin?

Post Tacocoin

KeepKey proti TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet recenze

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetní karty porovnány a přezkoumány (2018)

Post Tacocoin

Virwox recenze: Je to Legit nebo podvod?

Post Tacocoin

Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze

Post Tacocoin

Web Mining - zpeněžujte své webové stránky prostřednictvím prohlížečů uživatelů

Post Tacocoin

Co je Zenový protokol? Listopadová ICO analýza

Post Tacocoin

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?

Post Tacocoin

Ledger Nano S recenze - Je to Bitcoin Peněženka lepší než TREZOR?