7 Bitcoin Debetní karty porovnány a přezkoumány (2018) | Czech.Lamareschale.org

7 Bitcoin Debetní karty porovnány a přezkoumány (2018)

7 Bitcoin Debetní karty porovnány a přezkoumány (2018)

Důležité update- Dne 5. Ledna 2018 Visa pozastaveny aktivitě WaveCrest- společnost poskytující většina kryptografických kreditních karet venku. To znamená, že Xape, WIREX, TenX, Bitwala a CryptoPay nefungují pro tuto chvíli. Samozřejmě, že firmy se snaží najít řešení, a poté, co se nalézají budeme aktualizovat tento příspěvek (já osobně hledají alternativu i). Pokud víte o nějaké dobré alternativy bez obav nechat v komentáře části níže.

load...

Klady jsou docela jasné - nyní můžete koupit prakticky cokoliv s Bitcoin. Jakékoli místo, které akceptuje kreditní nebo debetní karty bude akceptovat vaši Bitcoin debetní karty stejně. Obchodník dostane zaplaceno ve své měně debetní společnosti a poplatek bude odečten z vašeho zůstatku Bitcoin. To vám umožní žít čistě na Bitcoin.

Například, když jsem cestovat do zahraničí jsem se vždy můj Bitcoin debetní kartu jako záložní karty v případě mé peníze ukraden. Je to jako kontroly cestujícího digitálního věku.

load...

Nevýhody používání Bitcoin debetní karty

Hlavní con z Bitcoin debetní karty je centralizace. Aby bylo možné použít kartu, kterou potřebujete vložit peníze na svůj účet u společnosti debetních karet - to znamená, že jste dává kontrolu nad svými mincí do 3. Strany. Toto riziko se snižuje tím, že ukládáním příliš mnoho Bitcoins do své váhy - v podstatě uložit pouze částku, kterou si můžete dovolit ztratit v případě hack. Také z toho důvodu, že používáte služby těchto firem přichází s cenou - jak uvidíte níže nemůžete ignorovat poplatky, které Bitcoin debetních karet společnosti účtují.

V současné době existuje 7 Bitcoin debetních karet společnosti k dispozici, zde je krátké shrnutí každé z nich a jejich klady a zápory.

load...

Bitpay Bitcoin recenzi debetní karta

Pros: Dobře známá společnost, karty jsou akceptovány na celém světě

Nevýhody: omezena pouze na obyvatele v USA, nemá čip a pin, vyžaduje ověření

Bitpayis dobře známá firma v Bitcoin ekosystému, který poskytuje platební řešení pro firmy i jednotlivce. To umožňuje získat předplacenou Visa cardthat je načten prostřednictvím svého Bitpay účtu. BitPay Předplacená Visa®Card je pro obyvatele ve všech 50 státech USA k dispozici. Musíte mít domovskou adresu (bez PO boxy), státem vydaného dokladu totožnosti a číslo sociálního zabezpečení uplatňovat.

Karta stojí paušální poplatek ve výši $ 9,95 a trvá asi 7 dnů, aby se dospělo v e-mailu. Při cestách mimo území Spojených států amerických, budete platit poplatek ve výši 3% na pokrytí nákladů na konverzi měn. K dispozici je $ 2.00 poplatek za ATM nebo cash-back výběry uvnitř USA a $ 3.00 poplatek za jakéhokoliv bankomatu nebo výběrů hotovosti zpátky ven ze země. Si můžete prohlédnout kompletní seznam poplatku zde. Neexistují žádné transakční poplatky za Bitpay karty.

Cryptopay Bitcoin recenzi debetní karta

Výhody: K dispozici po celém světě, dodává fyzické i virtuální karty

Nevýhody: Má na údržbu a zatížení poplatky

Cryptopaysupplies Bitcoin debetní cardthat je k dispozici po celém světě (na rozdíl od Bitpay). Můžete buď objednat fyzickou kartu s čipem a pin, nebo virtuální debetní karty, pokud jste právě na on-line nakupování. Další skvělý bonus Cryptopay je, že nemusíte dodávat plnou kontrolu id, pokud nepotřebujete vysoké limity karty.

Fyzická karta stojí $ 15 a je dodáván zdarma po celém světě. Výběr z bankomatu stojí $ 2,5 a mezinárodní výměna měny přidává další 3% z každé transakce. To, co nemám rád o této kartě je, že má měsíční udržovací poplatek ve výši $ 1 a 1% provize pro vkládání peněz si. Pokud jste neověřili, můžete nahrát až do výše € 2.500 do vaší karty, ale ne více než to.

Xapo Bitcoin recenzi debetní karta

Pros: Lodě do většiny zemí, zavedená firma pověst

Nevýhody: Redundantní poplatky (IMO), bez čipu a kolík

Xapo byla jednou z prvních společností na dodávku Bitcoin debetní karty. Stejně jako Bitpay to nabídnout „jednoduché“, kreditní kartu, která nemá čip a pin mechanismus (Edit: někteří uživatelé dostali čipové a pin kartu, já osobně ne). Náklady na karty je 20 $ a to má roční poplatek ve výši $ 12 / rok po prvním roce.

Xapo lodě jejich karty do mnoha zemí po celém světě, ačkoli ne ke všem z nich (kompletní seznam naleznete zde). Také jejich karta má ve skutečnosti poplatek „Změna PIN“, který se zdá docela divné IMO. Budete mít možnost používat kartu bez rozsáhlé ověření ale bude omezena na $ 2500.

WIREX Bitcoin recenzi debetní karta

Pros: Chip & Pin karty, virtuální karty k dispozici, se sídlem firmy

Nevýhody: Nadbytečné poplatky (IMO), poměrně drahé karty

Perviously známý jako E-mince, společnost přejmenovala na Wirexin 2016. Firma dodává čip a PIN vízové ​​debetní kartu, kterou lze načíst přes váš WIREX aplikací (desktop nebo mobilního). Poplatky jsou velmi podobné jako u jiných karet - výpočet nákladů o 3% za mezinárodní transakce, 2,5 $ na bankomatu a 17 $, aby si svou fyzickou odeslány na vás. Společnost také dodává virtuální kartu, pokud nepotřebujete skutečný plast. Stejně jako Xapo, WIREX také účtuje poplatky za služby, pouze si účtují je na měsíční bázi, a ne jednou ročně ($ 1 / month).

Shift Bitcoin recenzi debetní karty

Pros: Snadno se připojuje k vašemu účtu Coinbase, relativně nízké poplatky

Nevýhody: K dispozici pouze ve 45 zemích po celém USA, Coinbase je omezena na určité země, jakož

Shiftposition sebe jako „první US Bitcoin debetní karty“. Firma dodává debetní kartou, který je připojen k vašemu účtu Coinbase. Nicméně, i když by to mělo být US debetní karta je k dispozici pouze v 45 z 50 států v současné době.

Karta stojí rozumnou $ 10 na výrobu a nemá žádné pokračující poplatků. K dispozici je samozřejmě standardní 3% mezinárodní transakční poplatek a $ 2.5 paušální poplatek bankomatu.

Jaký karty byste měli zvolit?

Většina z těchto karet jsou více či méně stejné. Pravděpodobně všichni používají stejný dodavatel karty provozovat své podnikání, jak dobře a rozdíl je pouze v jejich značky. Osobně bych poradit, aby se ujistil, karta si zvolíte, je k dispozici ve vaší zemi, a pak použít jeden s nejnižšími poplatky. Já bych určitě snažit, aby se zabránilo karty s probíhajícími poplatků (tj WIREX, Xapo). Například, pokud žijete ve Spojených státech, pomocí Shift je rozumná volba.

Kromě karet hodnocených v tomto příspěvku jsou i ANXPROand CoinsBankthat dodávka Bitcoin debetní karta - možná budete chtít podívat se na ně stejně, které jsou uvedeny v tabulce v horní části této stránky.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

KeepKey proti TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet recenze

Post Tacocoin

GDAX recenze - Pokročilá výměna Coinbase, jak je to dobré?

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Post Tacocoin

Ledger Nano S recenze - Je to Bitcoin Peněženka lepší než TREZOR?

Post Tacocoin

Antminer S9 recenze - 6 věcí, které potřebujete vědět Před zakoupením

Post Tacocoin

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět

Post Tacocoin

Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů?

Post Tacocoin

Nejlepší peněženka Ethereum (Aktualizace 2018) - 5 možností kontroly

Post Tacocoin

Moje investice do BTCJamu právě proběhla

Post Tacocoin

Xapo recenze: 3 věci, které potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte

Post Tacocoin

Bitcoin kohoutek WordPress Plugin od 99Bitcoins