Antrouter R1 recenze - Antminerův bezdrátový miner | Czech.Lamareschale.org

Antrouter R1 recenze - Antminerův bezdrátový miner

Antrouter R1 recenze - Antminerův bezdrátový miner

Jedním ze zajímavých zařízení vyrobené Bitmain (vedoucí Bitcoin důlní hardwaresupplier dnes) je Antrouter R1. Výrobek má 2 hlavní funkce:

  1. Je to jen vaše každodenní Internet router - odbočka připojením na internet do bezdrátového přístupu.
  2. load...
  3. Je to Bitcoin horník, který vám umožní soutěžit o šanci důlních Bitcoins.

Zařízení lze použít také jako nabíječka vysokorychlostní USB - Pomocí kabelu USB, připojení mobilního zařízení k R1 jej nabíjet. Android telefony iPhone a tablety jsou podporovány.

Ale před vámi vysázet $ 39 až Bitmain (lodní doprava není součástí balení) a zahájit těžební Bitcoins, je důležité pochopit, jak štíhlé jsou vaše šance k vlastně důlní Bitcoins s Antrouter. Pojďme začít s technickými specifikacemi:

load...

Přední panel Připojení ethernet kabelu a přihlaste se do systému řízení.
Bitcoin Mining Mode AntPool Solo Mode (Forced)

Jak můžete vidět Antrouter má hash rychlost 5.5GH / s. Jen pro srovnání, nejúčinnějším dnes horník, který bude pravděpodobně zvratu během 12 měsíců se Antminer S9, má hash rychlost 14 TH / s. To je více než 2500 krát větší než Antrouter R1.

Navíc, když jste těžby s Antrouter děláte, co se nazývá „Solo Mining“ - to znamená, že nejste spojující kaluž horníka a dostat odměnu za svůj podíl práce. Kdyby tomu tak bylo v případě byste, aby kolem 10 centů za každý měsíc, protože ty nepřispívají, že hodně (počítáno prostřednictvím našeho Bitcoin těžební Calc).

load...

Místo toho se snaží těžit na vlastní pěst, pokoušet se řešit ultra složitý matematický problém s velmi slabým počítače. Je tu malá šance, že budete řídit, jak to udělat a získejte odměnu 12,5 Bitcoins, ale to je ještě menší než šance na výhru v loterii.

Z výše uvedených důvodů, přesto se domnívám, že koncept je lákavá. Myslím, že to nestojí moc ke koupi tohoto zařízení, stále má své vlastní základní funkce jako router, a jen si představte, jaký příběh budete mít, pokud jste skutečně podaří důlních Bitcoins s ní čirou náhodou.

Nastavení Antrouter R1 trvá trochu konfiguraci napoprvé. Nicméně tato příručka je docela thouroughand se dostanete přes to snadno. Antrouter R1 není nový produkt, byl poprvé uveden na trh na konci roku 2015 (viz původní Bitcointalk vlákno zde). Při procházení uživatelských recenzí jsem zjistil, že dvě hlavní stížnosti uživatelé měli jsou:

  • Náklady na dopravu, aby tento výrobek mnohem dražší než stanovenou cenu. Když byli kontaktováni, Bitmain uvedla, že mají nový způsob dopravy (4px), která snižuje náklady na dopravu o více než 70%, do některých zemí, ve srovnání s běžným expresních přepravních služeb. Antrouter R1 se také prodává na newegg.com za cenu $ 49 I dopravit to z USA. Tato cena je pouze $ 10 vyšší než cena na webové stránce, která nezahrnuje mezinárodní přepravní náklady.
  • Někteří uživatelé, kteří si koupili produkt na Amazon tvrzení, obdrželi vadný výrobek. Nicméně většina recenzí je pozitivní.

Verdikt - je Antrouter R1 stojí za vaše peníze?

Pokud hledáte dostat své peníze to stojí za to držet dál od tohoto zařízení. To bude jen dražší než jednoduchý síťový směrovač a je pravděpodobné, že se nikdy v žádném zisku přinese. Nicméně, pokud máte pocit štěstí a chcete si koupit levnou celoživotní loterijní tiket na těžební tomboly Bitcoin se to zdá jako dobré řešení. Osobně si myslím, že myšlenka je docela v pohodě, i když to nemusí skončit těžbu nějaké mince...

Související zprávy


Post Tacocoin

Recenze: Coinmama - Je to 100% legit?

Post Tacocoin

Recenze Bitcoin Trader - Je možné 20% měsíční návratnost investic?

Post Tacocoin

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin peněženky od roku 2017 pro zařízení Android Mobile Review

Post Tacocoin

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět

Post Tacocoin

Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další

Post Tacocoin

BTCJam přezkoumána - Moje osobní zkušenost a Reddit uživatelské recenze

Post Tacocoin

Dejte Bitcoin na Vánoce - Bitcoin Gift Ideas

Post Tacocoin

Bitstamp recenze: Je to nejlevnější Exchange pro nákup Bitcoin?

Post Tacocoin

Recenze: Paxful proti místním Bitcoins

Post Tacocoin

Jaxx peněženka recenze - Allround Bitcoin peněženka

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Escrow služby