Antminer S9 recenze - 6 věcí, které potřebujete vědět Před zakoupením | Czech.Lamareschale.org

Antminer S9 recenze - 6 věcí, které potřebujete vědět Před zakoupením

Antminer S9 recenze - 6 věcí, které potřebujete vědět Před zakoupením

Se stále rostoucí obtížnosti moje Bitcoins je stále těžší a těžší, aby skutečně vydělat jako Bitcoin horník. Byl představen nicméně není to tak dávno nejsilnější a efektivní horník k dnešnímu dni - The Antminer S9.

load...

Antminer S9 se zdá být pouze Bitcoin horník stále schopen vytvořit něco pozitivního ROI v dnešním prostředí. Mnoho klientů chválí produkt, zatímco jiní mají své pochybnosti. Tak jsem se rozhodl shrnout všechny klady a zápory v jednom jednoduchém přezkoumání - zde je před vámi...

6 věcí, které byste měli vědět, než koupi Antminer S9

1. Antminer S9 nejsilnější horník dostupných na trhu

load...

Antminer S9 má hash rychlost 12.93TH / S - + 7% (a ne 14 TH / s tak, jak výrobce někdy), což znamená, že může vytvářet okolo 0,5 Bitcoins každý měsíc. To je samozřejmě pouze příjmy a nebere v úvahu elektřinu, výtěžek bazénové poplatky, nebo hardwarové náklady. Běžel jsem počty proti 3 různé těžby Bitcoin calculatorsand všichni ukazují stejný výsledek. Kolem 330 $ měsíčně čistého výnosu (při dnešním kurzu to se rovná asi 0,5 BTC).

Antminer S9 je také nejúčinnější horník na trhu. To znamená, že plýtvá nejmenší množství energie, než všech ostatních horníků venku. Přidáte-li v úvahu cenu elektřiny stejně budete vytvářet o něco méně, než je - kolem 0.33BTC.

load...

2. Antminer S9 je nejdražší horník na trhu

Cena Antmier S9 značně liší. Na místě je Bitmain si můžete koupit za $ 2400. Na Amazonu najdete ji za pouhých $ 2700 a na eBayyou jej můžete získat za pouhých $ 2000 (dále tak, že je to pravděpodobně nejlepší místo k pohledu).

Jedná se o nejdražší horník na současném trhu, protože jeho vynikající těžební schopnosti. S cílem prolomit dokonce s investicí budete muset těžit asi 10 měsíců s přihlédnutím k průměrné ceně elektřiny $ 0,1 / KW. 10 měsíců je dlouhá doba v Bitcoin vesmíru a může hodně změnit - těžba problém může stoupat, kurz bude kolísat a všechny z nich je těžké předvídat, jak dlouho to bude trvat skutečně porušit ani v této investice.

3. Je třeba další PSU spustit Antminer S9

Antminer S9 nemůže být jen zapojen do zdi, potřebuje PSU (napájecí zdroj). Takže vždy, když si koupíte Antminer mějte na paměti, že budete muset strávit a dalších 150 $ na zdroje. Bitmain (Antminer výrobcem) doporučuje používat APW3-12-1600-B2, které lze nalézt na jejich internetových stránkách, na Amazonu nebo na eBayat různých cenových bodů stejně.

Zde je návod, jak nastavit horníka s napájení (všimněte si, jak hlasitě horník dostane poté, co jej ovládat):

Pokud vlastníte PSU starého Bitcoin horník byste měli být schopni používat, že stejně. Například EVGA Supernova 1300 Watt GPU PSU by měl také pracovat s tímto horník. Nicméně, pokud nemáte již vlastní kompatibilní PSU to bude asi nejlepší jen koupit APW3-12-1600-B2 a přidat ji do původních investičních nákladů. To asi nebude stát mnohem víc, než jakýkoli jiný starý PSU můžete najít.

4. Možná budete chtít, aby zvážila dostat spoustu S7s namísto jednoho Antminer S9

Vidět, jak většina lidí bude pravděpodobně spěchat koupit nový Antminer S9, možná budete chtít, aby zvážila dostat starší model (Antminer S7) za zvýhodněnou cenu v důsledku nižší poptávky. Antminer S7 má asi 33% z hash síle S9 (běží na 4,73 TH / s), ale pokud si koupíte 3 ty použité bude pravděpodobně levnější. Zde je to, co měl jeden zkušený horník říci o Antminer S9:

Mé celkové hodnocení je 3.5, protože tyto nemají si zaslouží 4. Jedná se o skvělé horníci, které mohou nahradit asi 3 s7s. Nicméně, horník dostane příliš horká přes s7s. Mohu snadno spouštět své 5 s7s v mé garáži na Floridě na 55% (což musím, protože výš a dělají hlasitý hluk ržání), přičemž tyto jsou udržovány na 100% a stále příliš horké. Mohu snadno udržet tyto údaje na 100% bez ržání problematice hluku a jsou tišší než S7. Pokud chcete použít s9s pak budou muset být v mnohem lepší kontrolovaném prostředí (které budu muset přijít s), pokud chcete, aby to trvá déle.

Pokud se jít touto cestou i když je důležité, aby přepočítala ziskovosti jako Antminer S7 je méně energeticky úsporný než S9. Zde je kompletní srovnání těžební hardwaru Bitcoin k dispozici.

5. Ne všechny s9s Antminer jsou si rovny

Bitmain přináší své Bitcoin horníků v dávkách. Každá šarže je jiný než ostatní a také má jiný hash rychlost. Takže je to velmi pravděpodobné, že najdete sami koupi Antminer S9, která má hash rychlost pouze 11,85 TH / s, a ne 12,93 th / ů. To je důvod, proč je důležité znát specifikace přesné horníka, které hledáte do před nákupem to vy.

Například současná dávka Antminer s9s k dispozici od Bitmain jen 11.85TH / s, silnější modely jsou vyprodány. Nicméně, na eBayyou může ještě najít lidi prodávají starší výkonnější model. Mějte na paměti, že modely používané 11.85TH / s jsou také ceny nižší než jejich větší bratr, takže to není jako ty dostat ošizený nebo něco koupí ten model.

Sečteno a podtrženo - ujistěte se, že znát přesné specifikace horníka kupujete. Tímto způsobem budete vědět, vypočítat přesnou návratnost investic, a když budete rentability.

6. Získáte 90 denní záruku na horníka (pokud je koupil od Bitmain)

Bitmain dodávat svým zákazníkům 90denní záruka, však, že záruka je dodáván s omezeními. Například, záruka neplatí, pokud jste přetaktovat horníka (běžící to při vyšší rychlosti, než byl navržen ke spuštění). Také, pokud používáte nevhodné napájení nebo generovat škod na životním prostředí ke svému horník nebudete mít nárok na záruky (např úderu blesku, koroze v důsledku vlhkého prostředí). Některé eBay prodejce bude také dodat vám se zárukou, aby se ujistil, si můžete přečíst podrobnosti o každém výpis opatrní.

Sečteno a podtrženo - je Antminer S9 stojí za to?

Pokud máte zájem dostat se do těžby Bitcoin pak Antminer S9 je pravděpodobně jediným logickým řešením. Nicméně odpověď na otázku „je Antminer S9 to stojí za to?“ je zcela osobní. Záleží na mnoha faktorech, jako jsou:

  • Kolik peněz máte k dispozici utratit za těžbu Bitcoin
  • Kde žijete (tj náklady na elektřinu, náklady na chlazení)
  • Kolik si myslíte, že hodnota Bitcoin bude v budoucnosti zvyšovat

Také tam je vždy otázka obtížnosti a kolik času bude procházet, dokud Antminer S9 zastaralý (obvykle se to stane během 8-12 měsíců). Máte-li další dotazy týkající se Antminer můžete vždy požádat o pomoc dalších Bitcoiners na oficiálních závitu na Bitcointalk. Šťastné těžba!

Klikněte zde pro nejlepší nabídky na Antminer S9

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Ledger Nano S recenze - Je to Bitcoin Peněženka lepší než TREZOR?

Post Tacocoin

Recenze: Paxful proti místním Bitcoins

Post Tacocoin

Zde je Winners for 2018 Nejlepší Bitcoin Hardware Peněženka

Post Tacocoin

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

Post Tacocoin

Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App recenze (Hacks, Cheaty a Mod apk)

Post Tacocoin

Průvodce pro začátečníky k nejlepším službám VPN v roce 2016

Post Tacocoin

Která je nejlepší peněženka Bitcoin pro stolní počítače?

Post Tacocoin

Nejlepší Dash důlní hardware - Antminer D3 recenze

Post Tacocoin

Bitstamp recenze: Je to nejlevnější Exchange pro nákup Bitcoin?

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange recenze