Nejlepší hornictví firmy Litecoin - recenze Antminer L3 Scrypt Miner | Czech.Lamareschale.org

Nejlepší hornictví firmy Litecoin - recenze Antminer L3 Scrypt Miner

Nejlepší hornictví firmy Litecoin - recenze Antminer L3 Scrypt Miner

Bitmain jsou (ne) slavný v Bitcoin světě, a to nejen pro výrobu nejrychlejší dostupnou ASIC horníky, ale jejich AsicBoostand Antbleedscandals. S výkonným L3 Scrypt horník, Bitmain rozšířily do těžby litecoin. Opět, jejich výrobky dodávat největší hash pro své peníze... Ale jak L3 byla rychle vyprodána na Bitmain obchodě, měli byste se pokusit koupit jinde, nebo zvolit místo pro Bitmain je vylepšený model, L3 +?

load...


Vzácný L3, které se prodávají na eBay. Poznámka design single-ventilátoru a exponované desky. Váží 2,5 kg.

Oba typy L3 používají stejné BM1485 žetony; Pouze jejich počet se liší. Antminer L3 + je v podstatě L3 s dvojnásobnou transformační rychlosti a dvojnásobku příkonu. Nicméně, rozhodování o správném modelu a nákup z pravé prodejce je stále docela těžké rozhodnutí!

load...

Máte-li zájem o vážné dolování Scrypt, toto hodnocení má za cíl poskytnout vám dostatek informací, aby dosáhli informované rozhodnutí mezi různými L3 (+) možností.


Dual-fan L3 + vypadá opravdu podobné těžební SHA256 S9, ale je cca 1 kg těžší.

5 Důležité věci, které byste měli vědět před Volba L3

Antminer L3 má konkurenční Hashrate

L3 je hashrate je impozantní 255 MH / s. Tato frekvence je překonán v ~ 504 MH / s na L3 + a ~ 280 MH / s na A4 Dominator od Innosilicon.

Raw hashrate neříká celý příběh nicméně. Ať už se k L3 a L3 +, budete mít velkou účinnost oproti jiným horníků, jako je A4, KNC Titan nebo zbývajících GPU horníků. Jako výsledek, měli byste vyvinout značné zisky - alespoň do L3 modely se široce distribuované... Samozřejmě, že ziskovost závisí také na získání L3 za dobrou cenu!

load...

Podle těžební kalkulátoru při současné ceně a náročnosti litecoin je i za předpokladu, že se základní 10c za kWh pro náklady na elektrickou energii, L3 bude produkovat: 3.5 LTC, v hodnotě $ 165, za týden!

V roce L3 mohl dělat tolik jako 183 LTC, nebo $ 8641 - i když je nepravděpodobné, že dosažení takové výnosy, jak litecoin je obtížnost bude určitě stoupat více těchto produktů hit na trhu.

Antminer L3 Spotřebovává malý příkon

Práce z výše uvedených výpočtů Antminer L3'smodest 400W příkon by měl činit pouze 10% svých příjmů - $ 16.80 více než týden a 876 dolarů za rok.

Srovnáme-li L3 na A4 Dominator, je jasné, že L3 je téměř dvakrát účinnější. Zatímco A4 hoří kolem ~ 1000W dosáhnout 280MH / ů, L3 podaří získat téměř stejný hashrate pouze z ~ 400W. V průběhu času se L3 má vyšší účinnost (1,6 J / MH) mají za následek stále větší zisk diferenciálu.

Podle litecoin tvůrce, Charlie Lee, L3 je 2,5x násobek stejně efektivní jako A4:

L3 + spotřebuje asi 800 W, aby ~ 500 MH / s; dvojnásobný výkon na dvojnásobek hashrate. To znamená, že z hlediska čisté účinnosti, je tu velmi málo vybrat mezi L3 a L3 +.

Poznámka: L3 dělá notcome s PSU. Je doporučeno použít dobrý, elektricky účinný napájecí zdroj (PSU) pro spuštění L3. Napájecí zdroj musí mít i pět 6-pinové konektory a měl by mít dostatek volné kapacity; Mezi 600W až 750W je doporučeno. Účinnost závisí také na výkonu napájecího zdroje.

Antminer L3S jsou Light

S hmotností 2,5 kg (nebo 3 kg včetně jeho obalu), L3 je mnohem lehčí než A4 Dominator, který váží pádný 9,2 kg. L3 + je také poměrně robustní, o hmotnosti 6,5 kg (obal součástí).

L3 určitě vyhraje zde, stejně jako jeho lehká konstrukce udržuje náklady na dopravu dolů a také umožňuje bezpečnější stohování / regálu více horníků.

Antminer L3S jsou relativně klidné

L3 design jedno ventilátor vytváří minimálně 60 dB, zatímco Dvojité dmýchací L3 + vysílá od 75 dB až 95 dB v závislosti na okolní teplotě.

L3 nestačí šeptavý běžet ve vaší ložnici, ale to by nemělo držet sousedy vzhůru jeden.

Antminer L3 je velmi kompaktní

L3 má rozměry jsou skromné ​​23 cm o 13,5 cm x 16 cm. To je srovnatelná s mírně větší A4 Dominator, který je 28 cm od 26 cm na 13 cm. L3 + je největší zdaleka o rozměrech 35 cm x 13 cm x 19 cm.

Antminer L3sare řídká a proto často nákladné

Pro ty, kteří neměli předobjednat Antminer L3from Bitmain v předehře k jeho počátečním vydání, je nyní k dispozici pouze na sekundárních trzích, jako je eBay, Amazon, aliexpress nebo vyhrazené distributorské míst krypto důlních.

Některé nabídky, zejména z internetových trzích bude zcela odloupnout vám na ceně, nabíjení výrazně vyšší o L3 Bitmain své původní ceny. Zvláště v případě, včetně z nové, neznámé krypto horník místě, ujistěte se, že jen od renomovaného dodavatele Několik podvod stránky zřídili v minulosti, slibný - ale nikdy přináší - Scrypt ASIC.

Jako další várky L3 + kuchyňských odpadů prodávat za necelých $ 2000 by to nemělo smysl platit mnohem více než $ 1000 za L3, vzhledem k jejich relativní síla. Nicméně, jak L3 může být odloženo a bude pravděpodobně trvat týdny na lodi, to by mohlo mít smysl platit tak vysoké jako $ 1500... To platí zejména, pokud jste jisti, rychlé dodání a můžete získat záruku srovnatelnou s Bitmain jeho původních 180 dnů (to bude platit i pro nadcházející L3 + jednotek).

Pokud jde o pre-objednání L3 +, mělo by to být poměrně bezpečné. Zatímco krypto důlní kovové předobjednávky jsou notoricky riskantní, Bitmain vždy zvedla svou část dohody tak daleko.

Běžet čísla a vyhodnotit rizika předtím, než učiní rozhodnutí o koupi!

Je Antminer L3 stojí za investici?

Antminer L3is velmi solidní všestranný umělec, s některými určitými velikost, hmotnost a hluku výhod oproti L3 +. Pokud jde o účinnost, je téměř identický s L3 +. Vzhledem k tomu, stárnutí Dominator A4 je překonaný na většině frontách, bude vaše volba z ASIC Scrypt horník sestoupí buď L3 a L3 +. Cena a dostupnost budou pravděpodobně nejlepší determinanty.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Dejte Bitcoin na Vánoce - Bitcoin Gift Ideas

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

Antminer S9 recenze - 6 věcí, které potřebujete vědět Před zakoupením

Post Tacocoin

Co je Zenový protokol? Listopadová ICO analýza

Post Tacocoin

Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji

Post Tacocoin

Moje nová nejlepší Bitcoin a altcoin Peněženka - Exodus Peněženka recenze

Post Tacocoin

Prosinec ICO analýza - recenze NAGA

Post Tacocoin

Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů?

Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenze

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte

Post Tacocoin

Xcoins recenze - je to Legit způsob nákupu Bitcoins?