Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů? | Czech.Lamareschale.org

Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů?

Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů?

Jako Bitcoin je cena stále stoupá v poslední době jsme se stále hodně e-mailů od lidí, kteří se ptají, jestli je lepší těžit Bitcoins nebo kupovat. V loňském roce, kdy byla Bitcoin původně spadal v důsledku krize na Kypru, mnoho lidí zabírala „hobby“ domácí těžby. V té době (duben 2013) to bylo ještě možné vytvořit pěkné množství Bitcoins prostřednictvím těžby doma s CPU, nebo dokonce grafické karty. Ale od té doby těžba se stala mnohem složitější a dnes je to téměř nemožné, aby moje doma, aniž by investovat značné množství peněz.

load...

Otázkou zůstává - pokud byste měli $ 10K investovat do Bitcoins dnes, že by bylo lepší jen koupit Bitcoins s těmito penězi, nebo ji použít k získání těžební zařízení a moje je.


Tak kolik Bitcoins bude $ 10K vám přes výměn?

No, pokud se chystáte koupit Bitcoins to je jednoduchá odpověď. Na dnešním kurzu můžete získat někde 25BTC (já používám CoinLlamato vypočítat nejlepší možnou cenu). Takže teď otázka zůstává můžeme porazit to v dlouhodobém horizontu těžbou.

load...

Samozřejmě neexistuje jednoduchá odpověď na tuto otázku, protože se má Bitcoin těžební profitabledepends na mnoha proměnných, jako jsou náklady elektřiny, zvýšení důlní obtížnost atd Ale pro účely tohoto příspěvku budu předpokládat, že žiji v Louisiana USA (toto je nejnižší cena za Kilowattyou můžete najít ve Spojených státech dnes).

Najít dobrou Bitcoin horníka je zcela bezproblémová

Vzhledem k tomu, většina z mých peněz bude vynaložena na mém těžební plošině je důležité vybrat si moudře. Problém s mnoha těžebních společností je to, že jejich výrobky jsou na skladě většinu času a vytvářejí předobjednávek, zde je příklad formuláře KnCMiner. Nemám rád tuto metodu, protože je to právě volá o potíže (např Butterfly Labs). Poté, co hledal nějaké další on-line jsem našel tento pěkný powerful2TH / s Bitcoin minerfrom Bitmain která se zdá být na skladě.

load...

Kolik Bitcoins mohu těžit s $ 10K?

Teď si půjdu do mé Bitcoin těžební kalkulačku a pokles v počtu, jediným problémem je, že existují 2 proměnné, které budu muset hádat. První z nich je, kolik bude nárůst těžba obtížnost Bitcoin v průběhu času. Druhým důvodem je to, co bude kurz Bitcoin kdysi moje peníze dojdou. Naštěstí, protože jsem jen porovnáním těžbu k nákupu a ne testování celkové ziskovosti nemám potřebu druhé proměnné - význam, jen chci vidět, jestli můžu dostat více než 25 Bitcoins těžbou.

Budu použít až $ 8750 na nákup 7 Antminer S4-B2 horníků. Na pokladně si mohu vybrat hostit své horníky v hostingovém centru v Číně. To je pravděpodobně doporučeno, protože mi umožní vyhnout skladování a chlazení horníky sám (ty jsou velmi horké a hlasitý). Další možností by bylo hostit a dodávat horníky přímo ke mně. Vidět, jak náklady na dopravu by ~ $ 825 I mohou dát přednost na lodi své horníky přímo na hostingovém centru (~ $ 277 přepravní náklady). Přestože náklady elektřiny v Louisianě (~ $ 0,0977 / KW / h) je nižší než hostitelské farmy ($ 0,12 / KW / hodina) I přesto raději dodávat horníky na hostingovém centru.

Celkové náklady až do teď:

Horníků

# 8211; $ 8750

Lodní doprava

# 8211; $ 277

Hosting cena za den

# 8211; $ 4,587

Náklady elektřina

# 8211; $ 0,12 / KW / hodina = $ je 2.88 / KW / den

Takže teď, že vše je v pořádku, že je na čase zjistit, kolik Bitcoins můžu dostat z těchto dětí. Moje každodenní náklady přidat až do výše $ 7,467 což znamená můžu běžet těchto horníků za 130 dní předtím, než jsem dojdou peníze. Dám všechny proměnné do důlního ziskovosti Bitcoin calculatorand pokusit se zjistit, kolik BTC budu schopen generovat.

Výsledkem....well záleží :) neboť některé proměnné je třeba myslet různé kalkulačky bude zobrazovat různé výsledky. Žádný z kalkulaček jsem použil však ukázal, že budu dělat více než 25BTC přes těžbu. Většina kalkulačky navrhl Udělám kolem 23BTC (téměř hlava k hlavě s nákupem Bitcoins) a někteří navrhli, udělám tak málo, jak 10BTC. Nemůžu říct, které z nich jsou přesnější, protože mnoho odhady berou v úvahu s těmito kalkulačkami. Mějte na paměti, že je tu i faktor času, kde získat peníze 4,5 měsíce poté, co jste provedli počáteční investice.

Tak kdo je vítěz?

Myslím, že pokud jste při pohledu na těžby jako dlouhodobou investici, než možná to může generovat více mincí v dlouhodobém horizontu byste ale je to také mnohem rizikovější. První ze všech horníků může porouchat, a to i pokud je hostitelem někde k nehodě dojde. Také neexistuje žádný způsob, jak zjistit, jak vysoko nebo nízko bude těžba Bitcoin obtížnost dosah, takže čísla mohou drasticky změnit. Pokud chcete okamžitý vítěze, než bych určitě jít s nákupem Bitcoins místo jejich těžby.

Mějte na paměti, že tento post byl hlavně teoretické a tam je spousta potíží a neočekávaných událostí jsem se vzít v úvahu (zpoždění doručení hlavně), ale to by vám měl poskytnout představu o tom, co vzít v úvahu předtím, než skočí do těžby Bitcoin.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte

Post Tacocoin

Od TREZORu po LastPASS: Nejlepší správce hesel 2017

Post Tacocoin

Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit?

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

Ledger Wallet přezkoumána 80 uživateli Reddit (bez propagačního kódu)

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

Antrouter R1 recenze - Antminerův bezdrátový miner

Post Tacocoin

Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin?

Post Tacocoin

Nejlepší hornictví firmy Litecoin - recenze Antminer L3 Scrypt Miner

Post Tacocoin

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Post Tacocoin

HitBTC přezkoumána: Je to další velká burza?

Post Tacocoin

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?