MinerGate recenze: Je to Legit Mining Operation? | Czech.Lamareschale.org

MinerGate recenze: Je to Legit Mining Operation?

MinerGate recenze: Je to Legit Mining Operation?

Těžební Bitcoinand jiné cryptocurrencies může být složité, a to zpravidla ponecháno na Technici, kteří vědí, co dělají. Dokonce i když máte mozek a těžební hardware pro proces, je to volatilní existence pro jednotlivé horníka.

Některé firmy jsou však přináší těžba kryptoměna pro průměrného uživatele. Stahovatelný software je k dispozici přinést spoustu „small-time“ horníků spolu spojit své zdroje. Tyto skupiny lidí jsou známy jako důlních bazény, jeden takový příklad bytí MinerGate.

V tomto přehledu MinerGate, zjistíte více o tom, jak MinerGate funguje, jaké jsou jeho hlavní rysy jsou, a co uživatelé myslí o softwaru.

Co je MinerGate?

MinerGateis otevřený důlní bazén, kde lidé používají své počítače pro přidání zatřiďování moc, že ​​tisíce dalších horníků. Uživatelské rozhraní je otevřeně ke stažení a umožňuje lidem, aby rychle zahájit těžební Ethereuem, Bitcoin a výběr dalších altcoins. Pomáhá prolomit obvyklé složitosti nalezené v hornictví.

MinerGate umožňuje komukoliv chytit program a spusťte jej na svém počítači. Velké, výkonné jednotky mohou samozřejmě dodat více energie, ale menší, amatérské horníci mohou použít normální PC nebo notebooku. Mohou dokonce spustit aplikaci pro chytré telefony, pokud jste tak nakloněná. Zní to skvěle, ale realisticky, menší zařízení, tím méně si můžete vydělat. Telefon je téměř zbytečné, pokud jde o hash sílu. Průměrná laptop bude dát trochu více škrobu v kalhotách, a to může dělat to zábavné, aby se zapojili, ale výnosy budou i nadále omezené. Samozřejmě, že vše závisí na minci jste dolu stejně.

Zatímco MinerGate je rychlé a snadné použití, tam jsou složité algoritmy běžící na pozadí. Během pouhých několika kliknutí, ale využívá maximální kapacity ze svého hardwaru podle toho, jak moc chcete věnovat. Nemusíte se zapojit do některého ze to s programem jako MinerGate; prostě nechat ji dělat těžkou práci, zatímco vy pobytu mimo den s nízkým zpracování úloh.

Tým MinerGate odmění vás podle toho, kolik vstup se dopouštějí. Pokud hledáte zvýšit svůj pasivní příjem, pak je to elegantní řešení. Můžete dát svůj počítač k práci, zatímco vy nepoužíváte hardware.

Existuje spousta dalších těžebních bazénů kolem sebe, ale mnoho z nich vyžaduje trochu více znalostí o spuštění a mohou těžit pouze jednu kryptoměna. MinerGate má nespornou výhodu v práci z obou CPU a GPU ke mně více Cryptos pro maximální zisk. Například můžete spustit i ethereum a Monero miningsimultaneously.

Jak používat MinerGate

Krása MinerGate je to, jak snadné je střílet a spuštění těžby. Zde je rychlý běh-through, aby zobrazoval kroků.

Krok 1: Swift sign-up proces v minergate.com

Jediné, co potřebujete e-mailovou adresu-no ověření nebo pracné formy.

Krok 2: Stažení softwaru

Na webových stránkách by měl rozpoznat váš operační systém.

Krok 3: Instalace MinerGate

Nainstalovat a otevřít MinerGate jako každý jiný program na vašem operačním systému.

Krok 4: Použijte funkci Benchmark

To umožňuje MinerGate analyzovat váš hardware a dáme vám vědět, co můžete dosáhnout.

Krok 5: Start těžby

Klepnout Inteligentní dolování z větší zisk, nebo ručně vybrat kryptoměna.

Hlavní rysy

Uvidíte, že existuje několik různých možností a funkce zabudované do MinerGate.

Na první straně vás bude podporovat: Start Inteligentní dolování. Smart důlní automaticky doly nejziskovější kryptoměna pro vás. Kolik to trvá tržních cen a potíže v úvahu, je těžké vědět, nicméně, je to lákavé funkce, pokud chcete začít pracovat bez komplikací. Vše, co musíte udělat, je vybrat své hlavní výstup a nechat ji dělat svou věc.

Uvidíte také poutko benchmarking, který by mohl být dobrým místem pro začátek, než něco uděláte. V několika minutách se software analyzovat hardwaru zjistit, co můžete dosáhnout. Běžel jsem to na mém Surface Pro, která je ideální pro psaní a obsahu práce. Je to hybrid laptop-cum-tablet, takže to není opravdu směřující k těžbě. Výsledkem bylo 25 $ potenciál výdělku v průběhu jednoho roku. Není mimořádně inspirující, ale možná lepší, než se očekávalo.

Karta Důlní je asi nejsložitější, ale je to docela snadné se dostat hlavu kolem. Můžete rychle vybrat, které Crypto těžit s CPU a které do dolu s GPU. Opět platí, že můžete určit různé množství energie pro každou těžební proces. Testoval jsem to na mém notebooku, čímž všechny čtyři jádra pracovat na těžbě. Velmi rychle jsem slyšel výkon z hardwaru, a po kontrole správce úloh, jsem zjistil, že to bylo opravdu dávat systém kompletní trénink.

MinerGate Cryptocurrencies a poplatků

K dispozici je slušný kus mince k dispozici na MinerGate. Více než tucet volby jsou v nabídce pro vás dolu včetně ethereum, litecoin a Monero.

Uvědomte si, že Dashcoinis notthe stejně jako Dash. Objevily se zprávy uživatelů těžících hodně Dashcoin jen aby zjistil, že to nemůže být uložen do svých peněženek Dash.

Poplatky nezdá přehnané jeden. V bytě poplatek ve výši 1% nebo 1,5% je docela příznivé ve srovnání s některými konkurenty.

MinerGate Community Důvěra

Soud veřejného mínění kolísá velmi silně na téma MinerGate. Word of mouth je hybnou silou jakékoliv značky a MinerGate zdá být posetá špatných zkušeností, s některými dokonce označovat podvod. I když je to snadné stáhnout a spustit, stažení fondu se zdá být překážkou pro některé z nich.

Mnoho zpráva vklady do svých peněženek kryptoměna jinde nezobrazují, se záznamy z neúspěšných transakcí na blockchain. Jiní prostě říkají, že nikdy neuvidí své peníze.

Jak již bylo řečeno, existují lidé, kteří používají software s úspěchem často, i když jsou tyto scénáře jsou trochu těžší najít. Kromě toho, že většina lidí, kteří chválí MinerGate obvykle připojují své affiliate odkazy na svých názorů, tak je to méně důvěryhodný podle mého názoru.

Je velmi znepokojivé, že slyším od tolika frustrovaných uživatelů, kteří se snaží vybrat peníze. Je tu spousta vidět a milovat o prostou funkčností MinerGate, ale pokud se nemůžete dostat své peníze, pak je to ztráta času.

Dalším problémem je, že mnoho uživatelů si stěžují na nedostatek transparencyof těžební bazénu MinerGate. Tvrdí, že MinerGate zobrazuje nižší hash ceny pro váš hardware, než to, co je skutečně používány. To znamená, že platforma je vám skutečně říká, že jste vydělali méně, než jste vlastně dělal a udržet rozdíl.

Velmi málo je známo o společnosti jako celku, se svým O následujících odstavcích najdete jen o tom, že je to běh skupinou kryptoměna nadšenců-vždycky červená vlajka, pokud se týče podvody. To je mylná představa, že tým za MinerGate je také tým za Changelly, který vzbuzuje důvěru. Nicméně, po rozhovoru se zástupci Changelly, nyní mohu potvrdit, že se jedná o dva různé společnosti.

Požádal jsem naše důlní expert Ian porovnat výkon MinerGate k jedné z alternativ - Claymore horníka. Tady je to, co musel říci:

Zde jsou dvě fotky ze stejného stojanu systémem 4 Rx 470 je:  

Minergate běh @ 985H / sa 

Claymore při 2499 H / S (to znamená 2,5krát rychleji) Nyní je otázkou, zda je toto delta je škodlivý a jsou „krádež“ nebo přesměrováním hashpowersomehow při používání jejich rozhraní vs. Claymore je. I přiklánět k ne a tady je důvod, proč: Při použití Claymore na Monero pořád jsem těžby přímo na můj Minergate palubní desku a peněženky, stále plný výnos síly Claymore je. Pokud by byly opravdu krade bych si, že by se ve skutečnosti vám mince. Lidé směřující k samotné platformě říká, že to není tak dobré, je nesmysl, protože existuje jen málo vývojářů na světě, který může postavit horník běžet stejně jako Claymore. Genoil je dobrý a nemůže porazit Claymore - je to krádež taky? Myslím, že za to, co oni stavěli - horník rozhraní GUI, které mohou CPU a GPU důl na jednom kliknutím na tlačítko je velmi dobrá. Je to prostě není velmi naladěny a optimalizovány jako Claymore je. 

MinerGate Review Závěr

Dobrou zprávou je, že můžete MinerGate stáhnout, nainstalovat a spustit těžbu do pěti minut. To je docela v pohodě, i když nemáte žádné technické zkušenosti, nebo jen chcete vyzkoušet pro zábavu.

Uživatelské rozhraní je snadné dostat se na; to vše úhledně stanoveno, a skrývá všechny komplikované směsici spojené s těžbou kryptoměna.

Jedním z poměrně velký problém se týká možnosti přístupu k něčí prostředky. Funkce peněženka byla nedávno přesunuta z programu na webové stránky MinerGate. Pokud výběry byly technický problém, pak možná to bylo opraveno. Porota je stále ven ačkoli.

A konečně, nic nemůže ublížit společnost víc než špatnou pověst. V tomto případě se zdá, že MinerGate nebyla osvědčil natolik, že je spolehlivým zdrojem příjmů. V tuto chvíli je to ta nejdůležitější věc, aby zvážila, podle mého názoru. Vlastně jsem běžel MinerGate přes podvod test Bitcoin a společnost vyšel důvěryhodně, ale test není 100% přesné. Použijte ji na vlastní nebezpečí.

0

Související zprávy


Post Tacocoin

Web Mining - zpeněžujte své webové stránky prostřednictvím prohlížečů uživatelů

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App recenze (Hacks, Cheaty a Mod apk)

Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenze

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

Která je nejlepší peněženka Bitcoin pro stolní počítače?

Post Tacocoin

Přehled GreenAddress.it

Post Tacocoin

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí

Post Tacocoin

Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Escrow služby

Post Tacocoin

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

Post Tacocoin

CryptoSteel recenze (Spálil to, běžel přes ni a rozbil to na zem)