Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných) | Czech.Lamareschale.org

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Ať už máte zájem stát se Bitcoin minerfor poprvé, nebo jste prostě hledají nové Bitcoin mining bazén, jsme tu pro Vás! V tomto článku se budeme zkoumat prvních pět těžebních Bitcoin bazény. Stojí za to poznamenat, že tento článek je o hornictví se ne vlastní těžební Bitcoin hardwareand cloud mining.

load...

Co je to důlní pool Bitcoin?

Pro ty, kteří jsou na kryptoměna, výtěžek bazény jsou skupiny horníků, kteří své zdroje dohromady, aby se rychleji vytvářet bloky. Horníci pak obdrží další pravidelné odměny, než by těžby sólo, protože odměny jsou sdíleny mezi členy. Kolik bloku odměna horníci dostávají, závisí na tom, kolik jejich zatřiďování energie přispěl k vyřešení gól.

load...
 

Před výběrem těžební bazén Bitcoin

Existují různé důlní bazény pro různé cryptocurrencies. Zde je několik faktorů, aby zvážila, když jste výběru těžební bazén:

Velikost: Větší bazény nabízejí více pravidelné platby. Nicméně, výhra je menší, protože je sdílena mezi více členů. Menší bazény nabízejí méně časté platby, ale větší výplaty. Záleží jen na vás, návrat by měl vyrovnání v dlouhodobém horizontu.

Odměnit Metoda: Hlavní odměnou typesto nalézt na různých důlních bazénů zahrnují následující:

 • Pay-per-akcii (PPS): Pokaždé, když se předkládá za akcii, uživatel se vyplácí pevnou částku.
 • load...
 • Proporcionální: Uživatel se vyplácí na základě podílu akcií našli.
 • Skóre založen: poměrný způsob vážil v době, kdy je předložena za akcii.
 • Platba za posledních akcií N (PPLNS): Podobně jako přiměřená, ale každá akcie mohou být odměněni na více kolech.

Poplatky: Některé Bitcoin důlní bazény účtovat poplatky, a některé ne. Poplatky se může pohybovat od pouhých 0% až 3%. Mějte na paměti, že ne všechny těžební bazény jsou vepředu o jejich struktury poplatků.

Ujistěte se, že také zvážit spolehlivost těžební bazénu, kolik bezpečnosti, které nabízí, a jak snadné je k výběru peněz. Zkoumáním těchto oblastí, můžete lépe rozhodnout, zda můžete mít zisk z těžby Bitcoin.

Top 5 Bitcoin Těžební Bazény

Rozbředlého sněhu Pool

Oznámil v roce 2010, umělá Poolwas vůbec první důlní Bitcoin bazén a nepochybně vedl k mnoha Bitcoin důlních bazény. Provozují Satoshi Labs, je založena na území České republiky a řídí systém skóre založené k zamezení přepínání bazénu.

Jedná se o středně velký bazén, který udržuje jen něco málo přes 7% hash rychlosti sítě. K dispozici je fixní poplatek ve výši 2% pro každou transakci, která je sdílena s horníky. S ohledem na odstoupení, je prahová hodnota může být nastavena s zůstatky poslal ven, když je toto dosaženo. Rozbředlého sněhu Pool také poskytuje službu těžit Zcash (ZEC), které mohou být vytěžené zdarma. Rozbředlého sněhu Pool Palubní deska je také velmi uživatelsky přívětivý a poskytuje výborné detaily s pravidelnými aktualizacemi. I když to nemusí být největší těžebních bazénů Bitcoin, to určitě považován za jeden z nejlepších.

Klady:

 • První Bitcoin mining pool; velmi založena
 • Metoda hodnocení založená na snižuje riziko podvádění
 • Vynikající uživatelsky příjemný dashboard

Nevýhody:

 • 2% Poplatek může být příliš mnoho pro některé lidi

Antpool

Antpoolis hornické bazén Chinese Bitcoin provozovanou Bitmain Technologies. To má asi 22% hash rychlosti sítě, což je největší Bitcoin mining bazénu v době psaní. Jednou z výhod tohoto důlního bazénu je, že si můžete vybrat mezi PPLNS (0% poplatek) a PPS (2,5% za poplatek), z nichž oba mají své výhody.

Pokud jde o platby, které jsou vyrobeny jednou denně v případě, že částka překročí 0,001 Bitcoin. Ty nové těžby Bitcoin ocení čisté prostředí. Přístrojová deska přehledně zobrazuje zisk a hash ceny. Existují také různé možnosti zabezpečení, včetně dvoufaktorové autentizace, e-mailová upozornění a peněženky zámků. Jako jeden z zavedených hráčů, Antpool je spolehlivou volbou pro Bitcoin těžební začátečníky.

Klady:

 • Můžete si vybrat mezi PPLNS a typy PPS odměnu
 • Pěkné rozhraní, které je snadné i pro začátečníky se orientovat
 • Spousta možností zabezpečení, včetně dvoufaktorové autentizace

Nevýhody:

 • Výplaty mají tendenci být menší, protože je to taková velká důlní pool

Kano CKPool

Také známý jako KanoPool, Kano CKPool byla založena v roce 2014. Tento středně velký Bitcoin mining bazén provozuje pay per Last N Share model (PPLNS), nabíjení 0,9% poplatek se společným Transakční poplatek odměn si. Má kolem 3% sítě hash sazbu, výtěžek dva až tři bloky denně.

Na rozdíl od některých těžebních bazény, Kano CKPool nenabízí sloučený těžbu. To znamená, že můžete jen těžit Bitcoin s tímto konkrétním bazénu. S ohledem na výplaty, není práh. Jako takový, budete dostávat malé, časté platby pro váš těžby.

Jedná se o poměrně jednoduchý bazén s rozhraním, které by mohly dělat s aktualizací, protože to není nejvíce uživatelsky přívětivý. To nemá moc v cestě funkcí, ale má dvoufaktorovou autentizaci pro další vrstvu zabezpečení.

Klady:

 • Žádná prahová hodnota výhra znamená pravidelné výplaty
 • Dobrá podpora a velmi příjemný komunita
 • Relativně nízké poplatky ve srovnání s některými těžební bazénů

Nevýhody:

 • Rozhraní není nejvíce uživatelsky přívětivý

F2Pool

Velký čínský Bitcoin mining bazén, F2Poolopened v roce 2013. S 14% hash rychlosti sítě, to je v současné době druhým největším Bitcoin mining k dispozici bazén. Provozování systém odměn PPS, F2Pool bere poplatek 4%, což je na vysoké straně.

Kromě Bitcoin, F2Pool má serverů pro těžební litecoin (LTC), ethereum (ETH) a Zcash (ZEC). K dispozici je denní automatické výplaty, a minimální odstoupení je 0,001 BTC. Na rozdíl od některých Chinese Bitcoin těžebních bazénů, že má anglický rozhraní. Dispoziční řešení je poměrně jednoduché, se informace uvedené v jasně a výstižně, což z něj činí mimořádně dobrou volbou pro začátečníky.

Klady:

 • Možnost těžby LTC, ETH a Zec
 • Možnost pravidelných výplat
 • Velmi nízký práh výplata

Nevýhody:

 • Na 4%, poplatky jsou vyšší než u většiny důlních bazény

Eligius

Eligiusis hornické bazén Bitcoin založený ve Spojených státech. Je to velmi snadné se připojit jak je vyžadována žádná registrace. Společnost byla založena v roce 2011, to byl jeden z prvních Bitcoin těžebních bazény. Bazén ovládá těsně pod 1% hash rychlosti sítě, což znamená, že relativně vzato, je to jedna z menších těžebních bazénů.

Jednou z hlavních výhod Eligius je, že tam nejsou žádné poplatky. Uživatelé obdrží 100% blokového odměnu, včetně transakčních poplatků. Eligius provozuje systém odměňování PPS s minimální výplatu 0,04 BTC. Tato vyšší Minimální částka k výplatě znamená, že budete potřebovat dostatečné množství zatřiďování moc rychle zjistit, návrat. Na rozdíl od Bitcoin, Eligius také umožňuje sloučenou těžbu Namecoin (NMC).

Klady:

 • Snadno se připojit jak je vyžadována žádná registrace
 • Je to zdarma: horníci nejsou účtovány žádné poplatky
 • Sloučeny těžba Namecoin pro další mince

Nevýhody:

 • Není pro každého, to bude vyžadovat značné množství hash silách, aby se vyplatilo

Používáte nějaké těžební bazény těžit Bitcoins? Zanechat komentář k bazénu níže!

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů?

Post Tacocoin

BTCJam přezkoumána - Moje osobní zkušenost a Reddit uživatelské recenze

Post Tacocoin

2017 Nejlepší Bitcoin Desktop Wallets - 4 recenzované peněženky (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App recenze (Hacks, Cheaty a Mod apk)

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji

Post Tacocoin

Od TREZORu po LastPASS: Nejlepší správce hesel 2017

Post Tacocoin

Recenze Bitfinex: největší výměna na světě podle objemu

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí

Post Tacocoin

Recenze Bitcoin Trader - Je možné 20% měsíční návratnost investic?

Post Tacocoin

Moje investice do BTCJamu právě proběhla

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků