Nejlepší Dash důlní hardware - Antminer D3 recenze | Czech.Lamareschale.org

Nejlepší Dash důlní hardware - Antminer D3 recenze

Nejlepší Dash důlní hardware - Antminer D3 recenze

Evan Duffield, tvůrce Dash (dříve známý jako Darkcoin a XCoin než to) X11 proof-of-práce algoritmu statedthat Dash byl určen pro reprodukci rozvoje těžební křivku Bitcoin je. Jeho kontroverzní 32% premine scamaside, výtěžek Dash skutečně pokročila prostřednictvím známých fází stanovených Bitcoin: důlní CPU, GPU těžebních a teď ASIC důlních.

load...

Antminer D3 z Bitmainis aktuálně nejefektivnější ASIC horník pro Dash. D3 je první výrobní série začala dodávat v polovině roku 2017 a rychle vyprodány, protože nabídla velkou výkonnostní výhodu oproti konkurenčním ASIC a GPU horníků.

Stejně jako u Bitcoin a litecoin ASIC, Bitmain nebyl první na trhu s Dash horník; že čest patří k iBeLink DM384M, který byl propuštěn v 1Q16. Nicméně, jak s Bitcoin a litecoin ASIC, Bitmain je produkt nabízí špičkovou elektrickou účinnost. Duffield záměr zrcadlo těžební progresi Bitcoin byl rozhodně splněn!

load...

Na Antminer D3 je Hashrate porovnání

D3 dosahuje impozantní hashrate ze dne 15. GH / s, zatímco ale spotřebuje 1200W elektřiny. Realizuje míru účinnosti 1,6 J / MH. Toto kontrastuje velmi příznivě s iBeLink DM384M, který produkuje pouze 384 MH / s. Abychom to uvedli do souvislostí, D3 dostane téměř 40 krát hashrate jen asi 1,7 násobek spotřeby energie.

Pro spravedlivější srovnání, zvažovat Baikal obří A900 X11 ASIC. Obří, bývalý vůdce těžební pole X11, hash 900 MH / s pouze 216W. Nicméně, D3 dostává více než 15-ti násobku této hashrate za méně než šestinásobku spotřeby energie. A900 má však tu výhodu, že jsou schopni těžit dalších pět algoritmy navíc k Dash je X11.

load...

A konečně, iBeLink nejnovější nabídka je DM11G, dosahuje 11 GH / s a ​​kreslí 810W. To znamená, že dostane 73% D3 je hashrate na 67,5% energie! Jediná nevýhoda je DM11G je strmá předem náklady více než dvojnásobek D3 je. Pokud jste schopni se dostat jeden za lepší cenu, měli byste rozhodně zvážit to jako silný uchazeč o D3.

D3 a PSU Náklady

Bitmain prodává D3 za cca 2.700 $, po odečtení nákladů na dopravu a napájení. Nicméně, dávka září rychle vyprodány, a další možné propouštění budou k dispozici v listopadu za $ 1,450. Doporučuje APW3 ++ moc Bitmain je supplyadds dalších $. 105 Můžete však použít libovolný ATX PSU se správným výkonem a konektory.

Dokonce i na $ 2,700, D3 je jasnou jedničkou z hlediska hodnoty. Jeho nejbližší soupeř je DM11G, stojí neuvěřitelných $ 6,000 za iBeLink. Baikal obří není v současné době k dispozici kromě od prodejců a druhé straně, kde se obvykle prodává za asi 2200 $. Nicméně, lepší výkon D3 znamená, že bude platit za sebe mnohem dříve (za předpokladu, že těžba Dash zůstává ziskový).

D3 váha a velikost

Abyste věděli, co můžete očekávat, pokud jde o poplatky za dopravu, D3 váží 5,5 kg, a PSU váží 3 kg. D3 měří 320 x 130 x 190 mm. Jeho nízká hmotnost a malé rozměry obstojí i ve srovnání s jinými X11 horníků; DM11G, například váží 21 kg a měří 490 x 350 x 180 mm.

X11 Těžební Úvahy

USD cena Dash bylo v poslední době roste, což zajišťuje, že mince zůstane ziskové dolu. Nicméně Bitcoin nedávné zvýšení cen výrazně překonala Dash je:

Dash se daří v amerických dolarech, ale jeho výkon je nevalný když je jejich cena v bitcoins.

Podle Coinwarz.com to bylo 128% výhodnější těžit Dash, než tomu bylo těžit Bitcoin v srpnu 2017. Nicméně, to bylo jen polovina dvoutýdenní průměr 227%. Tento klesající ziskovost je způsobeno dvěma faktory:

1) Bitcoin je vyšší zhodnocení:

Z více než tisíc altcoins, 15. Místo je zatraceně dobrý.

2) rychle rostoucí míra obtížnosti Dash jako vysoce výkonné ASIC se rozšíří:

Bitinfocharts.comshows Dash potíže stouply, protože X11 ASIC byly k dispozici na začátku roku 2016.

Je D3 ziskové?

Chcete-li získat představu o vašich potenciálních výnosů z D3, těžba CoinWarz Dash calculatoris užitečné. Mějte na paměti, nicméně, že potíž je téměř jisté, že i nadále roste, a cena Dash může také klesat. Nicméně, na základě pevné ceny a obtížnosti, ziskovost obraz je následující:

Podle kalkulátoru, s přibližnou USA průměrné ceně elektřiny $ 0.10 / kWh, D3 může platit pro sebe za méně než tři týdny! (Poznámka: To platilo pro době psaní tohoto příspěvku, prosím zkontrolujte aktualizované statistiky na webových stránkách Coinwarz je.).

To je neuvěřitelně rychle poslední horníci Bitcoin od Bitmain může trvat rok nebo i déle. Předpokládané roční zisky ve výši téměř 50 tisíc $ jsou pravděpodobně velmi nereálné. Nicméně D3 se zdá být dobrou investicí na papíře.

Jak nakupovat D3

Stejně jako jakýkoli jiný horník z Bitmain, The Antminer D3 prodává v dávkách. Každých pár měsíců, nová várka vyjde. Je to stojí za to podívat se na Bitmain je D3page vidět při dalším šarže bude loď. Také Bitmain je Twitter profilehas užitečné informace o nastávajících vydáních.

Všimněte si, že D3 je k dispozici také z druhé ruky nebo přes předobjednávku od různých prodejců. Zatímco některé vyhrazené ASIC dodavatelé mohou nabídnout reálné nabídky, většina prodejců na eBay nebo Amazon účtovat přirážku k získání této „peníze tisku stroj“ s ohledem na příští dávky.

Předobjednávky s Bitmain je pravděpodobně nejbezpečnější způsob, jak koupit D3. Zatímco místní prodejci budou rychleji dodávat vám to a umožňují vyhnout se dovozního cla, měli byste si být vědomi toho, že mnoho podvod prodejců existují a mohou využít poptávky po nových důlních zařízení. Pokud si koupíte přes prodejce, abyste zjistili, zda jsou seriózní jako první. Osobně jsme se spálil takový scammer na Amazonu stejně.

Náklady na dopravu a časy z Číny musí být také vzaty v úvahu. Určité prodejci slibují rychlé dodací lhůty a levnou dopravu ve Spojených státech (a v některých jiných regionech). Long lodní zpoždění jíst do očekávaných zisků; jak jiní dostávají D3S a začnou Důlní obtížnost proto stoupá. Všimněte si, že na rozdíl od dvoutýdenním zpožděním Bitcoin je, obtížnost Dash je retargets zhruba každé dvě minuty a čtyřicet sekund nebo s každým novým blokem nalezeny.

Sečteno a podtrženo: Je Antminer D3 Worth It?

Ačkoli ostatní výrobci pracují na nových Dash ASIC, hned teď Antminer D3is nejlepší dostupné X11 horník. Vaše možnosti jsou sledovat a čekat na lepší horník nebo ke koupi D3 co nejdříve.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin peněženky od roku 2017 pro zařízení Android Mobile Review

Post Tacocoin

Recenze: Coinmama - Je to 100% legit?

Post Tacocoin

Antrouter R1 recenze - Antminerův bezdrátový miner

Post Tacocoin

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 recenze - Proč Reddit uživatelé se stěžují na tuto Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

MinerGate recenze: Je to Legit Mining Operation?

Post Tacocoin

Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů?

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Escrow služby

Post Tacocoin

Recenze Bitfinex: největší výměna na světě podle objemu

Post Tacocoin

Virwox recenze: Je to Legit nebo podvod?

Post Tacocoin

Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin?