Ledger Nano S recenze - Je to Bitcoin Peněženka lepší než TREZOR? | Czech.Lamareschale.org

Ledger Nano S recenze - Je to Bitcoin Peněženka lepší než TREZOR?

Ledger Nano S recenze - Je to Bitcoin Peněženka lepší než TREZOR?

Nedávno jsem se zúčastnil v Severní Americe Bitcoin Conference v Miami. Ledger, jeden z předních hardware peněženky výrobci prodávají své zboží v akci a rozhodl jsem se konečně dělat svou Ledger Nano něno, který jsem odložil příliš dlouho.

Tak jsem si koupil sám speciálně vyryté Ledger Nano S vytvořený právě pro konference a dnes Zkouším to poprvé. Pokud jste byli zanícený čtenář 99Bitcoins pravděpodobně víte, že jsem dlouho fanoušek TREZOR, hlavního konkurenta Ledger je. Ale já jsem slyšel tolik dobrých věcí o Ledger Nano, že jsem se rozhodl udělat TREZOR vs Ledgertype srovnání.

Než začnu mé recenzi rychlá slovo o Bitcoin hardwarových peněženky. Hardwarové peněženky jsou pravděpodobně nejrobustnější formu zabezpečení, které můžete mít pro vaše Bitcoins nebo jakékoliv jiné kryptoměna. Ty vám umožní posílat a přijímat Bitcoins na jakémkoli počítači, a to i ten, který je napaden malwarem, s vědomím, že vaše transakce bude i nadále procházet, jak bylo zamýšleno. Pro více informací o Bitcoin peněženky obecně pozor na nejnovější Bitcoin tabule úterý epizodu.

Způsob, jakým hardware peněženky dosažení maximální bezpečnosti je uložením svůj soukromý klíč a podepisování transakcí Bitcoin v režimu offline, aby se někdo snaží „nabourat“ vaše peněženka na dálku nebude moci učinit. Většina hardwarové peněženky také použít druhý obrazovky / zařízení pro ověření akcí na vaší peněžence, jako je podepisování transakcí. Tímto způsobem, pokud hacker získá kontrolu nad počítačem, stále nemůže dělat žádnou škodu, protože on vyžaduje přístup k fyzickým zařízením připojeným k počítači stejně.

Zkontroloval jsem bývalý Ledger model, Ledger Nano v minulosti. Tehdy jsem dospěl k závěru, že přidaná ochrana že TREZOR peněženka vám dává svým druhým ochranu obrazovky je lepší než Ledger Nano. Nicméně, Ledger Nano S má nyní druhou funkci obrazovky stejně. Takže toto srovnání bude zajímavé.

Design a uživatelské rozhraní

Design-moudrý, že produkty jsou skoro stejné. Oba jsou malé a kompaktní, avšak Ledger Nano S přece má mírnou výhodu v tom smyslu, že jeho kovový kryt dělá to odolnější podle mého názoru (a také trochu svůdnější). Obě peněženky budou oba fit docela snadno do kapsy nebo do ruky, jak je vidět níže.

Způsob, jakým se kniha Nano Sworks je docela podobný nějaké hardwarové peněženky. Když se poprvé postavil jej budete zvolit PIN, který chrání přístroj před neoprávněným přístupem. Později, dostanete 24 slovo semena, která bude použita k vytvoření soukromých klíčů (To je to, co je známé jako HD peněženku, o tom více zde). Toto semeno by mělo být napsáno na bezpečném místě a není v počítači, jako ten, kdo zná toto semínko má kontrolu nad svými Bitcoins. Dobrý návrh by se napsat tento semeno dolů pomocí Cryptosteel zařízení.

Hlavní knihy Nano S má dvě tlačítka, která vám umožní ovládat. Počáteční set up zařízení je velmi jednoduchá a trvá asi 3 minuty. Většinu času tráví na psaní se vaše semeno.

Tato tvorba semínko je jedním z míst, kde se druhá obrazovka vstoupí do hry. Je-li ohrožena počítač hacker bude moci vidět semeno, pokud se zobrazí na obrazovce. To je přesně důvod, proč jsou semeno slova zobrazena na malém displeji přístroje, který je tamperproof, takže víte, že jen vidíte svou semeno.

Jakmile je přístroj nastaven, vše, co zbývá, je nainstalovat aplikaci, která vám umožní komunikovat se zařízením (tzn odesílat a přijímat Bitcoins).

Aplikaci jsem použil je rozšíření pro Chrome, které vám poskytuje následující funkce:

 • Podrobnosti General účtu
 • Posílání Bitcoins ze svého hardwaru peněženky
 • Generování Bitcoin adresu pro zasílání Bitcoins
 • Nastavení aplikace (např směnný kurz, jazyk, atd.)

Tato aplikace je velmi podobný tomu, který TREZORuses ačkoli to má uhlazenější design.

Rozhraní (viz výše) je velmi intuitivní a nevyžaduje žádný návod dostat na kloub to. Také si můžete přejmenovat účty a nemusíte jim říkat v obecné názvy jako „účet # 1“. TREZOR umožňuje to také, ale vyžaduje, abyste připojit Dropbox účet.

Hlavní knihy Nano Scan také použít stávající Bitcoin peněženky namísto současného rozšíření chrome rozhraní. Tyto peněženky patří MyCellium, elektron, Bitgo, GreenBits, Copay a MyEtherWallet.

Zde je kompletní přehled o tom, jak zařízení pracuje hotový BTC Sessions na YouTube:

Podpora altcoins

Hlavní knihy Nano S zahrnuje Bitcoin, litecoin, společník aplikace Ethereumand ethereum Classic a další cryptocurrencies blockchain bázi. Zde jsou aktuální altcoins podporované:

 • Bitcoin
 • Ethereum / ethereum Classic
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Zcash (Z-adresy nejsou podporovány)
 • Pomlčka
 • Stratis

Můžete posílat a přijímat platby, kontrolovat své účty a spravovat více adres pro každou měnu ze stejného zařízení.

TREZORon druhou stranu nedávno announcedthat mají spolupracuje s MyEtherWallet podpořit ethereum na svém zařízení stejně. Ostatní měny podporované prostřednictvím TREZOR jsou Dash, Zcash a litecoin (přes Electrum LTC).

Pověst společnost

Ledger byl založen v roce 2015 ve Francii. Společnost od té doby získala značné trakce v Bitcoin a kryptoměna sféry a začala být důstojným konkurentem pro SatoshiLabs (tvůrcové TREZOR). TREZOR, na druhou stranu, působí na trhu od roku 2014.

Oba Ledger a TREZOR používat open source kód pro své aplikace, a to jak prokázaly vynikající zákaznickou podporu a stabilitu v posledních několika letech. Přestože TREZOR je zralejší a respektovanou společnost, je těžké říci, že Ledger zaostává.

Ledger je cenovka

Hlavní knihy Nano S prodává za € 58 (cca 65 $), zatímco TREZOR prodává za $ 99. Tím se Nano S atraktivnější smlouvat, protože jejich vlastnosti jsou téměř totožné. Lze namítnout, že TREZOR může také působit jako heslo managerbut Nejsem si jistý, jak užitečná je tato funkce v současné době.

Tak kdo je vítěz?

Ve vší poctivosti, myslím, že Ledger Nano Swins vzhledem k nižší ceně. Ale obě společnosti vytvořili skvělý produkt. Hlavní knihy Nano S Zdá se, že mají navrch v designu a použitelnosti, přičemž TREZOR pověst má větší dopad na společnost (i když ne o moc). Protože většina z nás jsou citlivé na ceny v tomto případě cenovka hroty stupnice směrem Ledger.

Osobně používám TREZOR, hlavně proto, že když jsem poprvé začal používat hardware peněženky Ledger ještě nebyl kolem. Dnes si myslím, že se může začít používat oba, ukládání některé z mých peněžních prostředků, na TREZOR a někteří na knihy. Musím říci, že pokrok Ledger dosáhla v minulém roce je skutečně impozantní a jejich produkt vykazuje jej.

Související zprávy


Post Tacocoin

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit?

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 recenze - Jistě, stojí za to peníze

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Peněženka pro rok 2014 - Blockchain proti MyCelium proti Coinabse

Post Tacocoin

Antminer T9 proti Antmineru S9 - Kdo je nejlepší Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta

Post Tacocoin

Změna proti ShapeShift - Instant Cryptocurrency výměny

Post Tacocoin

Moje nová nejlepší Bitcoin a altcoin Peněženka - Exodus Peněženka recenze

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetní karty porovnány a přezkoumány (2018)

Post Tacocoin

Virwox recenze: Je to Legit nebo podvod?

Post Tacocoin

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?