Co je Zenový protokol? Listopadová ICO analýza | Czech.Lamareschale.org

Co je Zenový protokol? Listopadová ICO analýza

Co je Zenový protokol? Listopadová ICO analýza

Následující příspěvek odráží názor autora samotného, ​​a nepředstavují investiční poradenství.

„Zen Protocolis blockchain postavený pro finance.“ To je decentralizovaný, peer-to-peer finanční systém, který obsahuje inteligentní smlouvy platformu, která je schopna vytvořit, vydávání a obchodování digitální podobě. To vede podél sítě Bitcoin (jakési opt-in sidechain), ale má funkce, jako je inteligentní řízení na platformě ethereum. Stručně řečeno, jeho cílem je, aby se ty nejlepší vlastnosti Bitcoin a ethereum, za účelem vybudování nové finanční platformu.

Bitcoin je zlatý standard pro bezpečnou kryptoměna, ale má problémy s šířkou pásma a škálování. Na druhou stranu, ethereum nebylo známo, že nejbezpečnější místo pro uložení hodnoty jako kryptoměna. Ale je to jedna z nejjednodušších způsobů, jak vytvořit inteligentní smlouvy.

Inteligentní smlouvy jsou s vlastním provádění dokumenty, které umožňují kód nahradit prostředníky třetích stran, jako jsou například kanceláře, banky, escrows, pojišťoven a finančních poradců. Chytrý kontrakt může také výrazně snížit riziko protistrany automatizací podmínky dohody, před přijetím opatření.

Automatizací procesu těchto zprostředkovatelů, chytrý kontrakt snížení pracovní síly, náklady a tření spojené s provozem velkého množství dat, které tyto služby procesu. To znamená, že uživatelé těchto platforem a služeb mohou nyní přijímat rychlejší a levnější služby.

Zápisem inteligentní smlouvy do blockchain, uživatelé také získat výhodu zvýšené bezpečnosti blockchain knihy. Tak se zvýšenou bezpečnost a snížení obchodních nákladů, to je snadné pochopit, proč ethereum a chytrý kontrakt získali tolik bzučet v tak krátkém čase.

Současný Bitcoin protokol používá „jednorázovou smlouvu.“ Pro Jinými slovy, každá transakce spotřebuje smlouvu, kterou používá. Tak to je používáno k zaznamenání převodu vlastnického práva k Bitcoin do jednotlivou transakci. Ale to není v současné době poskytují open-ended „chytré smlouvy“, které i nadále provozovat samostatně spustitelný kód v síti.

Na druhou stranu, ethereum smlouvy se poskytuje tento kód častěji. Ve skutečnosti, ethereum má otevřené smlouvy, které lze spustit nekonečné množství časů. Ale běží na „plyn“. Co to znamená?

V ethereum, plyn je poněkud podobné transakční poplatky v Bitcoin. Každá operace na ethereum síti vyžaduje pevné množství plynu. (Například, přidávání dvě čísla stojí 3 plynu, výpočtu hodnoty hash stojí 30 plynu, a odeslání transakčních nákladů 21,000 plyn).

Plyn se platí v éteru, ale nelze jej vlastnit. Je to prostě počítáno na pevnou plynu / ether kurzu, který jste poslat jako transakce na ethereum blockchain.

Pokud není k dispozici dostatek plynu pro spuštění smlouvu, pak to nedokáže, ale ten, kdo se pokouší spustit stále dluží peníze. Tak, to trvá zdroje z obou uživatelů a sítě, a to i když je neúspěšné.

Takže tam je příležitost pro nový protokol s cílem zlepšit nebo rozšířit jak Bitcoin a ethereum, což je něco, že přes tisíc altcoinsare pokouší dělat. Otázka zní: Může Zen Protocol aby splnila své žádosti dodat něco jiného než dvou největších veřejných blockchains?

Pojďme se podívat na to, jak oni dělají toto tvrzení optikou pěti důležitých prvků, které tvoří úspěšné ICO:

1. Bolest / Market Size

Je to pěkný-to-má nebo prostě musíte mít řešení, s velmi velkým a snadno identifikovatelné trhu? Je tam konkurence?

2. Řešení / Tech

Ještě společnost, technologie, a ICO přispět k ukončení bolesti pro uživatele a ICO přispěvatelem?

3. Token Economics / Coin Struktura

Existuje skutečná potřeba pro nové mince nebo známky na plošině? Je to právně a prospěšně strukturován.

4. Team

Mají dovednosti a zkušenosti, aby vytáhnout ho?

5. Marketing

Jak dobře definované jsou strategie růstu a rozvoje obchodní plán týmu pro škálování sítě a najít fit na trhu produkt?

Co je to Zen?

Podle Zen protokolu Bílé knihy, Zen je“blockchain obchodovat v jakékoliv finanční aktivum a se stejným konsensu o vlastnictví a osvobození od centrálního dispečinku, který zajišťuje Bitcoin za peníze. Tento majetek se připojit k digitální dohod s mocnými, programovatelné schopnosti zpracovávat informace a udělovat práva. Zen sleduje síť Bitcoin a umožňuje majetku couval s Bitcoin.“

Přemýšlejte o zenu nahrazení některých služeb a funkcí, které finanční poradce nebo makléř by mohl udělat pro své klienty. To výrazně snižuje riziko protistrany, a to bez nutnosti zprostředkovatele. Takže i když to není největší na trhu, je dobře definovaná, velmi ziskový.

Podrobnou zprávu dále říká: „Zen blockchain je určen na podporu skutečné finanční produkty s výkonnou automatizaci a osvobození od kontroly... Jakékoliv blockchain který se pokouší jak vytvářet peníze a poskytnout inteligentní smlouvy musí omezit jedno nebo druhé.“

Tato výzva je jedna z věcí, která určuje Zen od sebe, a to je řešena pomocí programovacího jazyka F *, který byl vyvinut společností Microsoft Research. Jedná se o funkční jazyk, který řeší formální verifikace.

Podrobnou zprávu pokračoval: „Zen je veřejná blockchain zajištěn důkaz o práci, která má vzácnou nativní token aktivace smlouvy.“

Zen poskytuje přímé vlastnictví digitálních aktiv, která představují sliby, které jsou vykonatelné. V síti Zen, inteligentní smlouvy působit jako lockboxes a žetony jsou jejich klíče. Každý digitální aktiva, jako je kryptoměna, legální výzvu, ETF a podnikových dluhopisů, mohou být umístěny v inteligentním smlouvy s podmínkami smlouvy -v výměnou za tokenu.

Protokol Zen používá věštci jako mechanismus, který může prokázat správnost smluv. Takže v síti Zen:

  • Aktiva jsou žetony: Ty představují pohledávky
  • Sliby jsou smlouvy: Dohoda je nastavena v kódu.
  • Vymáhání se provádí v souladu s protokolem: Výnos rozhoduje o důkazu.

Takže Zen tokenu podporuje těsnou integraci s Bitcoin podporovaných aktiv. Jinými slovy, Zen smlouvy nikdy stálo prostředky uživatele, pokud úspěšně dokončí je. Tato funkce je jedním ze způsobů, jak Zen odlišuje od jiných protokolů, a to dokazuje, že lze udržet nízké náklady spustit dolů. Oni také integrovat několik důvěry stavebních metod v jejich protokolu, jako je například Multihash Mining proof-of-práce a atomové swapy nebo swapy cross-řetězce s ostatními blockchains.

Podle webové stránky Zen „Zen smlouvy jsou vypláceny zůstat aktivní po nastavenou dobu: po vyčerpání platby, jsou inaktivovány a vynechal důlního bazénu, takže zdroje nejsou zátěží pro horníky nebo uzly. Když se znovu aktivuje, smlouvy se zobrazí s původním kódem, jako by nikdy nebyli deaktivován.“

Jednou z výhod, které Zen architektura má více než Bitcoin architektury je, že Bitcoin jediným aktivem je Bitcoin. Mezitím, Zen může sekuritizovat jakýkoli digitální majetek. Navíc, Zen může držet aktiva off-řetězce do funkce smlouvy ji aktivuje. Proto, když je neaktivní, nevyžaduje zdroje ze sítě, aby i nadále přesunout blok od bloku v blockchain.

Klíčem je zde, že existují přesvědčivé účel protokolu Zen, s velkým množstvím technické dokumentaci na podporu tohoto. Klient Zen Protocol Alpha je vlastně běží. To ukazuje, jak jejich využití Oracles a deriváty těchto nových Bitcoin podporovaných digitálních aktiv jsou využívány v Zen inteligentní smluv.

Je skvělé, že Zen má podrobnou zprávu, webové stránky, mnoho blog články, videa a aktivní účet GitHub. A to ani nemluvě, že mají alfa verzi svého protokolu v současné době běží. Takže Zen není jen nápad nebo vaporware.

Mít tolik dokumentace nedělá svou práci snadno, ale to zvýšení důvěry-když se zdá, že ve svých nároků nebo zpráv žádné rozpory. Na jednom místě, zakladatel Adam Perlow uvedl: „Stavíme decentralizovaný platformu podporovanou průlomu protokol pro vytváření, vydávání a obchodování v digitální podobě.“ Se vší této dokumentace a kódu na podporu pokroku Zen, to je snadné, aby mu věřit,

Celý tým je silný. Dobrý řada vývojářů a inženýrů mají zkušenosti s startech. Mají také zkušenosti v oblasti kryptografické ochrany, financí, matematiky a fyziky. Jedinou oblastí, vidím, kde jsou trochu chybí, je marketing. Oni uhasit nějaké pěkné videa z nich mluví na akcích, ale je třeba udělat víc, než že pokud chtějí více lidí o nich vědět.

A co Zen Token?

Za prvé to není navržen tak, aby zásoba hodnoty nebo soutěžit s Bitcoin nebo jakékoliv jiné crypto. Jako jejich webové stránky říká, „Zen není další soutěžící, aby se stal digitální hotovost. Jsme přesvědčeni, že Zen je nejcennější jako finanční doplněk k Bitcoin.“Jeho úkolem je palivo transakce na Zen protokolu.

Token prodej začne 30.listopadu 2017, a končí 30.prosince, 2017. K dispozici bude Genesis Distribuce 20 M-12 s M bude kupující, 6,5 M jít do protokolu týmu Zen a 1,5 M zbývajících rezerv, Během prvních 6 let po Genesis distribuce, budou mít budoucí rozdělení 40.000.000 žetonů a stále ji halvingevery 6 let, než se těží 100,000,000 žetonů.

Tento plán se zdá rozumné poskytovat dostatek žetonů pro provoz sítě, ale také zvyšuje jejich Síť se stále rozrůstá. Způsob nákupu zahrnuje použití Bitcoin přes jejich peněženky. Některé slevy jsou k dispozici v předprodeji, což se děje právě teď. Pre-prodej slevy jsou následující:

  • Koupit v rozmezí 5 až 20 BTC: sleva 5%
  • Mezi 20 a 50 BTC: 10% slevou
  • Více než 50 BTC: 15% sleva

Pre-prodej slevy skončí, pokud celková částka nákupu dosáhne 3,000 Bitcoins.

Pre-prodej není velmi nízké, takže si nemyslím, že investoři budou obracející těchto prvků. I obvykle rád viděl období uzamčení pro velké, silně zlevněné investory, jakož i za zakladatelů. Nicméně, nejsem si jistý, že je nutné s tímto znamení. To je strukturována tak, aby byla stabilní, takže nebudeme vidět velké slevy v jiných mezinárodních organizací pro suroviny, které se stanou cíle pro obracející nebo pump-and-dump vozidel.

Jeden poslední bod, aby zvážila: Je tam konkurence? Ano, ve skutečnosti je to jedna z největších mezinárodních organizací pro suroviny v historii. Zpět v červnu, Bancor Protocol zvýšil více než 153 $ milionů za pouhé 3 hodiny. A nabízí velmi podobné řešení.

Vzhledem k tomu, tech je zapotřebí k dosažení finanční průmysl, platforma může být aplikován na jakýkoli digitální aktiva, která se zdá být dobrou budoucnost technologie Zen. S využitelností jejich tokenu tankování své sítě a odměnu horníků, měl by být stabilní, pokud nástupiště a protokol zůstává v provozu. Celkově lze říci, pokud uvažujete o využití platformy Zen Protocol, zdá se, jako slibný ICO.

Související zprávy


Post Tacocoin

Bitová výměna a peněženka Luno (dříve BitX) byly přezkoumány

Post Tacocoin

Bitclub Network review a analýza

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

Od TREZORu po LastPASS: Nejlepší správce hesel 2017

Post Tacocoin

Recenze: Coinmama - Je to 100% legit?

Post Tacocoin

Která je nejlepší peněženka Bitcoin pro stolní počítače?

Post Tacocoin

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Peněženka pro rok 2014 - Blockchain proti MyCelium proti Coinabse

Post Tacocoin

Bitcoin kohoutek WordPress Plugin od 99Bitcoins

Post Tacocoin

Antrouter R1 recenze - Antminerův bezdrátový miner

Post Tacocoin

Jaxx peněženka recenze - Allround Bitcoin peněženka

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků