Prosinec ICO analýza - recenze NAGA | Czech.Lamareschale.org

Prosinec ICO analýza - recenze NAGA

Prosinec ICO analýza - recenze NAGA

Tento příspěvek představuje osobní názor autora a že není investičního poradenství.

Na první pohled se Myslel jsem, že revize Naga ICO to bude legrace. Koneckonců, jsem rád výzkumu a psaní o mezinárodní organizace pro suroviny, a tato společnost má spoustu informací o výzkumu, který má psát. Kromě toho NAGA ICO websitestates, že je to „jen tokenu prodej prostřednictvím IPO'd FINTECH, sjednotí finanční, kryptografických a herní trhy.“

load...

Počkej co? IPO'd FINTECH firma dělá ICO?

Zdá se, že mnoho lidí číst tyto informace, a myslím, že to může být jen dobrá věc. Ukazuje úspěch, růst a schopnost plnit předpisy shody. Ale existují potenciální stinné stránky. Mohlo by to být signál, že na trhu jsou v není tak výnosné, jak se zdá, nebo že jim jen o peníze.

Chci říct, proč by úspěšný, ziskový riziko společnost stigmatizace jako praní špinavých hlad kdyby nepotřeboval peníze? To by mohlo přijít o své stávající uživatele a akcionářů. Konkrétně Naga uvádí na svých internetových stránkách: „Investice a obchodování se vládne a řídí chamtivý bank a korporací, které kontrolují přístup, fungují neprůhledně a vždy řez své peníze.“

load...

Zatím dva hlavní investory v Naga Group AG jsou následující:

  • Hauck & Aufhaeuserm, jedna z nejstarších evropských bank
  • FOSUN, Čína je největší soukromá investiční konglomerát

Ano, to ICO je opravdu neobvyklé, a to je ten, který bude vyžadovat určité hloubkovou analýzu.

Tak proč je společnost, která právě za sebou úspěšnou IPO dělá ICO? V tomto neobvyklém ICO přezkumu budu pokoušet se odpovědět na tuto otázku, a řešit některé nesrovnalosti vidím v Naga je messaging. Existuje již ton obecné názory na Naga, která se právě kladou obvyklé otázky. Tak jsem myslel, že tato jedinečná ICO zasloužila víc vážnou pozornost.

load...

Token Economics

Předtím, než se dostanu do Naga, jejich mnoho propojených podniků, a jejich poněkud matoucí zpráv, chci alespoň chtějí podat přehled na vysoké úrovni jejich symbolickou ekonomiky.

  • Naga žetony jsou postaveny na ethereum blockchain se standardním ERC20 platformě.
  • Token hard cap je 400 milionů.

Ano, to je velmi vysoká, a to je ustálený u $ 1 každý. Říkají, že bude hořet ty, které nejsou prodávají. A právě teď to vypadá, že by mohla splnit svůj cíl, kterým je 30.000.000 $. Ale oni mohou ještě dělat to až v posledních dnech.

Přirozeně jsem se zeptal: Proč nastavit takovou horní mez (400m tokenů), pokud vše, co chcete získat je $ 30M v $ 1 každý?

V Medium.com článku ze strany výkonného týmu Naga, že zabývat se otázkou, proč mají 220m pevný kryt žetonů na prodej. Uvádějí některé dobré reference, poskytne tabulku, a povzbudit lidi, aby vyladit čísla a používají své vlastní předpoklady:

  • Pre-ICO slevu 30%. Prodali jen něco málo přes 17.000.000 $ v předprodeji, a jsou nyní asi 19.000.000 $. Datum ukončení-prodej je na 15. Prosince.
  • Interval uzamčení pro zakladatelů a týmu je 50% po dobu 6 měsíců. Cítím se tato doba by měla být delší, ale s týmem jen dostat 17,5%, to není řešení nárazník.
  • 45% jde na rozvoj a 55% jde na trh.

Část, která skutečně začne házet čísla tokenu distribuční off je možnost pouze zvyšování $ 30M, když předprodal více než 15M $ se slevou. To je velký rozdíl od svého navrhovaného 5% množství pre-prodej.

Níže je uveden podrobný rozpis rozdělení a distribuci jejich token-výnosy z prodeje. Pokud jste opravdu přesvědčeni, čas hraje důležitou roli a chtějí, aby si pospíšil, aby chytit podíl na trhu, toto rozdělení má smysl, zejména v případě, že skutečně jsou blízko k mít software hotovo. Ale pokud 50% žetonů skončit zakoupit na 30% bonus (plus dalších 5% dané vzdálenosti za doporučení), existuje možnost, že některé z nich mohou převrátit své žetony.

Na vysoké tvrdou čepici a cenou $ 1 na základě mnozí lidé vyhýbají této ICO. I když jsem obzvláště rád, že oni jen dali slevu 30%, vysoký podíl tokeny získané v předprodeji od bonusu mohou být problémem v krátkodobém horizontu.

Jaký Hodnota je udávána v Naga ICO?

Takže to, co je NAGA? No, je to vlastně docela málo firem s různými partnery a investory. Také nedělají stanovení této situaci snadné v jejich dokumentaci, protože často odkazují na NAGAwhen mluví o libovolný počet svých firem, produktů nebo služeb.

Někdy dokumentace odlišuje, ale ne vždy. Kdyby to nevadilo, tak proč ne, aby to jasné? Chápu, že se dělá ICO roadshow a řízení firmy. Ale oni mají mezi 120-170 zaměstnanci, a oni již zvýšil více než $ 15MM. Plus, dělají několik set tisíc transakcí za měsíc (v závislosti na jejich whitepaper).

NAGA a Firmy a služby

NAGA Group AG a Development Association NAGA, sro, se partnery zavést Naga mince „NGC“. Je to znamení, že bude sloužit jako účetní jednotku ve všech existujících a budoucích projektů Naga Group AG.

NGC umožňuje slevy na vstupné do SwipeStox, sociální síť pro finanční obchodníky. Jediná část platformy je nahoru a běh, což je také důvod, proč jsem viděl problémy, když jsem poprvé začal zkoumat tento ICO. Tyto problémy většinou spočívají v tomto prohlášení:

Že to je jen další v pohodě koncept, který se nikdy nestane? No, to už žije, obchoduje miliardy dolarů každý měsíc.

Pak toto prohlášení okamžitě následuje to:

Řešení -

Jeden decentralizované kryptoměna pro:

  • Finanční trh
  • Virtuální zboží
  • Cryptocurrencies

Těžit z digitálního transformace z největších průmyslových odvětví na světě.

Představujeme Naga mince.

Podle mého názoru, by neměla zařadit prohlášení: „No, to už žít“ Po výše uvedeného popisu. Spíše by uvedli ji po popisu SwipStox, část jejich platformy, která isLive. Pak bych neměl problém s ním. Udělal jsem tento bod na jejich telegram chatu kanál, který se zdá čtenáře uvést v omyl.

Oni nesouhlasili, a řekl, že se povzbudit lidi, aby si své vlastní výzkum. Pak, pokud se lidé dívají na časové ose, budou vědět, které části platformy jsou postaveny, a které ne. Pokud přejdete dolů, najdete jej asi 11 obrazovek pod ním. Existuje souvislost „Plán“ v nabídce, ale nejsem si jistý, že většina lidí vidět.

Switex Gmbhis další JV s Naga Group, která vytvořila službu Switex. Oni tvrdí, že „bude první legální trh ekologický systém pro virtuální zboží, které umožní hráčům, herní vývojáře a vydavatele na zisk spravedlivě.“

Podle mého názoru je toto tvrzení je další hrubé přehánění. Existuje celá řada dalších služeb, které jsou již obchodují na největších světových burzách, a mají dohody či partnerství s populárních výrobců her. Pokud nechcete mít producenti hru na palubě, vaše platforma má jen malou šanci na přijetí.

NAGA Markets, Ltdis online zprostředkování a regulované investiční firma služeb.

Hanzovní Brokerhouse Securities AGISu seznamovací kancelář, která se zaměřuje na privátní investory a obchodníky. Poskytují také školení.

Ministerstvo Programmingis spouštěcí marketing a vývoj firma, která je „pohánět výkonnější začínajících v Evropě.“

Společně tyto firmy jsou z prostředků získaných z prodeje tokenu Naga k rozvoji těchto služeb:

Takže jediný produkt výše, která je v současné době postaven, je SwipeStox. Z pohledu na veškerou dokumentaci, vypadá to, že Naga Academy byl přidán jako dodatečný nápad, protože je vynechána některých dokumentaci.

V mé mysli, NAGA Wallet je platforma, a to je to, co je pro NGC. Takže zmínky o něm jsou již zabudovaným nebo o tom, že „První Šifrovací herní výměnné“ -Jsou rozptýlení, které způsobují, kdo zpochybňují integritu zpráv.

Sledováním tlachání o sociálních médií a kanálu NAGA telegramu, zdá se, že jen málo pochopení kontrastu práv mezi vlastníky akcií nebo podílů ve společnosti a vlastníků žetonů, které nabízí společnost. Jsou velmi, velmi odlišné. Například, pokud je společnost prodána jiné společnosti, akcionáři dostanou něco, ale symbolické držitelé nebude.

Snaží prolomit token hodnotu na rozdíl od podniku (nebo podniků), není snadný úkol, zvláště když jsou všichni tak často označovány jako Naga. Kromě toho hovoříme o užitného tokenu, kde nástroj je platforma, která umožňuje přístup a slevy k řadě služeb. Ale když se hodnota tohoto přístupu a poskytované služby nejsou dosud stanovena, to dělá přijít na hodnotu pro takový projev téměř nemožné.

Když jsem se jich zeptal na tuto situaci na svém telegramu kanále, prostě zaslali spoustu odkazů na jejich webové stránky a on-line dokumentace, spíše než jednoduše vysvětlovat hodnotu. Zpočátku myslel jsem, tato taktika může zahrnovat únikům, ale teď si myslím, že člověk, zeptal jsem se prostě neznal odpověď.

Zde je jednoduchá rovnice mohu použít k calcualte hodnotu určitého znamení:

PUT = PV x M / T 

PUT je Platform Utility Token. PV je vnímaná hodnota tohoto tokem komunitní memebers. M je počet členů. T je počet žetonů.

Podle mého názoru je hodnota platformě utility tokenu je hodnota služeb nebo sleva poskytuje. Tak dlouho, dokud nejsou k dispozici žádné výlučná práva na token držáky, hodnota tokenu by se měla rovnat sleva byla nabídnuta. V tomto případě je to o 50% na SwipeStox, což je jediná část platformy, která je v současné době postaven. Takže pokud budete obchodovat na německé burze, by to mohlo být přínosem. Jak to je dobrá sleva. Nabízejí také některé malé slevy a další výhody. Například jsem dostal jednu níže po několika dnech vyptávat.

Takže to je cena GDX mít šanci jít nahoru? No, ne tolik, jak jsem původně myslel, protože jsem nepochopil jejich zpráv a tvrzení. V případě, že peněženka a Switex již byly postaveny, mohou chytit podíl na trhu dříve než ostatní virtuální ústředny, které jsou zaměřené na této jedné svislé čáře, spíše než pokoušet se dělat co nejvíce NAGA je.

Podle jejich časové osy, možná mám určité obavy, pokud jde to, zda by měl být schopen dodat peněženku a Switex. Nicméně, s ohledem na jejich zkušenosti v oblasti stavebnictví SwipeStox a skutečnost, že mají velký tým za sebou, jsem víc v pohodě.

Kromě toho návrh této aplikace získaly ocenění a má atraktivní jednoduchost, která budou pravděpodobně stavět do svých dalších produktů. S příslibem dalších nabídek držitelům GDX (například bezplatné vzdělání a několika dalších výrobků), které uvedly, že tam je dobrá budoucnost hodnoty tohoto důvodu, zejména proto, že stavět další služby, a poptávka po nich zvyšuje služby.

A konečně, NAGA má nějaké silné poradce, jako jsou například Roger Verand Miko Matsumura, kteří jsou oba dobře známý v komunitě Blockchain.

Závěr: Já bych osobně investovat do Naga?

I přes určité zpráv Zjistil jsem, že je matoucí a zavádějící, jsem stále nadšený vidět platforma Naga má přijít k uskutečnění. Dobře navržený, singl, virtuální peněženka pro finanční trhy, virtuální zboží a cryptocurrencies by mohla být velmi dobře přijata.

Takže na jedné straně jsme smíšené messaging a vysoce pevný uzávěr. Ale na druhou stranu, je tu tým, který již ukázal nějaký obrovský úspěch. Konečně, tam je hodně humbuk kolem této platformy a tokenu prodej, takže to určitě pomůže zvýšit hodnotu tokenu.

Pro více informací podívejte se na oficiálních stránkách Naga.

* To ICO není k dispozici na trzích v USA, Číně a Singapuru.

* Tento příspěvek je představuje osobní názor autora a nepředstavují investiční poradenství.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

Moje nová nejlepší Bitcoin a altcoin Peněženka - Exodus Peněženka recenze

Post Tacocoin

Která je nejlepší peněženka Bitcoin pro stolní počítače?

Post Tacocoin

Recenze: Coinmama - Je to 100% legit?

Post Tacocoin

Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další

Post Tacocoin

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o

Post Tacocoin

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

Post Tacocoin

Ledger Wallet přezkoumána 80 uživateli Reddit (bez propagačního kódu)

Post Tacocoin

Bitseed review - Plug & Play Full Bitcoin Node

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte

Post Tacocoin

Hledáte alternativu Bitcoin? Zde je 6 mincí, které je třeba zvážit

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor recenzován - je to bezpečné?