Bitcoin Billionaire App recenze (Hacks, Cheaty a Mod apk) | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Billionaire App recenze (Hacks, Cheaty a Mod apk)

Bitcoin Billionaire App recenze (Hacks, Cheaty a Mod apk)

Musím se přiznat, že tento příspěvek je trochu hloupé, protože to nemá nic společného se skutečným Bitcoin světě. Nicméně jsem se ocitl stažením mobilní hru s názvem „Bitcoin Billionaire“ od NoodleCake Studios před pár dny a od té doby dostal silně závislý.

load...

Co je Bitcoin miliardář?

Bitcoin miliardáře je mobilní hra pro iOS a Android, ve kterém budete hrát mladý podnikatel, který se rozhodne zahájit těžební Bitcoins, aby se stal bohatým. Hra je velmi jednoduchá, klepnete na obrazovku, aby se důl Bitcoins a budete investovat své nově získané mince do nové těžby Bitcoin rigsand další investice, které přinášejí Bitcoin. Čas od času se finanční události dojde - stejně jako Bitcoin je cena jde nahoru, někdo okrádá, atd. To bude samozřejmě mít vliv na vaše celkové bohatství.

load...

Jsem si jistý, že to nezní velmi zajímavé na první pohled, jsem si nemyslel, že to mělo hodně na to, jak dobře. Ale nějak, prostřednictvím jednoduché hry, roztomilé grafiky a zábavný charakter cituje zjistíte sami dostat závislý na to, no....stupid, zvěřiny.

Většinou jsem hrát tuto hru, když se snažím trávit čas jako nic moc co dělat jiného než poklepáním na obrazovku, stejně jako můžete. Když hra začne budete krátké zprávy (viz níže) - nemohl jsem s ním souhlasit víc teď, když jsem hrál hru za uplynulý týden.

Jak budete postupovat v průběhu hry vaše scenérie se změní, budete mít nové oblečení, domácí zvířata a dokonce i získat cestovat časem, věřte mi, že je to všechno velmi příjemné. A zřejmě nejen pro mě, hra dostala 4,5 rating od více než 185K názory na Google Play a hodnocení 5 hvězdiček z více než 33K názory na App Store.

load...

Chcete-li hrát hru si můžete stáhnout pro Android hereand pro iOS zde.

Bitcoin miliardář tipy, podvádí a udělátek

Pro ty z vás, kteří jsou vážně hraní této hry (nebo ty, kteří jsou již hraje), Dovolil jsem si sestavit seznam tipů a hacků, které posílí své příjmy, jak budete hrát spolu:

 1. Pípa s více než jedním prstem najednou (duuhhh). Mnoho lidí říká, klepnutím se 2 prstem na každé straně, ale zjistil jsem, že pomocí 4 prsty na jedné ruce na po sobě nejlépe funguje pro mě.
 2. Ujistěte se, že upgrade Bitminer, když můžete, jak to bude vám více Bitcoins na kohoutku. K dispozici je celkem 75 aktualizací Bitminer k dispozici. Při upgradu horníků získáte i chladit nové věci pro váš dům (nebo nový dům úplně). Upgrady stane pokaždé, když jdou do verze v Bitminer (například z Bitminer 7,6 až Bitminer 8.0).
 3. Nákup investice tak, že budete držet vydělávat Bitcoins, i když nejste stáčení a dokonce i když nejste hraní hry. Pohybovat mezi investicemi tak rychle, jak je to možné (i když je to drahé).
 4. Každý den dostanete denní odměny, jako je schopnost shromáždit až 25 hyperbits a denní rotace na Bitcoin rulety. Ujistěte se, že využít tyto bonusy, stejně jako je to možné.
 5. Hra využívá docela chytrý způsob, jak dostat uživatele k zobrazení reklamy. Kdykoli něco „špatné“ se děje, stejně jako cenu Bitcoin jít dolů, můžete zabránit tomu, aby událost sledováním reklamy. V závislosti na akci zvážit sledování reklamy za účelem jeho zrušení. To může být stojí za to sledovat 30 sekund reklamy namísto poklepáním ještě dalších 5 minut, aby si ty peníze zpátky.
 6. Na druhou stranu, pokud je to něco dobrého stane (např Bitcoin je cena jde nahoru) můžete zdvojnásobit efekt tím, že sleduje reklamy stejně. Opět platí, že to může být stojí za váš čas se dívat na tuto reklamu.
 7. Kompletní výsledky s cílem získat volné mincí bonusy na trvalém základě.
  Přejděte do sekce úspěch v menu a podívejte se na ty, které mají minci vedle nich. Tyto úspěchy každý vydělávat 5% trvalé bonus mince, dokud hru znova od začátku, takže dokončení těchto ty, které tak rychle, jak je to možné.
 8. Můžete získat Hyperbits přechodem na „Store“ a díval se pod „věci zdarma“. V této sekci budete moci vydělat Hyperbits následováním Bitcoin miliardáře na Twitteru, Povolení oznámení Push a další.
 9. Můžete zaplatit 1 Hyperbit v obchodě s cílem přepracovat svou postavu.
 10. Chcete-li dostávat bonusy pro vaše mince přijmout auto nebo získat mini stroj času zaplatí počet Hyperbits potřebných na „obchod“ -> sekce „mazlíčky“.
 11. Pokud máte velké množství Hyperbits můžete jít do sekce „Superhcarge“ a získat nějaké velké bonusy, jako hornické x200 síly, schopnost jen držet prst na obrazovce místo odposlechu a další.
 12. Ujistěte se, že číst zprávy v horní části obrazovky, to je docela povedená...
 13. Pokud jste opravdu líní jen ujistit akumulovat dostatek režimu offline investic a nechte svůj telefon, aniž by auto sleep pracuje na noc.
 14. Můžete resetovat hru z menu „Nastavení“, kdykoli budete chtít. Nicméně, pokud ji obnovit po získání Bitminer 25,0 budete Geta vestavěný Bitminer bonus procentech, takže si dejte druhou hrát přes cestách by rychlejší.

Bitcoin Miliardář Mod APK

Pro ty z vás, kteří nechtějí hrát fér a chtějí snížit se k jádru věci najdete značné množství hacků online. Ty budou obvykle přicházejí ve dvou formách:

 1. Herní závady - tam, kde je nedílnou chyba ve hře, která vám umožní vydělat více mincí nebo Hyperbits.
 2. Stáhnout upravený soubor, který vám poskytne velký nebo dokonce neomezené množství mincí. To bude k dispozici pouze pro telefony se systémem Android.

Bohužel první varianta je asi pryč, protože jsem nemohl najít žádné herní závady, které nebyly učiněny ze strany herních vývojářů (pokud víte o něčem takhle prosím přidejte ho do komentáře části níže).

Druhá možnost je riskantní, protože jste v podstatě stahování a spouštění souborů v telefonu, které neznáte jeho původ. To znamená, že soubor může obsahovat škodlivý software nebo jiné ošklivé věci, takže to na vlastní nebezpečí.

Upozornění: Pomocí těchto stažení na vlastní nebezpečí, já nebyly testovány z některého z těchto APK (I nevlastníte Android). Neinstalujte žádný software od někoho, koho neznáte, na zařízení, které má citlivé údaje (tj Bitcoins, hesla, atd)

Pod pojmem „mod APK“ je zkratka pro „modifikovaný aplikace Android balíčku“. Je to v podstatě popraskané soubor původní hry s několika úpravami. Například můžete najít modifikace, které vám umožní neomezené Hyperbits, mod, který vám dodá neomezenou Bitcoinsor dokonce zdarma nakupování.

Upozornění: Pomocí těchto stažení na vlastní nebezpečí, já nebyly testovány z některého z těchto APK (I nevlastníte Android). Neinstalujte žádný software od někoho, koho neznáte, na zařízení, které má citlivé údaje (tj Bitcoins, hesla, atd)

Všichni ve všech Bitcoin miliardář je skvělý čas passer, i když to nemá nic společného s aktuální Bitcoin jiný než jeho název. Přál by společnost udělali hru, která je jako vzdělávací, jak je to zábava hrát. Možná, že by to být skvělý způsob, jak naučit lidi, co Bitcoin je.

Jste hráli tuto hru? Chtěl bych slyšet váš názor na komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Bitcoin Trezor recenzován - je to bezpečné?

Post Tacocoin

Recenze: Coinmama - Je to 100% legit?

Post Tacocoin

2017 Nejlepší Bitcoin Desktop Wallets - 4 recenzované peněženky (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Coinbase proti kruhu - vyzkoušil oba s 500 dolary Zde je to, co jsem našel

Post Tacocoin

Recenze: Paxful proti místním Bitcoins

Post Tacocoin

Změna proti ShapeShift - Instant Cryptocurrency výměny

Post Tacocoin

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Post Tacocoin

Průvodce pro začátečníky k nejlepším službám VPN v roce 2016

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

Zde je Winners for 2018 Nejlepší Bitcoin Hardware Peněženka

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí