Xcoins recenze - je to Legit způsob nákupu Bitcoins? | Czech.Lamareschale.org

Xcoins recenze - je to Legit způsob nákupu Bitcoins?

Xcoins recenze - je to Legit způsob nákupu Bitcoins?

Nedávno jsem slyšel víc a víc o službu s názvem Xcoins. Tato služba sama sebe popisuje jako „Bitcoin výpůjční služby“, která umožňuje získat Bitcoins pomocí PayPal nebo kreditní kartou.

load...

Kupovat Bitcoins PayPal přes Xcoins

Až do dnešního dne bylo nesmírně obtížné koupit Bitcoins s Paypaldue na možnost zúčtování. Nicméně Xcoinsclaims, že jsem našel pryč kolem tohoto. Namísto prodeje vám Bitcoins se zapůjčením vám Bitcoins (do jisté míry). Ať už je to vlastně úvěr nebo prodej je poněkud nejednoznačná a může být ponechána pro interpretaci. Zde je návod, jak to funguje:

load...

You (kupující), přijde na místo a říct, že chtějí „půjčky“ Některé Bitcoins. Po krátkém procesu ověřování ID budete vyzváni k uložení USD ekvivalent kolik chcete půjčit + kreditní karty / Paypal poplatky zpracování + pevná částka, která se chová jako úroková sazba z úvěru.

Ve skutečnosti neexistuje žádný pokračující zájem o půjčky, protože částka je platba jeden čas. Ve většině případů jsou tyto poplatky přidat až více než 20%.

Nebyl jsem schopen skutečně koupit Bitcoins přes Xcoins protože nepodporují svou zemi bydliště však po přečtení celého webu jsem odešel s několika otázkami.

load...

Na stránkách tvrdí, že mají konkurenční poplatek, protože věřitelé navzájem konkurují, čímž dává vám nejlepší možnou úrokovou sazbu. Nicméně, když jsem se přihlásil jako věřitel nebyl jsem schopen nastavit svou úrokovou sazbu, a to byla stanovena na 15%, takže jsem za předpokladu, že je nejnižší možnou cenu. To je způsob, jak vyšší než to, co jsem se dostat na téměř jakoukoli jinou výměnu Bitcoin.

Dále, místo říká, že můžete splácet úvěr kdykoliv a získat zpět svůj vklad USD po odečtení poplatků. Nicméně je třeba mít na paměti dvě věci:

  1. „Všechny úvěrové částky uváděny v amerických dolarech. Budete muset vrátit částku Bitcoin rovnající se částce, kterou jste obdrželi v amerických dolarech.“ (Z webu FAQ). To znamená, že pokud jste si půjčoval $ 100, když Bitcoin byl $ 1,000 máš 0.1BTC (s výjimkou poplatků za příčinu příkladu). Nyní řekněme, že Bitcoin je na $ 2,000 - to znamená, že budete muset vrátit pouze 0.05BTC.
  2. „Obraťte se na věřitele přímo sjednat zaplacení úvěru zpět.“ (Z webu FAQ). Takže v podstatě budete muset věřit někoho, koho neznáte, aby dodržovaly tuto dohodu a vlastně dá vám vrácení peněz.

Prodávající (nebo půjčování) Bitcoins na Xcoins

Můžete si také půjčit Bitcoins na Xcoins. To se provádí tím, že rozhodne, kolik jste ochotni úvěr v USD a nástřik tuto částku do své Xcoins účtu. Systém pak automaticky vás našly kupce (tj věřitelů) a budou vložit peníze přímo do vašeho PayPal účtu.

Tuto metodu jsem se snažil osobně, protože nechci dostat do potíží s Paypalin případ kupující podá sporu. Nicméně, několik uživatelů online uvedli, že byli generování pěkné vrací prostřednictvím této metody.

On-line uživatelů recenze Xcoins

Z nějakého důvodu se strana Xcoins' na BitTrust už neexistuje. Nicméně se mi podařilo najít mezipaměti kopie itand kopat prostřednictvím dalších uživatelských recenzí. Jeden z nejpodrobnějších názorů měl následující prohlášení:

Pros:
Příjem libovolnou částku v souladu s $ 20, měli byste mít žádné problémy

Nevýhody:
-Pokud věřitele nezbavuje mince, které zakoupíte vám bude účtováno, bylo nutné se obrátit jak PayPal a jejich podporu.

Samozřejmě existují i ​​jiné dobré a špatné hodnocení, které si můžete přečíst sami, ale myslím, že tenhle byl nejrozsáhlejší jeden. Existuje také mnoho názorů na Redditand BitcoinTalkbut někdy je těžké rozlišit poctivé recenze od těch falešných kvůli Xcoins partnerský program.

Po přečtení přes desítky názorů mohu říci, že opakující se motiv je, že Xcoins funguje, nicméně jejich podpora má 2 nebo více dní reagovat a poplatky jsou velmi vysoké.

Závěr - Budu používat Xcoins?

Jako kupující - Xcoinsdoesn't zdají dostatečně stabilní v současné době použít pro velké nákupy. Také se zdá, že poplatky budou extrémně vysoká ve srovnání s ostatními burzami. Avšak v případě, že jediný způsob, jak můžete získat Bitcoins je přes PayPal a jste ochotni zaplatit cenu by to mohlo být vhodnou alternativou k Virwox.

Jako prodejce - I přesto, že ROI může být vysoký nechci riskovat označeny Paypal, takže v tuto chvíli nemohu doporučit to nikomu jiného. Pokud nemáte jedno, jestli Paypal vypne váš účet bez obav vyzkoušet své štěstí a já bych ještě ocenil, kdyby se můžete podělit o své zkušenosti v komentáře části níže.

V každém případě je třeba dbát, aby si přečetl FAQon místo před začínají. Hodně štěstí!

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Dejte Bitcoin na Vánoce - Bitcoin Gift Ideas

Post Tacocoin

Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji

Post Tacocoin

Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin?

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

Co je Zenový protokol? Listopadová ICO analýza

Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenze

Post Tacocoin

Bitcoin proti Ethereum: Crypocurrency Comparison

Post Tacocoin

Recenze: Coinmama - Je to 100% legit?

Post Tacocoin

KeepKey proti TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet recenze

Post Tacocoin

Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze

Post Tacocoin

Bitcoin kohoutek WordPress Plugin od 99Bitcoins