Virwox recenze: Je to Legit nebo podvod? | Czech.Lamareschale.org

Virwox recenze: Je to Legit nebo podvod?

Virwox recenze: Je to Legit nebo podvod?

Vzhledem k tomu, Virwoxis v současné době jedním z hlavních způsobů, jak lidé nakupují Bitcoin s Paypalit přitahuje hodně pozornosti. Mnoho lidí považuje Virwox za podvod, zatímco jiní říkají, že je to legitimní. V tomto příspěvku bych se chtěl podělit o svůj názor na místě po nákupu a prodeje přes ně téměř 4 roky.

load...

Zkrat přehled Virwox

Virwox je virtuální směnárna nastavit na konci roku 2007 za účelem obchodování Second Life Lindens (SLL) a další virtuální měny používané v on-line her.

Měn obchoduje kromě Linden dolarů patří Avination je C $, a Open Metaverse měny (OMC). V dubnu 2011, VirWoX začal přijímat Bitcoin a v podstatě otevřel mezeru pro lidi ke koupi Bitcoins s Paypal od prvního nákupu SLL přes Paypal a pak přestavovat ten SLL pro Bitcoins. Jak psaní tohoto příspěvku pozemek má přes 740K registrovaných uživatelů.

load...

Moje osobní zkušenost s Virwox

Osobně jsem si koupil a prodal přes Bitcoins Virwox za účelem jejich převedení do svých Paypal účtu několikrát. Alespoň jednou za měsíc jsem provést transakci prostřednictvím webu již několik let. Z této zkušenosti jsem dosáhl několik závěrů:

  1. Místo je důvěryhodně, nikdy jsem neměl čas, kdy byla moje peníze ukradené nebo sraženou.
  2. Podpora v místě není nejlepší, co můžete najít - pokud máte problém, budete muset napsat na ně několikrát, až se dostanete správnou odpověď.

Jen aby dokázal, jak dlouho jsem pracoval s místem zde je část mé 226 transakcí jsem si vést až do psaní tohoto příspěvku:

load...

Takže můžete říct, že máte nějaké reference. Nicméně od té doby Vedu Bitcoin blogu vím, spousta lidí má problémy s webu, takže chci pokrýt tento aspekt stejně.

On-line hodnocení uživatelů Virwox

V prvé řadě musím přiznat - nenajdete mnoho (nebo jakékoliv) pozitivní recenze o Virwox online. Nicméně negativní recenze jsou obvykle na dvou možností:

  1. Lidé si stěžují na vysoké poplatky Virwox trvá (dostaneme se k tomu v druhém)
  2. Lidé si stěžují na to, že jeho účet byl zakázán a oni nechápou, proč

Budu řešit vysoké poplatky krátce. Pokud jde o zákaz účtu - z toho, co jsem četl a slyšel prostřednictvím mých čtenářů blogu, lidé, kteří dostali jejich účet zakázán vždy dostal své peníze zpět. Někdy to může trvat několik dní pro peníze, aby se vrátil, ale nikdy jsem neslyšel o někom, který dostal své peníze „ukradené“ výměnou.

Proč Virwox zákaz tolik účtů? Nemám ponětí. Mohu jen předpokládat, že vzhledem k tomu, že mají vysoké riziko podvodu tím, že prodává Bitcoins přes Paypalthey jsou opatrnější než ostatní výměny. To však neznamená, že je to podvod.

Virwox poplatky a kalkulačku poplatků

Ano, Virwox má vysoké poplatky za konverzi Bitcoin na Paypal a naopak. Proč? No, a to z několika důvodů:

  1. Z toho důvodu jsem se zmínil dříve - mají vysoké riziko podvodu a potřebují k pokrytí svých ztrát s prémií.
  2. Stránky nebyl postaven na nákup Bitcoins přímo s Paypal. Musíte nejprve koupit SLL a pak převést do BTC. Každá akce na webu má další poplatek, který činí tento proces poměrně drahé na konci. Pokud jste byli schopni koupit BTC přímo by to asi bylo levnější.
  3. Vzhledem k tomu, že mohou - není dost soutěž v okamžiku stránek umožňujících lidem koupit Bitcoins s Paypal, takže nechají požadovat vysoké poplatky. Jedinou alternativou je hoden LocalBitcoinsand Myslím, že ceny jsou ještě vyšší.

Tak, aby to pro vás jednodušší pochopit, kolik budete platit poplatky Vytvořil jsem Virwox poplatek calculator.This kalkulačka je dobrá jen pro nákup Bitcoins s Paypal a ne k prodeji, nebo pomocí jiné metody. Stačí zadat množství Bitcoins chcete koupit nebo USD chcete utratit a dostanete výsledek odpovídající. Tato kalkulačka bere v úvahu všechny poplatky, včetně: kauce, konverze USD na SLL, přestavovat SLL k BTC a poplatku za zrušení (úplné poplatky jsou podrobně zde).

Zadejte částku Dostanete

Mějte na paměti, že tato kalkulačka byl postaven a aktualizován 10. Ledna 2017, takže je to relevantní pro poplatkům uvedeným v té době a mohou se změnit. Jak vidíte, že poplatky je dost vysoká a může dosáhnout více než 15%.

Závěr - Je Virwox důvěryhodně?

Ano, Virwoxis důvěryhodně podle mého názoru. Nemusí to být nejlepší místo pro podnikání v důsledku vysokých poplatků, dlouhou dobou transakce a jejich laggy podpory, ale pokud je to vaše jediná možnost, že bude dělat. Pokud má někdo čte to mělo jiný zážitek, než to, co jsem právě pokryta Rád bych to slyšet komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit?

Post Tacocoin

Nejlepší hornictví firmy Litecoin - recenze Antminer L3 Scrypt Miner

Post Tacocoin

Bitcoin proti Ethereum: Crypocurrency Comparison

Post Tacocoin

Xapo recenze: 3 věci, které potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Moje investice do BTCJamu právě proběhla

Post Tacocoin

Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další

Post Tacocoin

Dejte Bitcoin na Vánoce - Bitcoin Gift Ideas

Post Tacocoin

Recenze Bitfinex: největší výměna na světě podle objemu

Post Tacocoin

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet recenze - je to opravdu cool peněženka

Post Tacocoin

MinerGate recenze: Je to Legit Mining Operation?

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App recenze (Hacks, Cheaty a Mod apk)