Recenze: Paxful proti místním Bitcoins | Czech.Lamareschale.org

Recenze: Paxful proti místním Bitcoins

Recenze: Paxful proti místním Bitcoins

V současné době, pokud jde o nákup Bitcoins obvykle jít do Bitcoin broker (např Coinbaseand Coinmama) nebo obchodní platformy Bitcoin (např Bitstampand Kraken). Nicméně některé z těchto výměn prostě nejsou rozseká ji - ať už kvůli jejich přijímaných platebních metod nebo jejich omezení geograficky (například Coinabse nepřijímá lidi z mnoha zemí po celém světě).

load...

V tomto případě můžete vždy použít něco, co lze nejlépe popsat jako „eBay nákupu Bitcoin“. Sítě Bitcoin prodejců z celého světa, které umožňují téměř kdokoli koupit Bitcoins. V současné době existují dvě platformy, které poskytují tento druh služeb - Paxfuland Local Bitcoins. Zkontroloval jsem Local Bitcoinsin minulosti a dnes chci, aby využil této příležitosti a přezkoumat Paxful stejně.

load...

Ve své podstatě, Paxful je velmi podobná Local Bitcoins. Můžete si vybrat množství Bitcoins který chcete koupit, a vaše platební metodu, a pak jsou prezentovány s dostupnými prodejců. Každý prodejce má pověst z minulých obchodů a každý určuje svoji Bitcoin směnný kurz.

Směnný kurz je mnohem vyšší než to, co najdete v regulovaných obchodních platforem, jako je Bitstamp a to vzhledem ke skutečnosti, že prodejci jsou při prodeji Bitcoin cizincům brát mnohem větší riziko. Vzhledem k tomu, Bitcoin transakce jsou nevratné, pokud někdo zaplatí prodávajícímu a popírá, že kdy provedli transakce, prodávající může skončit bez Bitcoins a bez placení.

load...

Také, někteří prodejci umožňují koupit Bitcoins s méně tradičních platebních metod (např Amazon dárkové karty, Skype kupón kódy), takže mají tendenci účtovat více pro ty.

Konečně prodávající bude také zobrazovat žádné konkrétní údaje, které považuje za relevantní pro danou transakci. Budete mít možnost zjistit, zda prodávající je v současné době on-line, stejně tak můžete i povídání o transakci, jakmile je v plném proudu.

Kupovat Bitcoins s Paxful

Tento proces je poměrně jednoduchý.

  1. Zvolit množství Bitcoins chcete koupit
  2. Vyberte měnu, ve které chcete, aby směnný kurz, který je v
  3. Zvolit způsob platby (existují desítky)

Pak máte šanci buď prohledávat kompletní seznam prodejců, nebo jen tak se zobrazují na nejprodávanější možné na základě kritérií Paxful je.

Jakmile si vyberete dodavatele a klikněte na „obchod“ Budete přesměrováni na stránku obchodu a můžete chatovat přímo s prodávajícím přes live chat. Poté, co odpoví pak postupujte podle jejich pokynů zaplatit, klepněte na ochrannou známku jako placené a čekat, až se uvolní bitcoins přímo do Paxful peněženky.

Většina obchodů jsou okamžité, ale záleží na způsobu platby a v případě, že prodávající je online. Paypal a dárkové karty pro příklad jsou okamžité. Bankovní a CO-OP družstevních záložen hotovostní vklady, Western Union, Moneygram nějaký čas trvat, jak si musí opustit svůj domov, aby jejich poboček a vkladu hotovosti. Obvykle k nim dochází v méně než 1 hodinu.

Při spuštění obchodu, prodavač bitcoins jsou automaticky převedeny na zabezpečenou úschově Paxful a na tomto místě, že prodávající nemůže zrušit obchod. Pouze kupující může zrušit obchod v každém okamžiku a bitcoins budou převedeny z úschovy zpět do peněženky prodávajícího. V případě, že kupující nedodal platbu a neoznačil platbu za úplný v časovém rámci platebního okna, bude obchod se auto-zrušena a bitcoins budou přesunuty zpět do peněženky prodávajícího.

Nulové poplatky za transakce

Údajně super věc o Paxfulis že nebere žádné poplatky od vás jako kupujícího. Stránky trvá pouze 1% z celkového objemu prodeje od prodávajícího. Avšak tím, že neexistují žádné poplatky za transakce je trochu naivní, protože většina prodejců jen vykreslit tyto poplatky uvnitř jejich kurzu. To je velmi podobné tomu, co místní Bitcoins nabídnout.

Buďte opatrní s Paxful

Od čtení on-line reviewsabout Paxful je zřejmé, že někteří lidé mylně integritu platformy pro integritu prodávajícího. Což znamená, pokud je prodávající scammed nebo nebyl důvěryhodný, které předpokládají, že platforma není důvěryhodně stejně.

To je důvod, proč jsem chtěl poukázat na některé zdroje, které vám mohou pomoci vyřešit případné problémy při nákupu přes Bitcoins Paxful.

  • Tam je aktivní podpora forumon Paxful byli můžete na cokoli zeptat se vám líbí, pokud jde o platformu.
  • Ujistěte se, že uživatel, který se obchoduje s online objednávky se automaticky zruší v krátkém časovém období a v případě, že prodávající není on-line, které mohou být nepříjemné.
  • Neuvolňují platbu z úschovy, pokud máte plnou kontrolu nad zaplacení obdržíte. To znamená, potvrdil na svém účtu, a to až do nebo cokoliv jiného.
  • Bez ohledu na to, jaké webové stránky, jaký systém, co uživatel, co země, to nic jiného, ​​Pokud si nemůžete dovolit přijít o peníze, NEPOSÍLEJTE IT.

Existuje mnoho debat onlinewhether Paxful je legitimní, nebo ne. K dispozici je také to sitethat vám rozpis proč (dle názoru autora) pozemek není důvěryhodný.

Podle mého osobního názoru Paxful je důvěryhodně

Dokonce jsem běžel Bitcoin podvod to Teston). Howeverthere může být uživatel na Paxful snaží podvod vás. Ale to platí pro každé jiné P2P tržiště venku, jako je eBay, LocalBitcoins a OpenBazar.

Tak kdo je vítěz?

Obě platformy se zdá poskytovat podobné služby, ale LocalBitcoins má více zkušeností a pověst v této oblasti. Na konci, to vše se scvrkává na prodejce. Bez ohledu na platformě, kterou dodává prodejce, který vyhovuje vašim potřebám (tj platební metody, směnných kurzů, pověsti) bych použít tuto platformu. Funkce-moudrý, že jsou skoro stejné, takže není jasný vítěz v tuto chvíli. Jen ujistěte se, že velmi opatrní, když vedení obchodů s cizími lidmi.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta

Post Tacocoin

Web Mining - zpeněžujte své webové stránky prostřednictvím prohlížečů uživatelů

Post Tacocoin

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?

Post Tacocoin

Antminer S9 recenze - 6 věcí, které potřebujete vědět Před zakoupením

Post Tacocoin

Bitseed review - Plug & Play Full Bitcoin Node

Post Tacocoin

Binance recenze: Je to Legit Cryptocurrency Exchange?

Post Tacocoin

Od TREZORu po LastPASS: Nejlepší správce hesel 2017

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App recenze (Hacks, Cheaty a Mod apk)

Post Tacocoin

Bitclub Network review a analýza

Post Tacocoin

Zde je Winners for 2018 Nejlepší Bitcoin Hardware Peněženka

Post Tacocoin

Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)