Recenze: Coinmama - Je to 100% legit? | Czech.Lamareschale.org

Recenze: Coinmama - Je to 100% legit?

Recenze: Coinmama - Je to 100% legit?

Jeden z prvních služeb, jaké jsem kdy prověřovaných na 99Bitcoins, zpět v lednu 2014, byl Coinmama. Co bylo zvláštního na tom tehdy je to, že vám umožnilo koupit Bitcoins s Western Union. Nedávno jsem se rozhodl, aby přehodnotil stránky viděl, že hodně změnilo k Coinmama, takže můžete volat toto obnovené revize služby.

Sbohem, Western Union. Dobrý den, kreditní karty!

Jednou z hlavních změn v Bitcoin průmyslu celý rok 2014 je, jak snadné to stalo koupit Bitcoins s kreditní kartou. Je to hlavně kvůli tomu, že firmy jako Simplexhave povolené výměny a makléři k ověření uživatele s menším rizikem, což umožní přijímání kreditních karet.

To je mnohem uvítal změnu, protože bez tohoto byste být vázán ke starým metodám skutečně jít do místního pultu Western Union a vkládání peněz. Coinmamaintegrates Simplex ve svém systému a umožňuje platit u jiných Visa nebo Mastercard můžete mít.

Poplatky jsou nižší díky kreditním kartám

Vzhledem k tomu, proces se stal mnohem vyspělejší, poplatky jsou nižší také. Jen tak budete mít perspektivu: Před provedením změny na kreditních karet, jeden Bitcoin by vás stálo $ 310, když je odpovídající Bitstamp činila pouze 257 $. To je černý 22 procent poplatku. Au!

Poté, co byly provedeny změny, poplatky se pohybují kolem 6,5%. Nyní, když mohou stále znít jako hodně, ale když se podíváte kolem sebe na společnosti prodávají vás Bitcoin kreditní kartu jako způsob platby, uvidíte, že je to v podstatě stejný poplatek všude. To je vzhledem k nákladným opatřením tyto společnosti mají nasadit, aby se zabránilo podvodům a zúčtováním.

„Jsme si vědomi toho, že současná Komise lze považovat za poměrně vysoké pro průměrného zákazníka a neustále hledají způsoby, jak ji snížit, aby se našim zákazníkům větší hodnotu za své peníze budeme.“

Nimi, CEO Coinmama je

Získáte své Bitcoins okamžitě, samozřejmě

Poslední věc, která se dostane výrazně zlepšila, je rychlost, s jakou vám vaše mince. V minulosti byste museli čekat na potvrzení drátu, aby se dospělo od Western Union. Dnes, jakmile bude platba vymazány, můžete si vybrat své mincí, což je naprosto úžasné.

To je velmi důležité, protože někdy jeden nebo dva dny, může znamenat širokých cenových rozdílů v Bitcoin a vy skončíte nákup mincí pro více či méně, než jste zamýšleli. Mějte na paměti, že pro nové uživatele je limit, kolik si můžete koupit (v době psaní, nebo tento limit je $ 5000).

Co Reddit komunita myslet CoinMama?

Jako vždy jsem se ujistit, že křížový odkaz na mé recenzi s Bitcoin je subreddit a Bitcointalk fóra. Hledala jsem kolem webu, aby se pokusila najít další recenze Coinmama, ale vše, co jsem našel na Reddit bylo toto vlákno, které má několik uživatelů říkají, že jsou spokojeni s tímto webem.

Procházejí Bitcointalk Nemohl jsem najít žádnou další užitečné informace, s výjimkou jednoho poststating, že na místě není tak známý a druhý uvádí, že má vysoké poplatky (to bylo před změnou na nižší strukturu poplatků).

Hands-on tutoriál: Jak je to vlastně udělal...

Pokud uvažujete o použití Coinmama jsem udělal krátký snímek obrazovky celého procesu, aby vám pomohl ven.

Závěr - Mohl bych použít Coinmama?

Stručná odpověď zní ano. Je to seriózní firma s jediným pád je jeho vysoké poplatky. Bohužel, toto není možné se vyhnout při použití kreditní karty v této chvíli.

Dlouhá odpověď je „záleží“. Máte-li možnost použít jinou platební metodu jinou než kreditní karta pak bych se vyhnul placení vysokých poplatků a jít jinam.

Celkově vzato, tato služba je pevná a doufejme, že se stanou dostupnější v blízké budoucnosti. Pokud jste měli své vlastní zkušenosti s Coinmama, rád bych to slyšet komentáře části níže.

Leden 2018 aktualizace

# 8211; V současné době, vzhledem k vysoké poptávce na všech burzách Coinmama je také trpí rozšířené transakcí zpoždění a dlouhých ověřovacích postupů. Navrhuji čtení komentář sekci získat představu o tom, co problémy mohou arrise předtím, než učiní rozhodnutí.

Související zprávy


Post Tacocoin

Xcoins recenze - je to Legit způsob nákupu Bitcoins?

Post Tacocoin

MinerGate recenze: Je to Legit Mining Operation?

Post Tacocoin

Bitcoin Casinos recenze - 5 nejlepších stránek pro hazardní hry Bitcoin

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Post Tacocoin

2017 Nejlepší Bitcoin Desktop Wallets - 4 recenzované peněženky (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 recenze - Proč Reddit uživatelé se stěžují na tuto Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

KeepKey proti TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet recenze

Post Tacocoin

Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Která je nejlepší peněženka Bitcoin pro stolní počítače?

Post Tacocoin

Nejlepší Dash důlní hardware - Antminer D3 recenze