Změna proti ShapeShift - Instant Cryptocurrency výměny | Czech.Lamareschale.org

Změna proti ShapeShift - Instant Cryptocurrency výměny

Změna proti ShapeShift - Instant Cryptocurrency výměny

Nedávné altcoin boom přinesl mnoho nových obchodníků kryptoměna a mnoho lidí, kteří hledají pro rychlé a nákladově efektivní způsob, jak koupit altcoins jako ethereum, litecoin, Monero a další.

load...

V dnešním příspěvku chci pokrýt relativně nový typ výměny altcoin. Je to něco, co nazývají „instantní“ kryptoměna výměn. Tyto výměny vám umožní obchodovat s jakoukoli kryptoměna pro jiný kryptoměna s relativně jednoduchým způsobem, za malý poplatek, rychlosti a někdy dokonce i anonymně.

V současné době existují 2 hlavní burzy, které poskytují tento druh služeb, Changellyand shapeshift.

load...

Úplné odhalení - jsem se nepoužívají žádné z těchto výměn ještě osobně. Já jsem hlavně přezkoumala lokalit, online hodnocení a porovnal různé funkce. Osobně nejsem tak velký jako altcoin ventilátoru. Pokud máte nějaké zkušenosti s některou z těchto výměn, prosím podělte se v komentáře části níže.

Shapeshift - nejrychlejší a soukromého a nejpohodlnější výměnu

Shapeshiftwas založena v roce 2013 Erik Voorheesand získala svou první kolo financování pouze v roce 2015. Shapeshift neumožňuje koupit crpytocurrnecy s Fiatem (tj dolary, eura atd), ale pouze k rychlému přepínání mezi cryptocurrencies.

Tento proces je poměrně jednoduchý:

load...
  1. Vyberete Šifrovací chcete vyměnit (tj odeslat)
  2. Vyberete Šifrovací chcete přijímat a vložte příslušný šifrovací adresy (např vaše ETH adresa)
  3. Shapeshift vytvoří vklad adresu pro vás, jakmile se uloží prostředky novou měnou budou na své cestě.

A je to. Žádné e-maily nebo hesla. Žádné zdlouhavé signup proces. Žádné účty. Žádné prodejní a nákupní objednávky. Žádnému tření. A ne odesílání peněz, které mají být uloženy v centrální výměnu. Zde je krátké video demonstrující celý postup:

Malá ložiska jsou zpracovány s nulovými potvrzení. Větší vklady počkat nejméně 1 potvrzení. Směnný kurz uvedený je přesně to, co budete dostávat, minus pouze poplatek horník požadované sítě. Neexistuje žádná výměna za poplatek, nebo poplatek za službu. Úplný seznam těžebních poplatků podívejte se na tuto stránku.

Nemám to potvrdil, ale zatím se zdá, že shapeshift monetizován společnost off diffrence mezi skutečným těžební poplatků a pevně těžebních poplatků shapeshift poplatků. Například současná Bitcoin mining poplatek 0.003BTC, který se pohybuje kolem 7,8 $. Nicméně, můžete předat transakci prostřednictvím sítě s mnohem nižší poplatek za transakci.

Pokud si projít recenze uživatel exchangeyou je vidět, že nejčastější stížnost, pokud jde o čas potřebný k transakci projít a vysokým poplatkům. Avšak vždy uživatele reviewswith zrnko soli. Někteří uživatelé nesnažte se dostat ven pro pomoc a jsou ponechány frustrovaný v případě, že může být vyřešen poměrně rychle přes zákaznickou podporu.

Je také třeba zmínit, že shapeshift vám umožní zůstat zcela anonymní, protože nejsou požádat o jakoukoli přihlásit se k jejich služby.

Pohybující se na konkurenci - Changelly.

Changellyis výměnu kryptoměna která tvrdí, že má „intuitivní rozhraní, nejlepší kurzy a bezpečné transakce. Poplatky se říká, že 0,5%, a to je to, tečka.“ Changelly byla založena roku 2016 a během roku se podařilo přilákat více než 100.000 userswhich je velmi působivý.

Changelly byl zřízen stejné lidi, kteří se sídlem MinerGate- dolování bazén, který vám umožní připojit k jiným horníkům z celého světa pomocí počítače nebo mobilního telefonu. Ačkoli MinerGate je velmi populární služba Já osobně mám problémy s firmami, které nepopisují, který je spuštěn show. Stejně jako je tomu v případě Changelly a MinerGate.

Changelly má opravdu velmi elegantní a intuitivní rozhraní. Od dostat jít, že je to jasné, kolik peněz budete trávit a kolik budete dostávat. Poplatky jsou rovněž jasně uvedeny na stranu transakce, jak je uvedeno níže.

Nicméně, jak vidíte, za $ 2500, což je současná cena za 1 Bitcoin na Bistamp bych získat pouze 0,8357 Bitcoins. To se jeví jako více než 0,5% poplatku se mi. Pod kurzu Changelly zobrazí následující zpráva:

„USD / EUR ceny jsou mírně zvýšený teď mrzí. Zkontrolujte ceny pozorně před provedením platby.“

Tak aspoň, že jsou si vědomi toho, nicméně to stále nevysvětluje velký rozdíl. Kontaktoval jsem Changelly a požádal o to, zdá se, že je to způsobeno tím, že používáte službu 3. Strana pro Fiat Bitcoin nákupy, to dělá Poplatky na těchto obchodů mnohem vyšší.

Máte-li zjistit další směnných kurzů, jako jsou ETH nebo LTC vidíte, že opravdu Ceny jsou více či méně stejné, jako byste najít na Poloniexor shapeshift. V mnoha případech budete dokonce získat výhodnější směnný kurz na Changellythan na shapeshift.

Další věc, kterou byste měli mít na paměti, že na rozdíl od shapeshift, budete potřebovat e-mailovou adresu za účelem využití Changelly. Samozřejmě můžete použít falešnou pokud anonymita je důležitá, ale je to něco, aby zvážila.

Odhlašování další online recenze Changelly Zjistil jsem jen to, že lidé jsou complainingabout vysokých směnných kurzů, poplatků a dlouhé doby transakce.

Dodatečné concernswere zvýšil o skutečnosti Changelly může požádat uživatele dodat účty sociálních médií s cílem ověřit jejich totožnost vedle e-mailového účtu. Nicméně to nevypadá jako to představuje žádnou skutečnou překážku pro někoho, kdo ještě si přeje zůstat v anonymitě.

Tak kdo je vítěz?

Je těžké říci, jak výměny Zdá se, že dobrý produkt, ale také hodně naštvaných uživatelů. Navrhuji vyrazit za použití velmi malou částku, kterou jste ochoten riskovat v případě, že se něco pokazí a snaží obě výměny.

Pokud jste opravdu na získání co nejlepší ceny jste pravděpodobně lépe s použitím tradičního altcoin výměnu jako Poloniex nebo Bittrex a koupit za specifických cen (tedy nikoli tržních cen). To samozřejmě bude vyžadovat více času.

V závěru se zdá Changelly mít lepší poplatků, ale shapeshift má lepší pověst. Jak se zdá, není jasný vítěz tentokrát a výběr, jako vždy, je jen na vás...

Pokud máte nějaké zkušenosti s některou z těchto výměn, prosím podělte se v komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Nejlepší hornictví firmy Litecoin - recenze Antminer L3 Scrypt Miner

Post Tacocoin

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

Post Tacocoin

Ledger Nano S recenze - Je to Bitcoin Peněženka lepší než TREZOR?

Post Tacocoin

MinerGate recenze: Je to Legit Mining Operation?

Post Tacocoin

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Bitcoin Casinos recenze - 5 nejlepších stránek pro hazardní hry Bitcoin

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí

Post Tacocoin

Která je nejlepší peněženka Bitcoin pro stolní počítače?

Post Tacocoin

Zde je Winners for 2018 Nejlepší Bitcoin Hardware Peněženka

Post Tacocoin

Průvodce pro začátečníky k nejlepším službám VPN v roce 2016

Post Tacocoin

Dejte Bitcoin na Vánoce - Bitcoin Gift Ideas

Post Tacocoin

Recenze: Paxful proti místním Bitcoins