Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá? | Czech.Lamareschale.org

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?

Kraken, se sídlem v San Francisku v Kalifornii, prohlašuje, že je největší burzou Bitcoin z hlediska objemu euro a likvidity. Působí po celých Spojených státech (s výjimkou New Yorku kvůli BitLicense) a Kanadě, stejně jako v Evropské unii av Japonsku.

load...

Založil Jesse Powellin 2011 Kraken je známý pro své nízké transakční poplatky, širokou škálu funkcí a celkové bezpečnosti. Po úpadku bývalého směnného Bitcoin Mt. Gox platforma Kraken pomoci s likvidací pojistných událostí.

V listopadu 2017, CEO Jesse Powell omluvil za otázky trápí výměnu. Kraken se snaží vyrovnat se s rostoucí poptávkou po cryptocurrencies, což uživatelům přijímat mnoho různých chybových zpráv a potíže při používání výměny pro svůj zamýšlený účel. Aby bylo možné lépe vypořádat s tím, výměna sliboval zásadní upgrade na začátku prosince 2017.

load...

Podpora měna

Kraken akceptuje následující fiat měn:

 • Euro (EUR)
 • Amerických dolarů (USD)
 • Kanadských dolarů (CAD)
 • Britská libra (GBP)
 • Japonský jen (JPY)

Vklady a výběry mohou být vyrobeny pomocí SEPA, SWIFT a bankovní převody. Téměř ve všech případech, vklady a výběry lze očekávat trvat 1-5 pracovních dnů. Podle mých zkušeností je průměrný vklad vzala za pouhých 24 hodin. Je to zdarma uložit většinu přijatých cryptocurrencies, ale je tu malý Nastavení adresy poplatek v několika málo případech.

S ohledem na fiat, vklady SEPA jsou zdarma, takže Kraken zvláště užitečné, pokud jste v Evropské unii a vaše místo je na seznamu zemí SEPA. Převod bankovním převodem v rámci Spojených států stojí $ 5 až $ 10, vzhledem k tomu, že stojí € 10 nebo £ 10 z vnější strany Spojených států.

load...

Pokud jde o cryptocurrencies, Kraken v současné době podporuje 18 různých mincí:

 • Bitcoin (XBT)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Dash (DASH)
 • EOS (EOS)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Ethereum (ETH)
 • Gnose (GNO)
 • Iconomi (ICN)
 • Litecoin (LTC)
 • Meloun (MLN)
 • Předpovídat (REP)
 • Tether (USDT)
 • Dogecoin (XDG)
 • Stellar lumenů (XLM)
 • Monero (XMR)
 • Zvlnění (XRP)
 • Zcash (ZEC)

Country support

Kraken je k dispozici po celém světě, ale tam jsou jen dvě možnosti jazyk k dispozici na webových stránkách: angličtina a japonština. Výměnu lze také přistupovat prostřednictvím aplikace iOS; Nicméně, názory nejsou velké, a všeobecná shoda je, že je nespolehlivý a má příliš mnoho chyb.

Poplatky

Kraken Poplatky jsou jedny z nejnižších ze všech hlavních Bitcoin burzách. Poplatky, které platíte závisí na vrstvě účtu (více o tom později): čím vyšší vrstvu, tím větší objem, můžete obchodovat s účtem. Čím více Objem jste obchodování, tím nižší poplatky. V každém obchodě, a to jak kupující a prodávající je účtován poplatek s tím, že kupující zaplatí více než prodejce. Kraken je feescan v rozmezí od 0% do 0,26% v závislosti na účtu vrstvě a to, zda kupujete nebo prodáváte.

Typy účtů

Po otevření účtu, podívejte se do sekce ověření, ve kterém uvidíte pět různých typů účtů (na stupnici od 0 do 4). Jak jsme se dotkli v sekci poplatků je vrstva vašeho účtu určuje výši poplatků, kterou zaplatíte. Další rozdíl mezi ověření tiersis kolik budete moci vkládat a vybírat na Fiat a cryptocurrencies. Očekávat, že tato částka výrazně stoupat účtu vyšší úrovní.

Nemůžete provádět vklady a výběry se základním Tier 0 účtu. Nicméně, budete potřebovat pouze poskytnout základní údaje (jméno a příjmení, datum narození, zemi trvalého bydliště a telefonní číslo) k dosažení Tier 2, který umožňuje každodenní zálohu ve výši $ 2,000 fiat za den a $ 10.000 za měsíc. Nevyžaduje se žádná ID nebo doklad o bydlišti, dokud Tier 3 Tier 4 vyžaduje kontakt s podpůrného týmu, jak to je vyhrazeno pro vysoké hodnoty a podnikatelské účty.

V mém případě to trvalo jen pár minut, které mají být ověřeny až tier 2. Nicméně, je třeba poznamenat, že tento proces může, pokud je třeba provést manuální přezkoumání trvat déle. Tier 3 ověření obvykle trvá několik dní. Někteří uživatelé hlásili Tier 3 Ověřování zpoždění v případě, že je obzvláště těžký příliv nových uživatelů.

Zákaznická podpora

Na webových stránkách je k dispozici rozsáhlý podpěru, která pokrývá vše od ověření vašeho účtu k obchodování. Ve většině případů zjistíte, co hledáte tam. Avšak v případě, že vy potřebujete pomoc, můžete vždy odeslat lístek podpory. Je dobré vědět, že Kraken zákaznické podpory může být na pomalé straně a může trvat několik dní na odpověď. Neexistuje žádná živá možnost chatu.

Veřejné mínění a online recenze

Stejně jako u jiných kryptoměna investice, je to dobrý nápad udělat nějaké výzkumu před výběrem konkrétního výměnu Bitcoin. Všeobecná shoda on-line je to, že hlavní přednosti Kraken má spočívat v jejím nízkým poplatkům, pokročilými funkcemi a silné bezpečnosti. Zatímco Kraken má jistě své výhody, to nakreslil obrovské množství kritiky v posledních monthsdue jeho neschopnosti vyrovnat se se zvýšeným provozem. Aktualizace v polovině prosince 2017 se zdá, že do značné míry řešit tyto problémy. Jiné kritiky Kraken patří jeho uživatelské rozhraní, které není většina začátečník přátelské.

Bezpečnostní

Kraken je velmi bezpečný místě díky své funkci dvoufaktorové autentizace. To je k dispozici nejen na účet přihlašovací údaje, ale také v obchodních a finančních procesů, které poskytují další vrstvu zabezpečení. K dispozici je také možnost nastavit hlavní klíč k obnovení hesla a autentizace obejít dvoufaktorové. Vylepšené funkce zabezpečení patří v globálním nastavení lockthat pomáhá předcházet informace o účtu (nastavení účtu, hesla, 2FA a podobně) před změnami v případě napadení.

Závěr

Celkově lze říci, že je to spravedlivé říci, že Kraken je možnost dobře stojí za zvážení díky své vynikající bezpečnostní a nízké transakční poplatky. Nicméně, to není tou nejlepší volbou pro začátečníky díky svému složitější rozhraní. A co víc, je třeba opatrnosti, protože Kraken se stala v době psaní velmi nespolehlivá, přičemž chyby dělat místo téměř nepoužitelný. S trochou štěstí to bude stanovena s plánovanou aktualizaci.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Antminer T9 proti Antmineru S9 - Kdo je nejlepší Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Antminer S9 recenze - 6 věcí, které potřebujete vědět Před zakoupením

Post Tacocoin

CryptoSteel recenze (Spálil to, běžel přes ni a rozbil to na zem)

Post Tacocoin

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Post Tacocoin

Nejlepší hornictví firmy Litecoin - recenze Antminer L3 Scrypt Miner

Post Tacocoin

Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze

Post Tacocoin

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

Post Tacocoin

Bitseed review - Plug & Play Full Bitcoin Node

Post Tacocoin

Od TREZORu po LastPASS: Nejlepší správce hesel 2017

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot recenze - Nezaujaté, 100% skutečné údaje