Coinbase zneužívá své účastnické programy? | Czech.Lamareschale.org

Coinbase zneužívá své účastnické programy?

Coinbase zneužívá své účastnické programy?

Následující příspěvek je založen na mé vlastní zkušenosti pracoval jako Bitcoin pobočka za posledních dva a půl roku.

Je to s těžkým srdcem, že jsem psát tento článek, ale to zašlo příliš daleko. Když společnost s Coinbase své velikosti nechává působit však chce něco má být řečeno.

load...

Řídím 99Bitcoins, blog pro Bitcoin nováčky, který vytváří udržitelný obchodní model pomocí Bitcoin doporučující programy (tj affiliate programy).

Jaký je postoupení program, Coinbase je?

Jednoduše řečeno, váš odkazovat lidi Coinbase a pokud se stanou platící zákazníky dostanete provizi za jejich uvedení do. Program byl asi na dlouhou dobu, ale v poslední době pověření byla zvýšena na $ 75per zaplatí zákazník od $ 5 to bylo v minulost.

load...

Rulesare takto:

  • Zákazníci mají k podpisu Coinbase kliknutím Vaše spojení
  • Je třeba, aby koupit minimálně $ 100 v hodnotě BTC
  • Musí být z jedné z podporovaných zemí

Zní to atraktivní, že jo? No, ne tak rychle...

Mé vlastní výsledky s referral programu Coinbase je

Asi před dvěma týdny jsem se rozhodl začít promo pro čtenáře 99Bitcoins'. Každý čtenář, který se zaregistruje do Coinbase přes můj postoupení odkaz a koupí 100 $ v Bitcoins dostane $ 25 zpět. Tímto způsobem by mohlo v podstatě získat Bitcoins na 25 procent slevu.

Jak můžete vidět z komentářů v poště, to fungovalo velmi dobře a všichni byli spokojeni. No, myslím, že všichni kromě Coinbase.

load...

V určitém okamžiku jsem se začal dostávat e-maily od lidí, kteří žádají o jejich $ 25, ale Coinbase nikdy poslal provize pro ně. Na začátku mě napadlo, že to byla jen dočasná závada ve svém řešení, ale to mě dostal hledá do svých statistikách za odkazem lidi k Coinbase.

Tady je to, co jsem našel:

Začal jsem podpora Coinbase ledna 2014 jsem vzal „zprávu doporučující všech dob“ a odstranit všechny účty, které nikdy uloženy nějaké peníze Coinbase. Takže z 2,134 svodů I přinesl v průběhu posledních 20 měsíců, jsem měl 563 uložením zákazníky, které jsem zmínil.

269 ​​zákazníků (47,77 procenta) byly schváleny komisí a 294 (52,23 procenta) accountswere označeny jako „nezpůsobilé“. Si můžete prohlédnout kompletní údaje (osobní informace odstraněny, samozřejmě) v tomto tabulkového kalkulátoru.

Takže, až do teď, můžete říct, že to dává smysl: za každý způsobilý účet je nezpůsobilé účet. Nicméně, pak jsem se rozhodl podívat se na posledních dvou měsíců doporučení, protože během této doby jsem byl jízdy větší a větší provoz na Coinbase, a tak komise se výrazně zvýšil. Tak to jen dává smysl, aby se podíval na posledních dvou měsících.

V období od 1. Srpna 2015 do 30. Září 2015 jsem přinesl do 647 potenciálních zákazníků, které převedeny do 157 platících zákazníků. Z těchto vodičů 30 (19,1 procenta) byly schváleny komisí a... Drumroll, prosím... 0,127 (80,9 procenta), nebyly způsobilé. Takže v podstatě, z každých pěti platící zákazníky, které přinášejí vám Coinbase dostat zaplaceno jen jeden. A to, přátelé, nic.

Krátce poté, co uživatel s názvem BitcoinKnowledge zveřejnil followingon Reddit:

„Za posledních 30 dnů jsem poslal 1893 kliknutí což má za následek 659 registrací (102 nejsou způsobilé ?, 531 účet neúplných a 18 výplaty) doporučujících výplaty nebo 0,713 $ za proklik. To bledne ve srovnání s průměrnou CPC Google ve výši $ 3,70 na ‚koupit Bitcoin‘ a 5,85 $ na ‚koupit Bitcoins‘. Pokud Coinbase se skluzem (běžná praxe použito pro našroubování pobočky z provizí) a místo toho vyplacena na 102 ‚která není způsobilá‘ pak KSČ by bylo $ 13,65, což by se zdálo neobvykle vysoká; příjmy za proklik měla být asi 8-9 $.

Ať tak či onak, vzhledem ke kvalitě provozu na stránkách, kde byly vygenerovány klikne to je můj závěr, že affiliate program Coinbase, dokonce u 75 $ za uživatele, obrovsky underperformes jiné alternativy. „

Statistiky Tento uživatel ukazuje, více či méně stejné výsledky jako já.

Se snaží získat nějaké odpovědi od Coinbase

Samozřejmě, že jsem začal otevřením vstupenky podpory na Coinbase pro naše čtenáře, kteří mi výslovně řekli, že prošli procesem a chtěli, aby jejich $ 25 rabat. Odpovědi jsem dostal se zpožděním a chybí relevantní informace.

Například jeden zástupce mi sdělil následující:

Nicméně Coinbase smluvní podmínky pro program postoupení přesně zobrazí následující údaje:

To může být změněn poté, co lístek byl vyřešen, protože jsem pouze navštívil Všeobecné týden a půl později, ale poté, co jsem požádal o to před dvěma dny jsem ještě obdržet odpověď od Coinbase.

V ostatních jízdenek vydaných jsem, že jsem právě řekl, že moje žádost nebyla schválena kvůli obavám o soukromí, které by mohly dále vysvětlit, což je opravdu pohodlné.

Možná Coinbase má vadný obchodní model?

Každý odkaz Program obvykle vychází z předpokladu, že provize placené referrer je rovna nebo nižší, aby celoživotní hodnoty nabytého zákazníka. Jinými slovy, Coinbase předpokládá, že zákazník, který si koupí $ 100 v hodnotě Bitcoins bude pravděpodobně získá alespoň $ 75 zisk společnosti v dlouhodobém horizontu.

Avšak v okamžiku, kdy ekonomika Bitcoin je docela stagnuje a lidé nejsou kupují tolik BTC, jak bývaly. Kromě toho Coinbase trvá pouze jedno procento provize z každé transakce, tak, že platí $ 75 do jejich referrery když dělají jen $ 1 až začít s.

Nejsem předpokladu znát úplný obraz o obchodní model Coinbase, ale já vím, affiliate provize měřítka, a dnem Coinbase oznámil, že oni byli zvednutí provize $ 75 moje první myšlenka byla „to není udržitelný“.

Nejlepší scénář, co jsem zažívá nyní je vůle pochybné obchodní rozhodnutí. V nejhorším případě, že je to úmyslné akce, jak přimět lidi, aby podporovaly Coinbase agresivněji bez placení themfor svou práci a schovávat za temné vysvětlení.

UPDATE: Je ohromující, v době psaní tohoto příspěvku, příspěvek Reddit objevil ukazuje Coinbase snížila svůj affiliate provize na $. 10 To bylo provedeno bez aktualizace poboček a mnoho z nich zlobí této „tiché“ tah.

Takže to, co je ve skutečnosti chybí z programu Coinbase je?

Tak tady jsou první tři věci, které jsem se domnívají, že je třeba zlepšit postoupení programu Coinbase je:

  1. Poskytnout podrobné statistiky o konverzích. Jako profesionální pobočka, jestli nevím, proč jsem nedostávají zaplaceno za vedení nemám způsob, jak optimalizovat svůj proces. Bylo to proto, že neměl ukládat dost peněz? Je to z nezpůsobilé zemi? Nenech mě střílet ve tmě.
  2. Na druhou stranu může Coinbase chtít jít jinou cestou - což je doporučení zprávy v anonymitě. Vzhledem k tomu, že nejsou ochotni poskytnout jakékoliv informace o svých zákazníků, proč ne jen představit je jako „běžné uživatele“. Tímto způsobem mohou odhalit mnohem více informací a ještě si udržely zákazníky soukromí. Tato metoda je široce přijímán v celé partnerský ekosystém. Vzhledem k tomu, Já nevím, kdo je zákazníkem, mohou dodat téměř neomezené informace.
  3. Pokud všechno ostatní selže, aspoň vyhrazený partnerský podpory rep zvládnout všechny postoupení žádosti o podporu - současný systém podpory ze Coinbase prostě nepřerušuje to.
  4. Ujistěte se, že aktualizovat všechny pobočky na každé provedené změny vašich podmínek používání. Vždy.

Některé naděje pro budoucnost

Bitcoin ekosystém není příliš pobočka / referral činnost. Můžete vidět s mnoha dalšími společnostmi, a to nejen Coinbase. Nicméně moje naděje je, že v budoucnu společností všimne skutečnou hodnotu profesionálních poboček a rozdělovat náležité prostředky pečovat o vztahy s nimi. V současné době - ​​v případě, že nejste získání výsledků, které chcete z postoupení programu Coinbase se, nejste sami.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

2017 Nejlepší Bitcoin Desktop Wallets - 4 recenzované peněženky (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

MinerGate recenze: Je to Legit Mining Operation?

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 recenze - Jistě, stojí za to peníze

Post Tacocoin

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

Průvodce pro začátečníky k nejlepším službám VPN v roce 2016

Post Tacocoin

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Post Tacocoin

Prosinec ICO analýza - recenze NAGA

Post Tacocoin

Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit?

Post Tacocoin

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět