Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange? | Czech.Lamareschale.org

Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange?

Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange?

Mnoho lidí se snaží kupovat Bitcoins tím nejjednodušším možným způsobem. Jinými slovy, lidé nemají rádi čekat na jejich převod, které mají být ověřeny nebo projít zdlouhavým procesu identifikace. Indacoin pokouší přesně naplnit tuto potřebu.

load...

Indacoinwas založena v roce 2014 a působí dodnes. Výměnu akceptuje pouze kreditní / debetní karty (pokud jsou 3D secure) nebo Payza. Když přijde koupit si Bitcoins bude nejprve nutné vyplňovat platební formulář (viz níže) a poté obdržíte telefonát s 4 místný kód PIN s cílem dokončit transakci.

Celý proces nákupu se zdá docela jednoduché a do té míry, ale tam jsou 2 věci, které potřebujete mít na paměti:

load...
  1. Existují přísné limity nákupu. Pro první transakci jste omezena na 100 $. Po 4 dnech limit se zvýší na $ 200 a po 7 dnech 500 $.
  2. Poplatky jsou začleněny do kurzu a jsou velmi vysoké. V příkladu o rychlosti BTC na Bitstamp byl $ 1001,52 a 1507,31 $ na Indacoin - To v podstatě znamená, že jste za tuto „bezproblémové“ proces placení kolem 50% více.

Osobně si myslím, že směnný kurz je příliš vysoká a neodůvodňuje ušetřený čas. To může být stojí za anonymity. Anonymita může být dosaženo, pokud používáte předplacenou platební kartu a dočasné číslo Skype za účelem ověření své telefonní číslo. Toto číslo bude později použit k identifikaci uživatele, a proto omezují své nákupy.

load...

Jakmile bude váš účet schválen žádná budoucnost ověření je zapotřebí, pokud budete používat stejný e-mail. Více než 100 zemí můžete koupit Bitcoins přes Indacoin.

Indacoin uvádí, že zpracování nákupu trvá až 15 minut, nicméně v souladu s několika uživateli reviewsof výměně může trvat až 8 hodin - takže se nemusíte dostat své naděje. Podpora se zdá být přítomna téměř okamžitě prostřednictvím okně chatu na spodní části stránky. Nicméně jsem se snažil použít podporu stránek osobně a někteří uživatelé on-line stěžují pomalá časová odezva.

Všichni ve všech Indacoin vypadá jako důvěryhodně výměnu, ale špatný způsob, jak utratit své peníze (to je nejvyšší kurz jsem viděl z jakéhokoli výměny Bitcoin). Osobně jsem použil výměnné několikrát a neměl žádné problémy. Navrhuji použít Indacoin hlavně jako poslední možnost v důsledku směnného kurzu, nebo pokud potřebujete koupit Bitcoins bez jakéhokoliv ověření totožnosti.

Související zprávy


Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

Bitclub Network review a analýza

Post Tacocoin

Recenze Bitfinex: největší výměna na světě podle objemu

Post Tacocoin

Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Post Tacocoin

Nejlepší hornictví firmy Litecoin - recenze Antminer L3 Scrypt Miner

Post Tacocoin

Moje nová nejlepší Bitcoin a altcoin Peněženka - Exodus Peněženka recenze

Post Tacocoin

Bitcoin Casinos recenze - 5 nejlepších stránek pro hazardní hry Bitcoin

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Escrow služby

Post Tacocoin

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět

Post Tacocoin

Moje investice do BTCJamu právě proběhla

Post Tacocoin

Nejlepší Dash důlní hardware - Antminer D3 recenze